Şimdi Ara

Sedat Peker : ''Pazar günü yayınlayacağım videoda ona hak ettiği her şeyi söyleyeceğim.'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
3.032
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sedat Peker: (Süleyman Soylu) "Söyledikleri cevapsız kalacak sakın zannetmeyin. Pazar günü yayınlayacağım videoda ona hak ettiği her şeyi söyleyeceğim."

• 2K23 kullanıcısına yanıt
    2K23 demiş ki;
    Mesajı Yerinde Gör
    quote:

Orijinalden alıntı: 2K23

Ahahaha. Bi zamanlar fuatavni ossursa haber yapıp paylaşanlar, şimdide mafya bozuntusu dedikleri Peker'in videolarından medet umuyorlar:/

Herkesin umdugu medet ney biliyormusun, bunlarin birbirlerini yiyerek pisliklerin ortaya cikmasi. Diger turlu muhalefet 50 kere soylese, sizinkiler muhaliflere camur atilip ustu kapatiliyor. Ama kendi iclerinden cikan biri soyleyince aci gercekler ortaya cikiyor. Ayrica kimseninde pekeri destekledigi yok, herkes olaylarin ortaya cikmasini istiyor okadar.
  • Ahahaha. Bi zamanlar fuatavni ossursa haber yapıp paylaşanlar, şimdide mafya bozuntusu dedikleri Peker'in videolarından medet umuyorlar:/

Yanlis soru.

Dogrusu; "devlet neden mafyayi bu kadar ciddiye alip canli yayinlarda kendini aklama geregi duyuyor" olacakti.

• quote:

Ahahaha. Bi zamanlar fuatavni ossursa haber yapıp paylaşanlar, şimdide mafya bozuntusu dedikleri Peker'in videolarından medet umuyorlar:/

Herkesin umdugu medet ney biliyormusun, bunlarin birbirlerini yiyerek pisliklerin ortaya cikmasi. Diger turlu muhalefet 50 kere soylese, sizinkiler muhaliflere camur atilip ustu kapatiliyor. Ama kendi iclerinden cikan biri soyleyince aci gercekler ortaya cikiyor. Ayrica kimseninde pekeri destekledigi yok, herkes olaylarin ortaya cikmasini istiyor okadar.
  • Şimdi ben 2k23 nicki arkadaşın yazdığından şunu çıkardım.

Karşılıklı gazlaşma var o zaman
  • Sedat abjm çakacak

Dimi yaa!!

Sedat Peker : ''Pazar günü yayınlayacağım videoda ona hak ettiği her şeyi söyleyeceğim."
  • quote:

Kimse Peker`i desteklemiyor amin evladi, pisliklerinizin gun yuzune cikmasi keyif veriyor. Siz de yalamaya devam edin :)

• Adam işi büyüttü Hype bile kasıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Cem

Alıntıları Göster

O da biliyor aslını amacı manipülasyon.

Fuat avni örneği ise kasıtlı, o zaman teröristte destek verdiniz şimdi de veriyorsunuz diyor. Yani bizim payımıza yine haınlık düştü gardaşım.

• gang wars

before: Sedat Peker : ''Pazar günü yayınlayacağım videoda ona hak ettiği her şeyi söyleyeceğim." 

after: Sedat Peker : ''Pazar günü yayınlayacağım videoda ona hak ettiği her şeyi söyleyeceğim." 

• akp trollerinin iyice şaftı kaydı. anlamlı cümle bile kuramayacak hale gelmişler.
  • quote:

Şerefli Atatürkçü subaylara komplo kurup hayatlarını karartanlar, soru çalanlar, darbe yapan, ne isterlerse alan mahlukların osurmaları ve

Destek mitingi düzenleyip, jammer verilen adamların videolarından bahsediyorsunuz sanırım..

Allahtan ki sizin gibi dürüst, ahlaklı, her zaman hakkı konuşan adamlar var.

Sağ olun,

Var olun..

• hakimler ve savcılar kurulu'na üye seçimleri yapıldı. şu partiden, bu partiden üyeler atandı. olayın baştan sona saçmalık olduğunu anlayabiliyor musunuz? hakimler ve savcıların kuruluna bile isteye, göz göre göre siyasetin girmesi ne demek? çok garip zamanlardan geçiyoruz çoook.
  • Yahu şu kripto fetöcü 2K23 trollünü ne diye ciddiye alıp alıntılıyorsunuz ki ? Engelleyin geçin.

• 10 bölüm olunca izleyeceğim zevkli duruyor
  • Cem kullanıcısına yanıt

ortaya çıkınca bile akp ye oy veriyor kardeşimSedat Peker : ''Pazar günü yayınlayacağım videoda ona hak ettiği her şeyi söyleyeceğim." .

oy moy düşmez bunların.

yemin ediyorum 17-25 aralıktan sanırım yakın zaman sonra seçim vardı. ben de dedim ki bu akp gidici. bitti bu akp. tabi o zamanlarda biz de ilik oyumuzu kullanacaz ya bir heyecan falan. sanırım cumhurbaşkanlığı seçimi de olabilir. tabi ekmeleddin e basacam oyunu gavura vurur gibi. hem dedim o adam için dini bütün hem de dürüst hem de her ılımlı. dedim tayyip kesin kaybeder bu adam karşısında tabi seçimler falan açılınca ekmeleddin(%39) kaybetti ondan sonra olsun ya akp liler eriyor bu bile yeter ondan sonra sanırım başbakanlık seçimi falan vardır malum o zaman ilk seçimde dedim yine akp falan kaybeder ben de oyumu mhp(akp nin yancısı olmadığı zamanlar) falan attım. o vakit koalisyon falan sıkıntısı vardı. euro falan yükselmişti o vakit akp de kimse ile koalisyona yaklaşmıyordu ben de dedim yine seçim olunca bu millet akp ye yine bir tokat vuracak. sonra bi baktım akp ortalığı ezdi geçti. sonra akraba ortamına girdim tabi herif chp li akp ye vermiş çünkü ekonomi batacakmış falan.Sedat Peker : ''Pazar günü yayınlayacağım videoda ona hak ettiği her şeyi söyleyeceğim."  sonra bir seçim daha oldu yine bir umut ondan sonra hüsran. ondan sonra dedim ki. bu akp mkp falan gitmez diyorum. bu seçmen tayfasını çok hafife alıyorlar çok

• kmlkszhacker kullanıcısına yanıt

netflix ilk sezon tamamlanmımş oluyorSedat Peker : ''Pazar günü yayınlayacağım videoda ona hak ettiği her şeyi söyleyeceğim." 

• Hadi'yle olan videosundan sonra bu adamın büyük oranda haklı ve doğru konuştuğuna kanaat getirdim. Bakalım daha ne pislikler dökülecek

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.