Şimdi Ara

Seat İbiza 2017 Yeni Kasa Hk (55. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.099
Cevap
25
Favori
110.667
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • yeni kasa kapora verdik yarın alıyorum.
    poloya ilk ve son eklediğim şey rcd 330 plus carplay di bunda zor yapıcam sanki.
    8 inç lik miş tek bilinen bu bide servislerde acılıyormuş. 6 inçliktede carplay olabilir sanki.
    teyp model no bile yok araştırmalar sürüyor almadan :D
  • Aracım 2018 model, 8" Media System Plus ekranı var ve Seat'a teşekkür ediyorum ki 2018 yılında arabalara park sensörü koymadan piyasaya sürüyor.

Benzer konfigürasyon'da araç alanlar park sensörü uygulamasını nasıl yaptırdıkları hakkında bilgi verebilirler mi?

Xiaomi ve benzeri Çin firmalarının akıllı dikiz aynası ve geri görüş kamerası uygulama yöntemine mi gittiler (yaklaşık 500 TL maliyetli), yoksa orjinal geri görüş kamerasını taktırıp görüntüyü ekrandan izleme (1500 TL maliyetli) yöntemine mi gittiler? Bilgi verebilecek olan var mı?

Bendeki konfigürasyonda park sensörü bulunmadığı için, sonradan takılsa bile ekrana park yardımı bilgi görseli gelmiyor. Bu sıkıntıyı daha ucuza nasıl aşabiliriz, satış sonrası piyasada ön arka park sensörü ve park pilot desteği 500€

LİNK

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barisg -- 20 Kasım 2019; 13:28:18 >

• barisg B kullanıcısına yanıt
    Sanırım böyle birşey istiyorsunuz. Bulunduğum ilde anlayan kimse yok yoksa bu parayı vericem düşünmeden. İş takmakla bitmiyor birde kodlamak lazım.

https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-yedek-parca-seat-ibiza-ops-arka-park-sensoru-755111754/detay

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Doğrudur. Aynen bu. 2018 model araçta olmaması takdire şayan.

Takip ettiğim kadarıyla 2018-2019 model Ateca'da da fabrika çıkışlı ön park sensörü yok.

100bin TL+ fiyata araç satıp bunlara park sensörü koymamak ancak zeka gerektirir.

Park sensörü, montaj, kodlama dahil 2500 TL yapan yerler mevcut.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • barisg B kullanıcısına yanıt
    Ben de yakın zamanda 2017 ibiza aldım. 8" media var üzerinde ama park sensörünün olduğu paket yoktu malesef. Üzerindeki geri park sensörleri orjinaller kadar iyi çalışmıyor tabii ki ama çok fena değil.
    orjinal olmayan kamerayı 350-400 lira civarı takıp kodluyorlar. Böyle yaptırmayı düşünüyorum. Park sensörü orjinal olmayan araçlarda buna engel bir durum var mı bilmiyorum, illa şart ise kalacak öyle.

Siz de büyük ekrana takılabilen kamera ve ilave sensör düşünebilirsiniz, zannediyorum 1000 lira civarı tutar. İhtiyacınızı karşılar sanıyorum.
  • emuna kullanıcısına yanıt
    Doğrudur.

Geri görüş kamerası ve sensör birlikte çok kullanışlı olmaz sanki. Birini seçmek gerekebilir.

Kamera, montaj ve kodlama ile birlikte 500 TL civarı, ön ve arka optik sensör, montaj ve kodlama ise 2500 TL civarı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barisg -- 26 Kasım 2019; 9:34:7 >
  • 2017 11. ay cıkışlı yeni kasa kullanıyorum park halinde çarpıldık. opel corsa 2017 ikame araç verdiler binesim gelmiyo. sadece müzik sistemi daha iyi :) corsanın ekranı yok yol bilgisayar açamadım kullanasıö gelmiyor bile.

• quote:

Orijinalden alıntı: emregök

2017 11. ay cıkışlı yeni kasa kullanıyorum park halinde çarpıldık. opel corsa 2017 ikame araç verdiler binesim gelmiyo. sadece müzik sistemi daha iyi :) corsanın ekranı yok yol bilgisayar açamadım kullanasıö gelmiyor bile.
    Gecmis olsun hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: emuna

Ben de yakın zamanda 2017 ibiza aldım. 8" media var üzerinde ama park sensörünün olduğu paket yoktu malesef. Üzerindeki geri park sensörleri orjinaller kadar iyi çalışmıyor tabii ki ama çok fena değil.
    orjinal olmayan kamerayı 350-400 lira civarı takıp kodluyorlar. Böyle yaptırmayı düşünüyorum. Park sensörü orjinal olmayan araçlarda buna engel bir durum var mı bilmiyorum, illa şart ise kalacak öyle.

