Şimdi Ara

Seat İbiza 2017 Yeni Kasa Hk (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.099
Cevap
25
Favori
110.667
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kara tren misali bekleniyor araç, ne zaman piyasaya çıkacağı konusunda bilgi alan oldu mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • d4hi kullanıcısına yanıt
    Geçen pazar bayiye gittim Toledo sormak için. Aklımdayken İbiza'yı da sorayım dedim. Temmuz sonunda gelecek dediler.
  • d4hi kullanıcısına yanıt
    Tilbe Polat eylül de gelecek dedi YouTube de.

• Bugün Avek'i ziyaret ettim. Ibiza temmuz sonu ağustos başı showroomlardaymış. Gelsin bakalım.

• quote:

Orijinalden alıntı: çaylak52

Genel anlamda fiyatlar uçtu. Bu arabayı çok bekledim fakat kurlar,vergiler ve firmaların fiyat politikaları yüzünden araba alınacak gibi değil şuan. Tahminen ibiza dsg fr 80 'den aşağı zor olur gibi. Başlangıç paketide 50 bin olur.

Arkadaşım geçen sene 36 bine almıştı ref+ modelini... 2018in başlarında ben de düşünüyorum ibizayı ama şimdiki leonların fiyatına gelecek gibi ! 50 bin az dedin hocam... 55 60 dan başlayacak fiyatlar :(
  • BoccAcio B kullanıcısına yanıt
    haklısın fiyatlar çok f/p özelliğini kaybedecek gibi fakat güzel araba.
  • Vag grubunun 1.0 motorlu B sınıfı araçlarını takip ediyorum.

Şu anda Polo 1.0 Trendline'ın liste fiyatı 54.400 TL, 49.500'e kadar düşüyor bayiler. İbiza 1.0'ın liste fiyatı 52.000 TL, hiç fiyat almadım ama herhalde onu da 47.000'e kadar bırakırlar.

Yeni İbiza'da 1.0'lık olan herhalde liste fiyatı olarak 57.000 TL olur. Yeni kasada 1.0 TSI da gelecek. Bu TSI motor 62.000 TL olursa örneğin, 59.000 TL'ye falan alınabilir. Ama daha yüksek fiyatlar görürsek İbiza'nın albenisi kaybolur.
  • Ocakta polo 1 TSI geliyor 65 67 olur yeni Ibiza 1 TSI DSG 60 olmalı ki tercih edilsin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • yeni modeller ne zaman gelecek acaba vw polo ve seat ibiza arasında kaldım. 2015 yılında vw poloyu 36500 tl almadıkta şimdi fiyatları görünce şaşırmamak elde değil 😀

• arkadaşlar bu ibizanın yurt dışında satışı çıktı bildiğim kadarı ile ama youtube'da yeni ibiza 1.0 75 veya 65PS 'nin videosunu bulamadım bir türlü. Neredeyse tüm videolar 115PS ya da Fr modeli sanırım. Ben en düşük modeli olan 1.0 mpi 75ps 'nin içini merak ediyorum. Bildiğiniz bir video varsa paylaşırmısınız?
  • Arkadaşlar selam
    Ben de yeni kasayı görünce bekleyenlerdenim.

Mevcut durumda şu anda sattıkları 1.0 otomatik vitesin fiyatı da gayet makul fiyatlara inmiş. sanırım piyasadaki en ucuz otomatik vitesli araca.

bugün Seat Facebook sayfasına ne olacak dedim aşağıdaki şekilde bilgi verdiler.

Merhaba , SEAT Ibiza aracımıza göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. SEAT Ibiza model aracımız 2017 yılının ikinci yarısında; 1,0 lt TSI 95 HP, 1,0 lt TSI 115 HP, 1,5 lt TSI 150 HP, 1,6 lt TDI 95 HP Manuel ve DSG satışa sunulması planlanmakta, fiyatları ise henüz netlik kazanmadı.

arkadaşımda leon 1.0 Eco otomatik seçeneği var. ben de o motor seçeneğine gideceğim gibi görünüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: IRFUN4EVER

Arkadaşlar selam

Mevcut durumda şu anda sattıkları 1.0 otomatik vitesin fiyatı da gayet makul fiyatlara inmiş. sanırım piyasadaki en ucuz otomatik vitesli araca.

Merhaba , SEAT Ibiza aracımıza göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. SEAT Ibiza model aracımız 2017 yılının ikinci yarısında; 1,0 lt TSI 95 HP, 1,0 lt TSI 115 HP, 1,5 lt TSI 150 HP, 1,6 lt TDI 95 HP Manuel ve DSG satışa sunulması planlanmakta, fiyatları ise henüz netlik kazanmadı.

arkadaşımda leon 1.0 Eco otomatik seçeneği var. ben de o motor seçeneğine gideceğim gibi görünüyor.

memnunmuymus leondan . performans nasilmis

• quote:

Orijinalden alıntı: bravedead

quote:

Arkadaşlar selam

memnunmuymus leondan . performans nasilmis

baya memnun, istanbul edirne yaptı 195 görmüş ibrede :)

• quote:

Arkadaşlar selam

Buradaki cevaba göre;

1.0 Atmosferik 75 HP motor seçeneği yok. Ancak açık kaynaklarda 1.0 Atmosferik 75 HP'nin de olacağını aktarıyor.

Araç 1 ay içinde satışa başlayacak ama hala net bir bilgi yok.

• Araç alt siteye eklenmiş yakında seat anasayfasında görünmeye başlar. Motor seçeneklerini eklememişler şimdilik.

• quote:

Orijinalden alıntı: isocity

Araç alt siteye eklenmiş yakında seat anasayfasında görünmeye başlar. Motor seçeneklerini eklememişler şimdilik.

alt siteye eklenmiş dediğin nereye eklenmiş hocam link atabilir misin?
  • slither58 S kullanıcısına yanıt
    http://www.seat.com.tr/modeller/yeni-ibiza/ibiza.aspx altsayfa diyecektim. Site bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isocity -- 6 Temmuz 2017; 8:12:21 >
  • uygun fiyat gelirse alacak çok insan var gibi.
  • mehmetweb M kullanıcısına yanıt
    Baz model 55-60 bin arası bi fiyattan satışa çıkarsa -yani şimdikinden en fazla %10 yükseğe- ; baya alan olur.
  • Dizel ve 1.5 motor hemen gelse harika olurdu.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.