Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Şehrin gürültüsünden kurtulun 'Sennheiser HD4.50BTNC incelemesi'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: LorneMalvo Daha Az
1 Kayıtlı Üye
25
Cevap
0
Favori
2.330
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> Şehrin gürültüsünden kurtulun 'Sennheiser HD4.50BTNC incelemesi'
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    16 Mesaj
    Bu kulaklığı yada başka bir kablosuz kafaüstü kulaklığı kablosu ile kullanan var mı? Ses yüksekliği artıyor mu? kablosu ile kullanınca.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    927 Mesaj
    Hd 4.40 niyetim var. 650 tl fiyat bandında bulabiliyorum şu anda. Hem tv de hem pc de oyun için kullanacağım. BT lu başka tavsiyeniz var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Intel i7 4770K 3,5GHZ->@4.3,Cooler Master V8 GTS,Cooler Master HAF912 Advance, MSI Z97 Gaming 5, Asus GTX780 DCUII , Gskill 2x8GB(16GB) DDR3-2133MHZ CL10-12-12-31 1.6V, Kingstone HyperX 120 GB(550mb-550mb),2TB&1TB&500gb Samsung HDD,Asus MX239H IPS LED
  • Uzaklaştırılmış 6 gün cezanın, 5 gün 17 saat 32 dakika kadarı kaldı.
    quote:

Orijinalden alıntı:

- Sennheiser 4.50BTNC
    - Fiyatı ne?
    - E dedik ya, 4.50 BiTNoinC.
    1200 TL'cik - Hepsiburada fiyatı

N11'de 1050 TL civarına bulunabiliyor

D&R ve elektronik mağazalarında daha pahalı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MS4343 -- 8 Eylül 2019; 0:36:27 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: Yaxis

Hocam taşımak için önerebileceginiz hard case denilen sert kılıf tavsiyeniz var mı?
    Bende bekliyorum i

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

10 aydir Burak hocanin cevap vermesini bekliyoruz :D saka bir yana normal kilifi ile tasidim seyehatlerimde bir sorun olmadi ama uzerine bir sey gelmemesine ozen gosterdim tabi.

Kullanici olarak eksi yorum yapabilecegim 2 yonu var. Uzun sureli dinlemelerde kulagi terletip kafada baski olusturuyor (yaz aylari cok fena, kisin ise kulagi kaplamasi soguktan da koruyor) yazilari cok cabuk silinebiliyor. Bendeki amazon.com da satilan Special Edition modeli 4.50BTNC nin ve yandaki logolar kendi kendine silindi. Bunlar disinda 560tlye (karacuma amazon.de indirimi ^^) alinabilecek en iyi kablosuz kafa ustu kulaklik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yaxis -- 9 Eylül 2019; 21:6:1 >
    |
    |
    Bahsedilenler: burakesan , servettv kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Qualcomm Snapdragon 835 Octa-core CPU, Adreno 540 GPU | 6-inch Optic AMOLED (18:9), 2160x1080 FHD+ | 64/128GB UFS 2.1 | 6/8GB LPDDR4X Ram | 20MP (IMX 376k) f/1.7, 16MP (IMX 398), f/1.7 Dual Rear Camera | 16MP (IMX 371), f/2.0 Front Camera | 3300mAh Battery | One-touch fingerprint sensor | 802.11ac Wi-Fi, 2x2 MIMO, Bluetooth 5.0, aptX HD, USB-C (2.0), NFC ,GPS
  • Haber Editörü
    1731 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Yaxis

10 aydir Burak hocanin cevap vermesini bekliyoruz :D saka bir yana normal kilifi ile tasidim seyehatlerimde bir sorun olmadi ama uzerine bir sey gelmemesine ozen gosterdim tabi.

Kullanici olarak eksi yorum yapabilecegim 2 yonu var. Uzun sureli dinlemelerde kulagi terletip kafada baski olusturuyor (yaz aylari cok fena, kisin ise kulagi kaplamasi soguktan da koruyor) yazilari cok cabuk silinebiliyor. Bendeki amazon.com da satilan Special Edition modeli 4.50BTNC nin ve yandaki logolar kendi kendine silindi. Bunlar disinda 560tlye (karacuma amazon.de indirimi ^^) alinabilecek en iyi kablosuz kafa ustu kulaklik

Alıntıları Göster
    Merhabalar,

açıkçası ben hiç kılıf kullanmadım taşırken, öylece attım çantaya, dikkatsiz davrandım, özellikle sert bir taşıma çantası arayışında olmadım.

Uygun boyutlardaki en ucuzunu alın, sonuçta kılıf bu, markaya para ödemeyin.

• Yüzbaşı
    698 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: burakesan

Merhabalar,

açıkçası ben hiç kılıf kullanmadım taşırken, öylece attım çantaya, dikkatsiz davrandım, özellikle sert bir taşıma çantası arayışında olmadım.

Uygun boyutlardaki en ucuzunu alın, sonuçta kılıf bu, markaya para ödemeyin.

Alıntıları Göster
    Tavsiye için teşekkürler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
e-ticaret
üniversite
izmir web tasarım
google reklamları
son dakika
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,375
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.