Şimdi Ara

Seat İbiza 2017 Yeni Kasa Hk (41. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.099
Cevap
25
Favori
110.667
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet hocam 2018 model. Yukarda arkadaşın dediği gibi 65.300 e geliyor. Bana büyük ekranlı 71 fiyat verdiler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Fiyat aralığı vergi dilimi bakımından çok avantajlı durumda, İbiza için. Bu fırsatı değerlendirip olabildiğince çok araç satmak niyetindeler anlaşılan.

F/P itibariyle, sınıfında alınabilecek yegane AT araç şu an benim gözümde ki o kanaatle aldım geçen hafta. Talebi azalan manuelleri de uygun fiyatla piyasaya sürüyorlar. Manuel mi alsaydım acaba, diye de düşünmüyor değilim, kafam karıştı doğrusu.
  • Moon Star Turkey kullanıcısına yanıt
    Hocam 67 mi 65.300 mü ? Esenyurt telefonda 69 dedi bana maslakta 68.800 dedi .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tarila T kullanıcısına yanıt
     Seat İbiza 2017 Yeni Kasa Hk
    Şu an ben doğuş un sitesinden bakıyorum. Bu fiyata 12.200 indirim diyor. Böylece 65.300 e geliyor. Bana Esenyurt 67.500 fiyat verdi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Fiyatlar efsane yalnız, ekim ayındaki fiyatlara dönmüşler neredeyse. Yılbaşından sonra acaip şişirmişlerdi 83 bine manuel ibizayı kimse almazdı kusura bakmasınlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar... Doğuş'un ilanından rezervasyon yapıp araba alan var mı acaba?... Bugün itibari ile indirimler kaldırılmış...
  • ibiza fr alma arifesindeyiz, tavsiye edermisiniz

cruze dan gececegim.
  • 79600 olan fiyata sunroof ekleyince ne olur acaba? Dilim değişir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hg34

79600 olan fiyata sunroof ekleyince ne olur acaba? Dilim değişir mi?
    Değişir 79.600tl %45 dilim için son sınır, 79.600tl olan aracın çıplak fiyati 45.985tl yani ve otv dilimi %45, ciplak fiyatta 15(onbeş)tl lik bir artış üst dilime çıkarıyor arabanın fiyatını, sunroofta heralde 1500-2000tl vardir, 46bin -80bin tl arası %50 dilim oluyor, örneğin sunroofu 2000tl kabul edelim aynı aracın fiyatı 85.850tl 'ye çıkıyor.

• 65 bin iyi fiyat tekrar düşer mi acaba?

Bu 95 hp motor ile 115 hp motor arasındaki tek fark yazılım mı başka fark var mı arkadaşlar?

Manuel olan 6 vites olsa çok iyi olurmuş bu arada.

• Lepanto kullanıcısına yanıt
    65 bin e vermiyorlar ki hocam .

Yukarıdaki muhabbete istinaden dedim hocam sitede o fiyat imiş gibi gözüküyor görsellerde.

Motor hakkında bilginiz var mı?

Yanlış hocam o fiyat çok araştırdık verdikleri en düşük fiyat 68.500 o fiyatlara verseler alacaktık . Biz geçen haziranda 1.2 tsi aldık yaklaşık aynı motor biraz daha düşük yakıt tüketimi var şehir içinde . Düşük hızlarda gayet seri , uzun yol içinde torku sayesinde yeterli olacaktır . Çok çok büyük bir beklenti içindede olmamak lazım . Aracınızı bilmediğim için tam bir kıyas yapamıyorum maalesef .
    Yukarıda bir arkadaş bayiden 67 bin fiyat aldığını yazmış o da mı yanlış hocam? Liste fiyatından çok az indirim yapıyorlar o zaman.

Aynı motorun 115ps 200nm tork versiyonu da var fiziki olarak aynı ise yazılım ile oraya çıkmak daha tatmin edici olabilir gibi.

5 vites olması düşündürüyor uzun yol için hocam açıkçası, bu konuda ne düşünüyorsunuz?

Aynı bayiyi aradığımda 68.700 dediler bana , söylediğiniz gibi yazılım ile oraya çıkabiliyor eğer yazılımla binerim derseniz manuel alıp oralara çıkartmak otomatikten çok daha keyif verici olacaktır . 5 vites yeterli oluyor hocam bu konuyu pek dert etmeyin .
    Hocam 5. vites 3000 devirde sanırım araç 120 km hızı görüyor. Uzun yolda 130 ile sabit gitmek istesek hem ses, hem motorun zorlanması hem de yüksek yakıt tüketimi şeklinde geri dönüşü olur diye düşünüyorum, ne dersiniz?

Uzun süre 130 sabit gitmek dediğiniz gibi motoru zorlayıp yoracağını düşünüyorum aynı şekilde yakıtıda etkileyecektir , ses içinde bence sizin bunu test edip bakmanız lazım beklentiye göre değişecektir diye düşünüyorum 3 silindirin tatlı bir hırıltısı oluyor ama dediğiniz gibi uzun süre bunu dinlemek yorucu olabilir .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tarila -- 13 Nisan 2018; 12:10:27 >
    Sesten de ziyade yakıt beni düşündürüyor, 100 ile uzun yol gitmeyi hiç sevmem hocam 120 130 olmalı en azından lakin devirden ötürü yakıt çok artacak ise uzun yol sıkıntı olacak gibi. Dsg ile de ciddi fiyat farkı var. Piyasa da çok yüksek, sonumuz hayrolsun ne diyeyim.

Hocam hacim düşük olduğundan yakıtta ciddi artış olacaktır 5.5-6 nın altında bi değer zor 130 ile giderseniz , imkan varsa daha güçlü motorlu vag grubu bir araç tercih etmelisiniz eğer çok uzun yol yapıyorsanız .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tarila -- 13 Nisan 2018; 13:52:22 >
    Anladım teşekkür ederim hocam yordum sizi de.

• 
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.