Şimdi Ara

Seat Cordoba 1.4 Nasıldır ? Sizce hangisi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
9
Cevap
0
Favori
2.359
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2012 1.3 Multijet Linea Emotion aracım var (0 masraf )
    Arkadaşımda uzun zamandır kullandığı 2004 1.4 benzin Cordoba stella var (5 bin masrafı var klima vb )

Araçların ikisinde 200 bin dayanmış durumda .
    Üzerine 25 bin civarı alacağım (araçta 5 bin yapılması gereken masraf var bana 20 kalacak sayalım )

Sizce nasıl bir araç alınır mı 55 civarı gelmiş olacak değer mi şu sıra nakit lazım yoksa komple aracı satip başka bir şey mi almalı o fiyata , daha önce hiç arabasız da kalmadım

Kısaca Seat cordoba nasıldır

• 1.4 dizelleri 3 silindirli ve güçsüz bir motor. 1.4 benzinli olanları fena değil. Cordoba aslında pek de fena olmayan bir araba ama yine de üstüne masraf edeceğim arabayı kesinlikle almam. 5bin diye düşündüğün o masraf sana 10binden aşağı patlamıyor. Hani şu galericilerin meşhur "100-200 liralık işler bunlar" diye kakalamak istedikleri arabayı güzellemeleri gibi bir durum bu.
    Kaldı ki emotion paketten sonra donanım noktasında da belki eksiklik hissedilebilir.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 1.4 olanlari 75,85 farketmez yag yakar, yakmisyorsa da bir kac aya yakmaya baslar. 1.3mjet hantal motor olsa da 1.4 benzinli vw motorundan her turlu iyidir hem de ekonomik. Ayrica cordoba izolasyonu kotu konforu zayif her yerinden ses gelen zayif bir arac. Linea yasi ve sundujlari itibariyle kesinlikle daha iyi. 5bin denilen ariza kim bilir kaca patlar size. Bosverin araciniz daha iyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Değerli yorumlarınız İçin teşekkür ederim arkadaşlar
  • JrFuKi J kullanıcısına yanıt
    120 bin km boyunca 2006 model 1.4 tdi Cordoba kullanandım. Süspansiyonları sert, güzel yol tutan, geniş bagajlı güzel bir araçtır. Kronik arızası yoktur üzmez. Bir kez bile sanayiye gitmedim rutin hariç. 1.3 mjt sonrası 1.4 benzinli motor cansız gelecektir ama lpg dolayısıyla bedava gezersiniz. Nakit ihtiyacınız varsa geçilebilecek bir araç. O bütçeye daha mantıklısını zor bulursunuz sümbül falan gibi ne idiğü belirsiz 3. dünya ülkeleri araçlar hariç.
  • mur@t_333 kullanıcısına yanıt
    Evet biraz nakite ihtiyacım var o yüzden küçülmeye gitsem mi diye düşündüm .Bu arada arkadaşım da ki model 1.4 Lpg benzin stella en boşu sanırım , tüp eski birde klima sıcak-soğuk çalışmıyor gibi bir çok iç dış akşam arızalınvad ortalam 5.000 civarı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JrFuKi -- 27 Nisan 2021; 20:1:5 >
  • Multijetten sonra benzinli arac zor olabilir. 1.4 tdi olsaydi daha mantikli olurdu. Ayrica masraf varsa biraz daha pazarlık yapilabilir. Mesela 5in yarisini da düş diyebilirsin.
    Cordoba genis guzel arac ama plastik parcalari lineaya gire pahalidir.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • MetuEs kullanıcısına yanıt
    Anladım teşekkürler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.