Şimdi Ara

Aracımın Park sensörü sürekli ötüyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
14
Cevap
0
Favori
10.712
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • cla marka aracımın sol ön park sensörü bir şeye yakın olmasam dahi ötüyor. sürekli kapalı tutmak zorunda kalıyorum. bu durumu daha önce yaşıyan var mı ? aracı nereye göstermeliyim kendi servisine mi yoksa herangi sanayide biryer yapar mı ?

• CLA ise garantisi vardır.

Direk servise gidin garantiden ya tamir ederler ya da değiştirirler.

Sakın a sakın sanayiye gitmeyin.

Aracı bir yere çarptınız mı? Ya da kaza vs. geçirdiniz mi?

Tamponu tıklattıysanız vs. zarar görmüş olabilir.

Direk servise götürün sanayi vs. sakın ola uğramayın.
  • Automobilista kullanıcısına yanıt
    servise çok para alırlar küçük birşey için çekinmiştim garanti kapsamındaysa götüreyim o zaman :) bir yere vurmadım hiç ama çok çukura filan girip çıkıyordum yerinden çıkma ihtimali var mı bunların öyle olmuştur gibi geldi bana o yüzden.
  • BeV16 kullanıcısına yanıt
    O arabayı zaten çukara gireceğini bilerek tasarladılar.

Ne kadar bizim yollarımızı bilmeden tasarlamış olsalar da.

Götürüp garanti kapsamında yaptırın derim.

Şayet garanti dışı derlerse de hemen yılmayın bu işin yasal süreci var.
    pazartesi günü servise götüreyim o zaman.. yasal süreç derken garanti değilse bile hak idda edebiliyor muyum ?
  • BeV16 kullanıcısına yanıt
    Hocam sizden ve ya sizin kullanımızdan kaynaklı olmadığı sürece araçtan fabrikadan çıktığında üstünde bulunan donanımlar garanti

kapsamındadır.Mırık kırık ederlerse ya da şu kadarı sizden bu kadar bizden iyi niyet vs. derlerse diye diyorum.
    anladım hocam. teşekkürler cevap için. pazartesi günü görücem artık ne diyecekler :)
  • Sensörlerden biri arızalanmıstır, bu arada sensörleri hiç temizleyip denedinizmi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • allstar34 kullanıcısına yanıt
    evet ön sol sensör olduğu için sadece onu yumuşak bir bezle kaç defa sildim üstünü belki birşey kalmıştır diye. fakat aracı daha yeni aldım baya yeni araç hemen nasıl arızalanıyor anlamadım :)
  • Ön park sensorleri yeni araclarda cogu hatali oluyor hafif icine gomulse otuyor tazikli su degse ötüyor silseniz ötüyor cok arabada gordum iptal edip geziyorlar :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çağlar2323 kullanıcısına yanıt
    aynen bende kapatıyorum her arabaya bindiğimde :) aldıktan 2-3 hafta sonra oldu anca şimdi fırsat buldum ilgilenmeye 1-2 aydır kapalı geziyorum yani :)
  • Bugün servise götürdüm aracı. Plaka altlığını görüyor sensör dediler. plakayı biraz daha yukarı çektiler. Sonrasında bi yarım saat kullandım bir sorun olmadı, yarında sorun yaşamazsam sorun plaka altlığından kaynaklanıyormuş.
  • Yakın zamanda aynısı başıma geldi park ederken öndeki araç tıklatmış biraz kim olduğunuda görmedim binmiş gitmiş arabasına park sensörünü aracın tamponunun içine düşürmüş park sensörünün içeri düşen gözü aşağı bakan pozisyonda kaldığı için devamlı bir yüzeyi görüyor ve ötüyor 70 tl ye servsite değiştirdim korkmayın yani bir sorun yok
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.