Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Seboreik Dermatit

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir Kullanıcı, 4 Masaüstü Kullanıcı
7.366
Cevap
163
Favori
902.909
Tıklama
Giriş
    494 Mesaj
    Bende durum bu kafam sarmış durumda tümsek oluyor sanki ...kabuk bağlıyor söküyorum :(
    Bu mesaja eklenen görseller:

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: ismail58000

Bende durum bu kafam sarmış durumda tümsek oluyor sanki ...kabuk bağlıyor söküyorum :(

Hocam ellemeyin sac derinizi yipratirsin gucsuzlesir falan dokulur saclar, su an dokuluyomu saclariniz

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    quote:

Orijinalden alıntı: WinchesteeR

Bende hicbir ilaç en ufak bir olumlu yei ki göstermedi.Ne kullandıysam bir etki göremedim.Sabir ve dua başka da bir çaresi yok ;)

Hocam saclar dokulmese her turlu dayanilir da kellesiyoruz bu genc yasimizda napicaz =)
    |
    |

Dökülme şöyle oluyor kabukları sokunce onlarla birlikte 1 tel dökülüyor mecbur öyle yani kafamın her yanına yayıldı tras oluyorum böyle bazı yerler kop köyü duruyor iğrenç bir görüntü oluşuyor berbere gitmiyorum :(

|
    |
    metin2blogun kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Dökülme şöyle oluyor kabukları sokunce onlarla birlikte 1 tel dökülüyor mecbur öyle yani kafamın her yanına yayıldı tras oluyorum böyle bazı yerler kop köyü duruyor iğrenç bir görüntü oluşuyor berbere gitmiyorum :(

Hocam kafayi kasiyinca falan dokuluyor saclar kabuklara falan dokunma

Yok yook.. Yanlış anladın :) bulması kolay. 150 m. ilerdeki eczanede var.

Bir süre önce bulunamıyordu.

O sıralar yine forumlardan birinde okuduğum yazı üzerine biraz araştırmıştım.

Bu yazıya:http://www.samsuntso.org.tr/duyuru/coresatin-krem-satisinin-durdurulmasi-hakkinda-3051.htm

Bu yazıya:http://eczaciyiz.net/haber/satisi-durduruldu-eczaneler-elindeki-urunleri-iade-etsin/317348502

Sonra da bu yazıya ulaştım:http://cnr0.org/blog/coresatin

O dönemde yurt dışında satışını görmedim. E yöneticileri de Türk olunca :) dedim bu işte birşeyler olabilir.

Neyse sonrasında herşey düzelmişe benziyor. Şöyle bi yazı buldum:
    http://m.milliyet.com.tr/Local/Article?ID=1059012

Aslına bakarsanız halen bizim sarı tüpü satan yurt dışında bi yer yine bulamadım.

Sadece Türkiye'de satılacaksa neden üzerinde İngilizce yazıyor?

Bu kadar marifetli bir ürün yıllardır neden sadece Türkiye'de satılıyor? Dünyada SD'den çeken bu kadar çok hasta varken...

Yani düşünün Neuchatel, İsviçre'de üretiliyor, tek alıcısı Türkiye. Hemde yıllardır. İsviçredeki yöneticileri Türk (Linkedin'de yalnızca bir kaç kişi görünüyordu).

Benim anlatmak istediğim şuydu; Eğer kortikosteroid içeriyorsa git 6 TL'ye Momecon al. Aynı işi görür. Coresatin 40 TL vermeye gerek yok.

Yok, hakikaten kortizon içermiyorsa helal olsun ne diyeyim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi istavrit59 -- 14 Temmuz 2016; 19:33:12 >
    |
    |
    emrerok_rc kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    quote:

Orijinalden alıntı: istavrit59

Yok yook.. Yanlış anladın :) bulması kolay. 150 m. ilerdeki eczanede var.

Bir süre önce bulunamıyordu.

O sıralar yine forumlardan birinde okuduğum yazı üzerine biraz araştırmıştım.

Bu yazıya:http://www.samsuntso.org.tr/duyuru/coresatin-krem-satisinin-durdurulmasi-hakkinda-3051.htm

Bu yazıya:http://eczaciyiz.net/haber/satisi-durduruldu-eczaneler-elindeki-urunleri-iade-etsin/317348502

Sonra da bu yazıya ulaştım:http://cnr0.org/blog/coresatin

O dönemde yurt dışında satışını görmedim. E yöneticileri de Türk olunca :) dedim bu işte birşeyler olabilir.

Neyse sonrasında herşey düzelmişe benziyor. Şöyle bi yazı buldum:
    http://m.milliyet.com.tr/Local/Article?ID=1059012

Aslına bakarsanız halen bizim sarı tüpü satan yurt dışında bi yer yine bulamadım.

Sadece Türkiye'de satılacaksa neden üzerinde İngilizce yazıyor?

Bu kadar marifetli bir ürün yıllardır neden sadece Türkiye'de satılıyor? Dünyada SD'den çeken bu kadar çok hasta varken...

Yani düşünün Neuchatel, İsviçre'de üretiliyor, tek alıcısı Türkiye. Hemde yıllardır. İsviçredeki yöneticileri Türk (Linkedin'de yalnızca bir kaç kişi görünüyordu).

Benim anlatmak istediğim şuydu; Eğer kortikosteroid içeriyorsa git 6 TL'ye Momecon al. Aynı işi görür. Coresatin 40 TL vermeye gerek yok.

