Şimdi Ara

Sea Of Stars (Türkçe Yama İstek)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
3.110
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sea of Stars 2020 yılında The Messenger'ın yapımcısı Sabotage Studios tarafından geliştirilen 2 boyutlu piksel art sıra tabanlı rol yapma oyunu. Oyun 29 Ağustos 2023 yılında piyasaya çıktı ve beklenenden çok fazla beğeni topladı. Oyun 1 günde 100.000 kopya satmayı başardı. Büyük bir başarı bu. Oyunun Türkçe Yamaya ihtiyacı olduğunu düşünüyorum.

Sea Of Stars  (Türkçe Yama İstek)

Ayrıca oyunun inceleme puanlarında da harika. Editörler tarafından tam not aldı. Oyuncularda oyuna bayıldı. %86 oyun puanıyla ÇOK OLUMLU not aldı.

Bu başarıların ardından bu oyunun bir Türkçe Yama hak ettiğini düşünüyorum. Ülkemizde de belli bir kitlesi olduğuna da inanıyorum açıkçası.

Oyunun çıkış fragmanı:

Sea of Stars - Launch Trailer | PS5 & PS4 Games - YouTube

Oyun içi görselleri:

• bu oyuna niye kimse yama yapmamış çok ilginç. çoook iyi bi oyun halbuki. acilen makine çeviri bile işe yarar bu arada

• sinnerclownçeviri yayınladı

• swat kullanıcısına yanıt

Sea of Stars Türkçe Yama [swat] - Sinnerclown sayfasını hesaba giriş yapılı açınca "Bu sayfayı veya bu işlemi gerçekleştirecek izniniz yok" diyor.

Giriş yapılmamış (gizli sekmeden) açınca sayfa görünüyor. En azından sayfa herkese görünse, linkler için Destekçi şartı aransa daha iyi olur bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XanthiN -- 9 Eylül 2023; 13:32:32 >
  • adamlar yamayı paralı satıyo üstüne üstlük birde hazır yama kalite translate yani şaka gibi

• osmantrz O kullanıcısına yanıt

Bu olanları bir kaç yıl önce "translate yamalar bile paralı satılacak" diye söyleseydi birisi, deli der güler geçerler ciddiye almazlardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tunahankayahan -- 9 Eylül 2023; 13:48:56 >
  • beyler şu oyunun dil dosyasını bana nerden açabilirim söyleseniz ben kendim translate ederim bu nedir ayıptır ya

• Oyun 250.000 satışını da geçti ilk haftada. Baya büyük ilgi gördü. Yıllardır bekliyordum çıkmasını. Dil dosyasını açmak çok zor olmayacaktır diye düşünüyorum.

• bulabilen oldu mu

• yamalarda makine yada el çevirisi farketmez arkadaş adamlar ücret isteyebilir. sizin için niye uğraşsın zamanını harcasın. ne güzel ya sen yan gel yat sonra yama iste. umarım bütün yamalar paralı olur.

• kardeşim işin işinde emek mi var para verelim translate ile kendi yamamı yaptım zaten türkçe bir şekilde oynuyorum ne güzel memleket programa türkçelet ordan kopyala yapıştır oyun dosyasına import et sonrada sat enayiydik biri çıkıp desin ki ben bunu elimle yazdım tek tek parasını verip alayım adamlar konuya girmek için bile para istiyorlar sırf translate yazısı gözükmesin diye iyice saçmaladı bu miilet.

burdan diyorum almayın abim gidin chatgpt ye türkçeletin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osmantrz -- 14 Eylül 2023; 14:25:13 >
  • osmantrz O kullanıcısına yanıt

Dostum çeviri dosyalarını bizimle de paylaşabilir misin? Oyunu 5 saat kadar ingilizce oynadım ve sürekli ; çevir , devam et, çevir, devam yapmaktan bıktım. 2 haftadır oynamıyorum ücretsiz bir yamanın çıkmasını bekliyorum. Çeviri dosyalarını paylaşırsan çok müteşekkir olurum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.