Şimdi Ara

Seat Leon yada Honda Civic premium?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
0
Favori
2.901
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar baslıkta yazdigim gibi bu iki araba arasında ailecek kararsız kaldik.Az cok ikisininde artılarını ve eksilerini biliyorum.Honda daha az yakıt tuketiyor ve daha guclu bir araba.Ama Leon donanım konusunda daha iyi(park sensoru,otomatik farlar ve silicekler).Ayrica birde eşsiz dis gorunusu var.Sizin onerileriniz nedir merak ettim.Objektif olarak yorum yaparsaniz sevinirim.tesekkurler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -23- -- 10 Aralık 2006; 22:01:43 >

• vap sorunun içinde aslınsa

ihtiyaçlarını belirle....

az yakıp performanslı gidip sorunsuz bir japon mu istiyorsun yoksa eşsiz dış görünüşmü
  • Leon , karizması yeter
  • eğer 40 ytl verebiliyorsan golf tsı derim
  • Leon 1.6 nın motoru performanslı değil ve fazla yakıyor. 2.0 fsi, fr, cupra veya dizelini alacaksan sorun yok da 1.6 102 alınmaz.

Yakışmıyor o arabaya.
  • leonun iç tasarımından bahsetmek bile istemiyorum çok kötü araç sadece dış şekilden ibaret

ama honda cıvıc hem iç hemde dış tasarım olarak bana göre daha güzel ve ayrıca 125 beygir ama leon 102 beygir
  • honda civic. Performans genişlik rahatlık motor
  • civicin gorunusune bir turlu isinamadim.
    hondacılar honda diorlar :)

genislik olarak cok bi farklari yok.
  • Sen al leonu bak keyfine.Mukemmel araba.
  • iç dizaynı berbat demiş bir arkadaş leonun peki civic'in ondan öte yanımı var iç dizayn olarak
    ama leon 1.6 alıcağına 1.6 civic alınır
  • quote:

Orjinalden alıntı: malikguzel

iç dizaynı berbat demiş bir arkadaş leonun peki civic'in ondan öte yanımı var iç dizayn olarak
    ama leon 1.6 alıcağına 1.6 civic alınır

tabikide var cıvıc daha üstün duruyor
  • civic al
  • Ben olsam civic alırdım.Seat taki gösteris sanki fos gibi duruyor.Ben daha alısamadım leona çok tok durmuyor araba
  • ben hiç düşünmezdim.
    civic alırdım.

elbetteki leon güzel duruyor.
    ama civic daha diri

motordan bahsetmeye gerek bile yok
  • onerliniz icin saoln arklar.daha fazla onerisi olan varsa yazsın lutfen :) saoln.
  • dostum buğün cıvıc ı inceledim Azım açık aklım onda kaldı

adamlar resmen sınıf atlamışlar
  • 40 yıllık honda dururken yeni yetme Leon alınır mı ?

Ayıp olur...
  • fiyat aynı ise honda alınır ama honda daha pahalı diye biliyorum ben.
    bende leon var ben çok memnunum , önceki aracım da bir önceki kasa civic sedandı.
    civic leondan seri ve daha az yakıyordu ama iki kategoride de sanki %50 fark varmış gibi yorum yapılıyor ama fark olsa olsa %10dur. (eski civic 8 litre civarında leon ise 9a yakın yakıyor istanbul ş.içi dışı-karışık)
    ayrıca yeni civic'in 125 bg'lik motorunun 0-100 teknik hızlanma değeri eski 110luktan kötü.

leon daha oturaklı ve güvenli , yol tutuşu daha iyi , daha ucuz.
    bir de şekil benim için çok önemliydi , o yüzden siyah leon aldım.
    Siyah A3 ve Siyah Astra GTCden sonraki en iyi tercihti , fiyat olarak en uygunun olduğu için aldım.
    iki modeli de test edip içine sineni almanı tavsiye ederim.
  • ailecek kararsız kaldık demişsin ,
    ben de bir önceki arabamı babamla ortak kullandığımdan honda almıştım
    sedan olsun bagajı geniş olsun demiştik ama babam şimdi benim arabanın bagajını kıskanıyor.
    onların bagaj dar ve uzun o yüzden bazı yükleri koyamıyor, su damacanası mesela

bir de leonu aldığım gün fusion alan arkadaşımın babası görmüştü
    senin araba güzel ama bize aile arabası lazım demişti , dışarıdan iki kapılı görünüyor ya
    sonra arka kapıyı açıp içine bakınca bayağı hayret etmişti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aakyuz -- 11 Aralık 2006; 9:40:15 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: msdmadaxe

dostum buğün cıvıc ı inceledim Azım açık aklım onda kaldı

adamlar resmen sınıf atlamışlar

Ya bu civic i bende inceliyorum ama yaramaz diip cıkıyorum galeriden.Sedanı daha hoş ama icini sevmedim.Araba ici gibi degil kadran yok vs.

Eski kasa hbi biraz daha allayıp pullayıp cıkarsalar super olurdu.Hastayım ona.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.