Şimdi Ara

scooter kaliteli su geçirmez bot 89 tl cepteteb ile

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
1
Favori
5.566
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Buna benzer bir modeli daha var asla su geçirmez falan yazıyordu 44 numara giyiyorum ayağıma tam olmuştu ve hoşuma gitmişti fakat su alıyor mu diye test edeyim dedim bir kaba su doldurdum koydum içine burun kısmını geçmediği halde 1 saat içinde su aldı iade etmiştim
  • endersgame0120 kullanıcısına yanıt
    hocam maşallah yahu bu kadar iyi anlatılamazdı kalitesi:)
  • endersgame0120 kullanıcısına yanıt
    Bence ayakkabılarla biraz bakım yapmalısınız.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar su geçirmez ayakkabı alırken şuan dikkat edin evet su geçirmez yazar doğrudur suyun içinden geçersin su geçirmez suyun içinde beklet geçirmez ama kar suyu geçirmeyen ayakkbılar 600 700 tlden aşagı olmuyor önemli olan kar suyunu geçirmemesi 20 cm kar içinde yürüyon ayağınız sulanır.Askerde verilen botlarda biz çok denedik günlerce suda beklettik su geçirmedi yaktık yanmadı ama gel gör ki 10 cm kardada yürüsek hemen ayak ucunda ıslaklık olurdu kar suyunu geçiriyordu.
  • vakti zamanında öğrenciyken bir tane almıştım bir kış sudan korudu ama scooter ayakkabılar hiç rahat değil takoz gibiler. evet su geçirmemesi önemli ama rahat olması daha da önemli. bu ürünü de n11'den aynı satıcıdan alıp anında iade etmiştim.
    3 kıştır decathlondan aldığım bir ayakkabıyı giyiyorum henüz ne yırtık ne kaçak var scootera göre daha rahat. ayakkabı satıştan kalkmış ama şu linktekinin erkek versiyonuydu
    https://www.decathlon.com.tr/forclaz-flex-3-l-novadry-su-gecirmeyen-kadin-ayakkabisi-id_8288512.html

bu ayakkabınında %9 fiyatı düşmüş. ihtiyacınız varsa f/p ürünü olduğunu düşünüyorum, tavsiye ediyorum.

• prof. lar su geçirmiyor.. 5 sene oldu artık astarı felan yırtıldı iyice..

kütahya da okurken o kadar çok kar ve yağmur yağıyordu ki, bota üstten su giriyordu

başka türlü girmesinin imkanı da yok zaten bu hafta onu emekli edip, başka bi scooter aldım..

bn kısa olan modelini aldım. az daha uzun olanı ve renk çeşitleri var.. n11-gg da markastok adlı mağazada var..

koysalar 120-uzunlar 130 tl..

çekle 110₺ aldım

scooter kaliteli su geçirmez bot 89 tl cepteteb ile

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibo3182 -- 22 Ocak 2018; 18:21:2 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ibo3182 kullanıcısına yanıt
    hocam kisa olan rahat mi uzun gibi

• Geçen hafta 99du.flo markalarından çok daha iyidir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vatansever Müslüman Türk

hocam kisa olan rahat mi uzun gibi

aynı kalitededir sadece boyu uzun sadece.. rahat ve hafif diğer botlarıma nazaran daha çok hoşuma gitti..

ben daha once hic scooter kullanmadim harika cidden

• Hantal ve hava almadığından terleme yapıyor. Kesinlikle su geçirmez yazıyordu ama geçiriyor.

N11'DEN almıştım memnun kalmadım tavsiye etmiyorum.

Hayırlı olsun model kodunu paylaşmanız mümkün mü?

• quote:

Orijinalden alıntı: alperen.md

Hayırlı olsun model kodunu paylaşmanız mümkün mü?

scooter 5222T bordo-siyah

• Ben de bi ara baktım araştırdım, tam Scooter alacaktım Grisport markasını gördüm, yorum ve tecrübeleri okudum, 11.11 kampanyasında N11 den Koraysport'tan aldım oldukça iyi bir fiyata. Bu markayı da araştırın derim. İsmi Türk gibi ama İtalyan markası, oldukça kaliteli. Avcılar ve doğa sporcuları çok tercih ediyor.

• su geçirir mi geçirmez mi bilmiyorum ama scooter tam bir f/p ürünü marka.
  • efekan_02 kullanıcısına yanıt
    yeni nesil attıgım gayet rahat
  • quote:

Orijinalden alıntı: Galatas4ray

Arkadaşlar su geçirmez ayakkabı alırken şuan dikkat edin evet su geçirmez yazar doğrudur suyun içinden geçersin su geçirmez suyun içinde beklet geçirmez ama kar suyu geçirmeyen ayakkbılar 600 700 tlden aşagı olmuyor önemli olan kar suyunu geçirmemesi 20 cm kar içinde yürüyon ayağınız sulanır.Askerde verilen botlarda biz çok denedik günlerce suda beklettik su geçirmedi yaktık yanmadı ama gel gör ki 10 cm kardada yürüsek hemen ayak ucunda ıslaklık olurdu kar suyunu geçiriyordu.

O bot kar suyunu da geçirmiyor aslında. Olay ayakkabı içindeki ter buharının soğukta yoğunlaşarak botu içerden ıslatmasıdır.

• Vatansever Müslüman Türk kullanıcısına yanıt
    2014 ten beri kullandığım scooter var, maşallah bu sene alınmış gibi. Fakat ben biraz titiz kullanırım.

Ayakkabının üstüne kadar imkanı yok su geçirmez, istersen derede dolaş.
  • 5 yıllık scooter botum var hala yeni gibi duruyor. Sadece ic8ndeki tabanlik eskidi. Gecen seneyarim saat dizime kadar karda yurudum yine su gecirmedi. Benim bot deri bu oylemidir bilmem.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.