Yok, hakikaten kortizon içermiyorsa helal olsun ne diyeyim :)

Hocam kortizon icermedigine artik bende ikna oldum, cunku kortizon duzenli ve uzun kullanimda ciltte belirgin incelme yapar hatta damarlariniz ortaya cikar Allah`a sukur aylardir boyle bi durum gerceklesmedi.

Ha belki kortizon iceriyordur ama cok az iceriyordur falan olabilir, insanlarin hakkina girmek istemem burada biseyler yazip =)
    |
    |

• Yüzbaşı
    494 Mesaj

Hocam sınava hazırlanıyordum kaç kez bu sefer dokunmayacagim dediğim halde hep uğraştım :(

Engel olamiyorum bir bakıyorum ki kafam hep deri kabuğu olmuş yağlanmış iğrenç bir şey ama iki gundur aza indirdim bakacağız inşallah basarabilirim sağolun

|
    |

Hocam sınava hazırlanıyordum kaç kez bu sefer dokunmayacagim dediğim halde hep uğraştım :(

Engel olamiyorum bir bakıyorum ki kafam hep deri kabuğu olmuş yağlanmış iğrenç bir şey ama iki gundur aza indirdim bakacağız inşallah basarabilirim sağolun

Hocam bende bir ara acayip kasirdim derslerde, ders calisirken falan. Ama gunden gune dokuldugunu gorunce arastirmaya basladim bi kac doktora sordum bu kepekmi dokuyor sacimi diye internet uzerinden. Hayir dedi 2 tanesi o kepek yuzunden kafani kasiyorsun surekli ve sac derin zarar gorup gucsuzlesip dokuluyor falan dediler. Bende hep kasidigim alanin dokuldugunu gorunce hak verdim kasimayi biraktim 2 aydir 0`a indi nerdeyse dokulme.
    2 tane doktor da cevap vermedi =)

Bende kararliyim ugrasmayacagim ..sağolun hocam şuan kafamda kaplama gibi :) inşallah gecer

|
    |

Ilk defa kullanıyorsan cok iyi gelecek 1 sene icinde bunada alisicak ekzamalarin.

|
    |
    ismail58000 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam stresten mi oluyor yoksa alerjik bir durum mu ? Bence stresten çünkü 2 arkadaşımdan daha çıktı sınava hazırlanırken yani yeme içme durumuyla alakalı değil bence ..

|
    |
    himmet_dal kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    merhaba arkadaşlar,seboreik için bir karışım var fakat maddi durumum çok iyi olmadığı için şuan bu karışımı deneme şansım olmadı.Hazırlatılması konusunda aracı olmaya çalışabilirim acaba bu karışımı alabilecek maddi durumu yerinde biri varsa deneyip sonuçlarını da benimle paylaşabilir mi? Bu karışım görüştüğüm eczacının ifadesiyle ispanya milli formülerinden alınmış ve son derece etkiliymiş.Kullanmak isteyen olursa Furkan_249@hotmail.com mail atsın ben dönüş yaparım.Bu arada dermodermin şampuanlarını da alınmayacaklar listesine ekleyebilirsiniz.Denedim,fayda görmedim.
    karışımın içerisinde yer alacak maddeler
    Coaltar saponificado 10 %
    Cetrimida 2 %
    Ketoconazol 2 %
    Tegobetaina 45 %
    Aqua destilada c.s.p. 250 c.c.

|
    |

Benimde saçlar gitti yanlar epeyce açıldı.Açılmasının yaninda saclarim uzamıyor eskiden ne saçlar vardı be daha 20 yaşındayım :D Ailemde tek babamda sac dökülmesi var o da 25 den sonra başlamış.Dedemin saçları hala yerinde ;)

|
    |

Ben pek fark etmiyorum dökülüp dokulmedigini ama hiç güzel durmuyor sürekli yika yika biktim :) Allah başka dert vermesin diyelim ne yapalım inşallah bulunur bir çözüm ama bence psikolojik yani fazla takmayacagiz ben çok dert edinirim kendime onunda etkisi var :)

|
    |
    WinchesteeR kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Benimde saç diplerimde sivilceler mi ne var ağrıyor elleyince. Kafamda hep kaşınıyor. Yağlı cildim zaten babadan miras genetik. Doktora gittim ketoral sampuan vs verdide hiçbi gelişme yok. çok kaşınıyor napacam
    |
    |

Simdi yağlanma azaldı dökülme çoğaldı . Keske yaylansa da yıkasam yine ;) Gidiyor gönlümün efendisi ...

|
    |

Hocam stresten mi oluyor yoksa alerjik bir durum mu ? Bence stresten çünkü 2 arkadaşımdan daha çıktı sınava hazırlanırken yani yeme içme durumuyla alakalı değil bence ..

yeni nesildede var eskilerde cok az egzama problemi stres tetikliyor vücudundaki savunma hücreleri düşükse egzaman iyice azıyor savunman iyiyse az miktarda çıkıyor bu bir mantar bakteri gibi bişey bence çünkü ben kefir sarımsak ve elma sirkesi sürerek tedavide başarılı oldum şuan çıksa bile eskisinin yüzde 1i bile değil ve anında iyileşiyor. 100de 100 geçme gibi olayı yok bence çok sağlıklı olmak lazım tekrardan iyileşmesi için.

• Hocam kremi saça nasıl uyguluyorsunuz?

|
    |
    emrerok_rc kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Mobilya Takımları
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,328
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.