Siz de büyük ekrana takılabilen kamera ve ilave sensör düşünebilirsiniz, zannediyorum 1000 lira civarı tutar. İhtiyacınızı karşılar sanıyorum.
    Hocam benim araç da orjinal park sensörü var ancak kamera da taktırmak istiyorum. Nerde ve ne kadar a halledebilirim Bilginiz var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Black Hawk.

Hocam benim araç da orjinal park sensörü var ancak kamera da taktırmak istiyorum. Nerde ve ne kadar a halledebilirim Bilginiz var mı?

Alıntıları Göster
    Buradan fiyat alabilirsiniz.

https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-ses-goruntu-sistemleri-seat-leon-ibiza-geri-gorus-kamerasi-seat-kamera-746921521/detay

https://www.instagram.com/p/B1d5P8rgJdY/

https://www.instagram.com/p/B5i5QcJpJxs/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barisg -- 9 Şubat 2020; 12:21:50 >

• 2017 model yeni kasa style paketlerde katlanır ayna, 8” ekran yetkili servis tarafından sonradan yapılabiliyor mu? Yada katlanır ayna kodlaması dışarda yaptırılabilir mi?

• 2019 model ibiza var arka kamera ve park sensörleri var. önde kamera yok.
    bunda apple car yok. bunu eklettiren var mı sonradan ? 1300 lira istiyorlar değer mi ?
  • Katlanir ayna mekanik bir sey sonradan kodlama ile yapilacak bir eklenti degil. Aynalarin degismesi gerekiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: hakangolbasii

İşte onu tam bir öğrenebilsem :) 2017 yeni kasadaki bu çılgın zammında kendimce önüne geçmiş olucam çnki 3-4 binde sunrooflu 65 e alma ihtimallerimiz oluyo :)

ahhh sanruflu alıcam ama kaça alıcam bi sor :D

• ikinci ibizayı almak üzeriyim bi bn miyim ibiza sever?

• quote:

Orijinalden alıntı: emregök

ikinci ibizayı almak üzeriyim bi bn miyim ibiza sever?

Hocam ben de ibiza severim. 2014 te 0 km ibiza st 1.4 aldim. Onu sattim. 2017de yine 0 km yeni ibiza 1.0 style aldim 3 senedir kullaniyorum ufak tefek seyler disinda cok memnunum. Siz yeni ibiza mi duşunuyorsunuz?

• yeni kasayı sattım.Yine yeni kasa olucak. ama bakmaya gittiğim bir tanesini beğenmedim.

• Seat ibiza bugun aciklanan liste fiyatiyla 170.000 tl. Sadece 1.0 evo 80 hp manuel secenegiyle satilmakta. Sanirim bu atmosferik motor simdilik tsi secenegi gozukmuyor.

• Arkadaşlar ,

Seat Ibiza ile ilgili başka bir 2017 Model konu başlığına da yazdım ama sonradan bu konu başlığını görünce buraya da yazmayı uygun gördüm.

2017 model Seat Ibiza 1.0 Style S&S Full pakete sahip ikinci el bir aracı almayı düşünüyorum son günlerde ama Seat konusunda ve özellikle yazdığım 2017 modeli konusunda hiçbir fikre sahip değilim.Alıp kullanırsam da ilk Seat tecrübem olacak.

Dün Doğus grubuna gidip sıfırı için görüştüm.2021 model tek tip Ibıza sattıklarını, sadece Kırmızı ve Beyaz renk seçilebildiğini , 1.0 80 hp Style paket manuel vites olanında 170.000 TL fiyata sahip olduğunu öğrendim.

Ama sıfır aracı incelediğimde özellik olarak almayı düşündüğüm ikinci el araçtan daha düşük özelliklere sahip olduğunu gördüm.En basitinden bu araçta 6,5" Dokunmatik Ekran varken benim almayı düşündüğüm araçta 8" Dokunmatik Ekran var ve boya rengi çok daha güzel.Gerçi bunlar işin görsel tarafı , ben daha çok aracın kullanım tarafını merak ediyorum özellikle.

Seat Ibıza'nın kullanımı , eğer varsa Ibiza'ya ait kronik sorunlar ve özellikle de almayı düşündüğüm 2017 modeli hakkında fikirlerinizi alabilirsem sevinirim.

Böyle bir aracı almayı tavsiye eder misiniz ?

Selamlar

• 
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.