Şimdi Ara

sebepsiz hafif ateş ve vücut ağrısı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
6.561
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 18 yaşındayım normal okuldan eve geldim çok yorgun hissediyordum vücudumda ağrılar vardı sanki ateşim varmış gibi hissettim ölçtüm 39.9 37.2 gibi bişey göğüslerim alev gibi ama daha da yükselecek gibi bu hafta çok yoruldum acaba ondan olabilir mi ? beslenmeme de dikkat etmeme rağmen sebepsiz ateş normal mi?

• Vücut bir enfeksiyonla yada virüsle savaşıyordur. Yarın grip nezle yada bademcik boğaz ağrısıyla uyanabilirsin.
  • oha aynisi bende de var !

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarın dahada artarsa bu belirtiler doktora git derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Abbas The Traveler

Vücut bir enfeksiyonla yada virüsle savaşıyordur. Yarın grip nezle yada bademcik boğaz ağrısıyla uyanabilirsin.

inşallah dediğin gibi olur benim korktuğum sebepsiz ateş
  • quote:

Orijinalden alıntı: sserdar93

oha aynisi bende de var !

geçmiş olsun sana da popüler bir hastalık heralde bu
  • Bizim bi arkadas vardı onunda sebepsiz agri ve ateslenme sikayetleri vardi 2 hafta önce toprağa verdik..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: .::KraL::.

Bizim bi arkadas vardı onunda sebepsiz agri ve ateslenme sikayetleri vardi 2 hafta önce toprağa verdik..

töbe töbe töbe töbe lütfen yapma böyle şakalar zaten çok evhamlıyım
  • burun akıntısıda varsa aids belirtileri
  • Aynısı Şuanda Bende Var Ve Ben 3. Günümdeyim Acayip Arttı, Soğuk Algınlığı. Bazen Mesaj Atıcak Hal Bile Bulamıyorum Kendimde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemturk

burun akıntısıda varsa aids belirtileri

o yok çok şükür
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hit Me Baby One More Time

Aynısı Şuanda Bende Var Ve Ben 3. Günümdeyim Acayip Arttı, Soğuk Algınlığı. Bazen Mesaj Atıcak Hal Bile Bulamıyorum Kendimde.

geçmiş olsun acil şifalar hiç çekilmez gerçekten bu hastalık
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratcanalkan

quote:

Orijinalden alıntı: Hit Me Baby One More Time

Aynısı Şuanda Bende Var Ve Ben 3. Günümdeyim Acayip Arttı, Soğuk Algınlığı. Bazen Mesaj Atıcak Hal Bile Bulamıyorum Kendimde.

geçmiş olsun acil şifalar hiç çekilmez gerçekten bu hastalık

Eywallah Dostum, Harbiden Çekilicek Gibi Değil İnsan Adım Atamayacak Hale Geliyor.
  • Cumadan beri bende aynı dertlerden muzdaribim. Bugün biraz biraz daha iyiyim işte. Grip,soğuk algınlığı tarzı bişey yaşayacaksın. Şimdiden doktora git,geç kalma.
  • ateş , halsizlik ve finaller ..
  • Helvanın tadı çok iyiydi ama daha 2 gün önce gezip dolaşıyorduk. Zaten ona demiştim ben hava soğuk kalın giyin hasta olacaksın diye. Ah ulan ah
  • ben de ayni belirtilerle doktora gittim . zaturreden yatiyorum su an
  • bendede dün halsizlik ve birazda üşüme vardı gece yatarken kalın elbiseler giydim yorganı üstüme çektim deli gibi terledim şimdi taş gibiyim fakat burun akıntısı var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ambassador.

bendede dün halsizlik ve birazda üşüme vardı gece yatarken kalın elbiseler giydim yorganı üstüme çektim deli gibi terledim şimdi taş gibiyim fakat burun akıntısı var

aids
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.