Şimdi Ara

Şehrin gürültüsünden kurtulun 'Sennheiser HD4.50BTNC incelemesi' (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
3.306
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bu kulaklığı yada başka bir kablosuz kafaüstü kulaklığı kablosu ile kullanan var mı? Ses yüksekliği artıyor mu? kablosu ile kullanınca.

• Hd 4.40 niyetim var. 650 tl fiyat bandında bulabiliyorum şu anda. Hem tv de hem pc de oyun için kullanacağım. BT lu başka tavsiyeniz var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OverClocK1ng

- Sennheiser 4.50BTNC
    - Fiyatı ne?
    - E dedik ya, 4.50 BiTNoinC.
    1200 TL'cik - Hepsiburada fiyatı

N11'de 1050 TL civarına bulunabiliyor

D&R ve elektronik mağazalarında daha pahalı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Black Code -- 8 Eylül 2019; 0:36:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yaxis

Hocam taşımak için önerebileceginiz hard case denilen sert kılıf tavsiyeniz var mı?
    Bende bekliyorum i

• 10 aydir Burak hocanin cevap vermesini bekliyoruz :D saka bir yana normal kilifi ile tasidim seyehatlerimde bir sorun olmadi ama uzerine bir sey gelmemesine ozen gosterdim tabi.

Kullanici olarak eksi yorum yapabilecegim 2 yonu var. Uzun sureli dinlemelerde kulagi terletip kafada baski olusturuyor (yaz aylari cok fena, kisin ise kulagi kaplamasi soguktan da koruyor) yazilari cok cabuk silinebiliyor. Bendeki amazon.com da satilan Special Edition modeli 4.50BTNC nin ve yandaki logolar kendi kendine silindi. Bunlar disinda 560tlye (karacuma amazon.de indirimi ^^) alinabilecek en iyi kablosuz kafa ustu kulaklik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yaxis -- 9 Eylül 2019; 21:6:1 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yaxis

10 aydir Burak hocanin cevap vermesini bekliyoruz :D saka bir yana normal kilifi ile tasidim seyehatlerimde bir sorun olmadi ama uzerine bir sey gelmemesine ozen gosterdim tabi.

Kullanici olarak eksi yorum yapabilecegim 2 yonu var. Uzun sureli dinlemelerde kulagi terletip kafada baski olusturuyor (yaz aylari cok fena, kisin ise kulagi kaplamasi soguktan da koruyor) yazilari cok cabuk silinebiliyor. Bendeki amazon.com da satilan Special Edition modeli 4.50BTNC nin ve yandaki logolar kendi kendine silindi. Bunlar disinda 560tlye (karacuma amazon.de indirimi ^^) alinabilecek en iyi kablosuz kafa ustu kulaklik
    Merhabalar,

açıkçası ben hiç kılıf kullanmadım taşırken, öylece attım çantaya, dikkatsiz davrandım, özellikle sert bir taşıma çantası arayışında olmadım.

Uygun boyutlardaki en ucuzunu alın, sonuçta kılıf bu, markaya para ödemeyin.

• quote:

Orijinalden alıntı: burakesan

Merhabalar,

açıkçası ben hiç kılıf kullanmadım taşırken, öylece attım çantaya, dikkatsiz davrandım, özellikle sert bir taşıma çantası arayışında olmadım.

Uygun boyutlardaki en ucuzunu alın, sonuçta kılıf bu, markaya para ödemeyin.

Alıntıları Göster
    Tavsiye için teşekkürler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • PXC 550 ve 550-II kullanısıyım. Birlikte kulandığım telefonlar Samsung Android 8 ve Android 9 Galaxy Note 4, Galaxy s7 Edge ve Galaxy a50 ile birlikte kullandım. Müzik dinlerken sorun yok. Ancak telefonda sesli görüşmye yaparken telefon ekranından bluetooth butonuna basarak kulaklığı devre dışı bırakıp tekrar bu butona basarak kulaklık ile görüşmek üzere bluetooth bağlantısına dönmek istediğinizde kulaklık ya da telefon buna izin vermiyor, bluetooth butonu yeşile dönmüyor, yani ses kulaklıktan gelmiyor. Ama aynı zamanda kulaklık telefonla iletişim halinde. Bunu nereden biliyorum? Çünkü kulaklık konuşmaya devam ediyor "Görüşme sonlandırıldı." diyor görüşme bitince. Bu sorun bir şekilde normal görüşmede kulaklığı kullanıp daha sonra whatsapp görüşmesinde de kullanmak istediğinizde yine yaşanıyor. Şimdiye kadar 3 sıfır Sennheiser pxc 550 kulaklık denedim hep aynı sorun vardı. Servis bunu çözemedi her defasında sıfır ürün gönderdi benim ısrarımla. Ama sanıyorum bu kulaklığın kronik bir sorunu. Yaşadığım sorun şurada görülebilir:https://www.youtube.com/watch?v=bu7onMAbJBw&feature=youtu.be https://www.youtube.com/watch?v=QX7iSXkNQf8&feature=youtu.be Bu sorunu yaşayan ya da denemek isteyen varsa ve paylaşırsa sevinirim? Çözüm önerilerine de açığım.

• PXC 550 ve 550-II kullanısıyım. Birlikte kulandığım telefonlar Samsung Android 8 ve Android 9 Galaxy Note 4, Galaxy s7 Edge ve Galaxy a50 ile birlikte kullandım. Müzik dinlerken sorun yok. Ancak telefonda sesli görüşmye yaparken telefon ekranından bluetooth butonuna basarak kulaklığı devre dışı bırakıp tekrar bu butona basarak kulaklık ile görüşmek üzere bluetooth bağlantısına dönmek istediğinizde kulaklık ya da telefon buna izin vermiyor, bluetooth butonu yeşile dönmüyor, yani ses kulaklıktan gelmiyor. Ama aynı zamanda kulaklık telefonla iletişim halinde. Bunu nereden biliyorum? Çünkü kulaklık konuşmaya devam ediyor "Görüşme sonlandırıldı." diyor görüşme bitince. Bu sorun bir şekilde normal görüşmede kulaklığı kullanıp daha sonra whatsapp görüşmesinde de kullanmak istediğinizde yine yaşanıyor. Şimdiye kadar 3 sıfır Sennheiser pxc 550 kulaklık denedim hep aynı sorun vardı. Servis bunu çözemedi her defasında sıfır ürün gönderdi benim ısrarımla. Ama sanıyorum bu kulaklığın kronik bir sorunu. Yaşadığım sorun şurada görülebilir:https://www.youtube.com/watch?v=bu7onMAbJBw&feature=youtu.be https://www.youtube.com/watch?v=QX7iSXkNQf8&feature=youtu.be Bu sorunu yaşayan ya da denemek isteyen varsa ve paylaşırsa sevinirim? Çözüm önerilerine de açığım.

• akg n60nc varken 5 kuruş verilmez buna
  • Sennheiser olsun AKG olsun bu firmalar bundan 10 yıl öncesine kadar sadece profesyonel ürünler üretiyordu hey gidi :D
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.