Şimdi Ara

Seat İbiza 2017 Yeni Kasa Hk (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.100
Cevap
25
Favori
110.665
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    eski kasa style fiyatı neydi almanya'da?
  • quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

eski kasa style fiyatı neydi almanya'da?

onu bilmiyorum maalesef.
  • Ashkar1453 kullanıcısına yanıt
    aynen. Yüksek fiyata çıkarsa alınmaz gibi duruyor. İbnizanın en öenmli özelliği fiyat performans aracıydı. O özelliğini de kaybediyor.
  • Türkiye tüm marka ve modellerde faiş vergi politikası ve yüksek döviz kurları sebebi ile çoğu üründe enflasyona uğradı. 1500 tl olan vestel tv 2200 tl oldu . Telefonlar arttı . Otomobiller zaten alınabilme çizgisini çoktan aştı. Bu ibizaya özel bir durum değil . Ülkemiz acı gerçek fakirleşiyor. Sıcak para bitti gitti bir arabayı 30 yıl kullanma devri geliyor gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet size çok güzel bir haberim var vw grubu kadar paragöz bir firma daha yoktur herhalde dünya üzerinde.Almanya da satışta olan yeni seat ibiza nın en full u olan fr pakette bile full led opsiyonel Alcantara opsiyonel arka camların koyu olması opsiyonel elektronik cam tavan opsiyonel sunroof varmı yokmu ona emin olamadım ayrıca beats audio sistemide hepsinde opsiyonel

• Ayrıca fr paketin 1.0 ecotsi 110 hp manuel fiyatıda 19690 euro yani otomatiği 21000 eurodan aşağı kesinlikle olmaz.Şahsen Tr manuel fiyatının bile 70-75 bin tl arası olcağını düşünüyorum.ayrıca eski kasa ibizanın Almanya daki style paketi 14900 veya 15900 euroydu.

• 1 aya kadar Türkiye de başlar mı satışlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Alkan1905

1 aya kadar Türkiye de başlar mı satışlar

Benim duyduğum en erken ağustos sonu eylül başı satışa çıkıcak.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ashkar1453

quote:

Haziran Temmuz gibi deniliyordu hatta bir sayfa geride de öyle yazılmış siz nereden duydunuz acaba ona göre bir araba tercih edecegim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DistricT

quote:

quote:

Haziran Temmuz gibi deniliyordu hatta bir sayfa geride de öyle yazılmış siz nereden duydunuz acaba ona göre bir araba tercih edecegim.

Ben bunu seat aygüvdeki satış temsilcisinden duydum git gel sanimiyet oluştu yarım sizin için tekrar sorarım isterseniz.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Ben bunu seat aygüvdeki satış temsilcisinden duydum git gel sanimiyet oluştu yarım sizin için tekrar sorarım isterseniz.

Harika olur gerçekten Haziran gibi araba alma planım vardı, ama Haziran ayı yada temmuz ayı içersinde gelir dedikleri için beklemek istedim başka araba almamak için bu kasayı da beğeniyorum. Haberinizi bekliyorum o zaman :)

• Ashkar1453 kullanıcısına yanıt
    Emrah beyden mi öğrendiniz bu bilgiyi.

• Bayiden bilgi gelmedimi sorucaktınız?
  • quote:

Bayiden bilgi gelmedimi sorucaktınız?

Yazmayı unuttum kusura bakmayın aynısını dediler ağustos sonu eylül başı bekliyoruz ama bi süpriz olurda temmuzda da gelebilir düşük bi ihtimal dediler

• Avrupa fiyatları açıklandı. testler gelmeye başladı. Araç eskisinden çok çok iyi olmuş. Özellikle dingil mesafesi konusunda. fiyatlar tabiki leonun altında olacak neticede b segmenti. ama doğuş aracı hangi opsiyonlarla getirecek o meçhul. yani fiyat öyle şekillenecek. ayrıca şimdilik otomatik vites yok. ama doğuş bunu getirene kadar hem otomatik çıkar hem 1.5 evo çıkar. Bu arada eski kasalarda düz vites 53 otomatikler 60 gibi satılıyor şu an. Bana da hazirandan sonra gelir demişlerdi. Araç alacakların acelesi yoksa 1-2 ay daha beklesin. B grubunda piyasa biraz daha kızışacak. Nerde rekabet orda fayda.

İngiltere başlangıç fiyatları
    All-New IbizaFrom:£ 13,130
    New Leon5DRFrom:£ 17,455

Almanya da biraz vahim fiyat aralığı
    Neuer IBIZAUPE ab:14.240 €
    LEONUPE ab:15.490 €
  • isocity kullanıcısına yanıt
    reference 1 motor 14.240€, türkiye'de bu fiyatın direk euro karşılığından daha ucuza satılıyor diye hatırlıyorum. yine de baya pahalı olacak bu gidişle. şu an 47400 tl 2016 1 motor reference

style 1.0 eco tsi 115psi 18090€'ya geliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 9 Mayıs 2017; 23:2:57 >
  • 1.5 tsi evo 150 hp fr paketi 17.465 pound
  • Genel anlamda fiyatlar uçtu. Bu arabayı çok bekledim fakat kurlar,vergiler ve firmaların fiyat politikaları yüzünden araba alınacak gibi değil şuan. Tahminen ibiza dsg fr 80 'den aşağı zor olur gibi. Başlangıç paketide 50 bin olur.
  • Yeni kia rio hb 57.900 başlangıç fiyatı en dolusu 81.900 B segmenti bu araç.

• maalesef benzer fiyatlar olur.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.