Şimdi Ara

Seat İbiza 2017 Yeni Kasa Hk (42. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.099
Cevap
25
Favori
110.665
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merbahalar, IBIZA 1.0 EcoTSI 115 HP DSG S&S Style fiyat teklifi alan var mı?
  •  Seat İbiza 2017 Yeni Kasa Hk

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emre The Sorcerer

Bir haftada 7000tl fiyat artışı mı oldu, şaka gibi..
  • beyaz 1.0 dsg style 78.200 e bugün aldım zamdan önce faturayı kestirdim park sensörü hediye .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar Arkadaşlar Vag Grubu Olarak eski Seat ailesi olarak yeniyim. Bir sorum olacak herkese özellikle 2017 model yeni kasa 1.0 ECOTSİ 115 HP DSG li araç sahipleri için soruyorum. Benim aracımda ilk kalkışta 10-15 km arası 2.vites de bir ses geliyor sürtme sesi gibi vites kutusundan geldiğini düşünüyorum. ACABA BENİM GİBİ 2017 model ilk parti alan arkadaşlarda aynı problem var mı ?

NOT: ARACIM DAHA 1250 KM DE SERVİSE GÖSTERDİM RANDEVU VERDİLER BU HAFTA GÖTÜRECEĞİM BANA ŞANZIMANLA YA DA YAZILIM İLE ALAKALI OLABİLİR DEDİLER.
  • Araç için servis harici kolçak satan var mı?
  • Herkese selamlar. Bu aracın 1.0 FR 115 beygir DSG versiyonunu düşünüyorum. Ekstralar ile 100 bin civarına denk geliyor. Sizce alınır mı değer mi?

• Değmez 100 bine ibiza alınmaz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • MerdoC06 M kullanıcısına yanıt
    Merhaba aynı durum bende de var. 2. Vitese geçişte zaman zaman ses geliyor. Daha öncesinde polo dsg vardı buna benzer bir durum hiç yaşamadım. Ayrıca 2018 model araç. Servis konuyla ilgili bir sorun gördü mü acaba?

Syg

• andorax A kullanıcısına yanıt
    Merhabalar Ben aracımı servise götürdüm. araçtaki ses direksiyon ve gaz bedalından hissediliyor kalkış esnasında anlıyorsunuz servis de Test edildi araçta start stop devreye girdiği zaman 15.km bir ses geliyor. Start stop devrede değilken ses çıkmıyor kimi arabalarda 18.km lerde çıkıyormuş bu durum start stop rölesinden kaynaklanıyormuş teknik ekibe soruldu. seat'in yeni çıkan bazı arabalarında da görülmüş şimdilik yapılacak bir şey yok teknik ekip start stop rölesinin ses yapması ilerde bir problem yaratmayacağını söyledi. Şimdilik bu şekilde devam edeceğiz ileri de neler çıkacak kullanarak göreceğiz. Daha önce dsg li fabia,audi volswagen kullandım bu şekilde ses duymadım bende.

Saygılarımla
  • MerdoC06 M kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Aynen bahsettiğiniz şekilde benim aracımda da benzer durum yaşanmakta. Anlaşılan kronik gibi. Ben 2. Vitese geçiş ile alakalı diye düşünüyordum. Sorun çıkaracak birşey değildir umarım. Teşekkürler cevabınız için.

Saygilarimla

• Merhabalar, yaklaşık 1 hafta önce ibiza 1.0 DSG FR Plus aldım. Şu ana kadar gayet memnun olmakla birlikte kafama takılan soru şu ki araçla yerleşik gelen park sensörünün görsel desteği bulunmamakta, yazılımla açtırılması/eklenmesi mümkün müdür? Bilgisi olan var mıdır?

• quote:

Orijinalden alıntı: yeshilus

Merhabalar, yaklaşık 1 hafta önce ibiza 1.0 DSG FR Plus aldım. Şu ana kadar gayet memnun olmakla birlikte kafama takılan soru şu ki araçla yerleşik gelen park sensörünün görsel desteği bulunmamakta, yazılımla açtırılması/eklenmesi mümkün müdür? Bilgisi olan var mıdır?
    7 inç ekran yok mu sizde hocam? Serviste ekleniyor olması lazım.

Servis dışında müdahale yaparsanız garantiniz gidecektir yalnız.
  • RainyDream kullanıcısına yanıt
    8” ekran mevcut bende hocam, dediğiniz gibi yazılımsal olarak servis dahilinde yapılıyorsa şayet serviste yaptırmak daha mantıklı, teşekkür ederim cevap icin 👍

• Aradım bugün servisi öyle bir işlem yapmıyoruz dedi. Yine vagcom yolu göründü sanırım bana.

Agzina kadar dolu araba alıyorsun, sonra gidip gizli özellik diye açtırmak için para veriyorsun. Full Link’ten bahsetmiyorum bile.

• quote:

Orijinalden alıntı: yeshilus

Aradım bugün servisi öyle bir işlem yapmıyoruz dedi. Yine vagcom yolu göründü sanırım bana.

Agzina kadar dolu araba alıyorsun, sonra gidip gizli özellik diye açtırmak için para veriyorsun. Full Link’ten bahsetmiyorum bile.
    Katlanır ayna ve anahtarsız giriş var mi aracınızda

• yeshilus Y kullanıcısına yanıt
    Hocam wagcom için nereye gidiyorsunuz?

• Merovingiann M kullanıcısına yanıt
    Evet var hocam, plus paket dahilinde anahtarsız giriş katlanır ayna yağmur sensörü fln mevcut

• trace- kullanıcısına yanıt
    Henüz gitmedim ama kafamda 2-3 yer var, Ecufast, Ender Elektronik bir de Dr.Ecu var isimlerini yanlış hatırlamadıysam.

Ecufast Ataşehir’i aradım henüz kodları yayınlanmadı biz de bekliyoruz dedi. Ne kadar dogru bilmiyorum, diğer yerleri aramadım henüz.

• Arkadaşlar standart Style donanımla exelans donanım arasında ne farklar var aradaki farkı vermeye değer mi acaba ne dersiniz bir de Fiesta 1.0 otomatik 2017 titanyum 17 jant ve özel renk bir de X paketli olarak 88 fiyat verdiler kararsızım ne dersiniz hangisini anlamalıyım yorumlarınız ne olur

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.