Şimdi Ara

SAVRAN SAAT SEPETTE %30 İNDİRİM SAATLER ÇOK İYİ FİYAT!! HB (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
0
Favori
5.980
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mavilcwaikikiposeti

quote:

Orijinalden alıntı: matematiqci

sen ne yapmayı düşünüyorsun iade mi edeceksin kullanacak mısın? Bende 290a seninkinin lacivertini aldım. Daha kargoya bile verilmemiş.

hocam ben kullanacağım ya nette baktım fossilin pek çakması yok saatçinin dediği aklıma yattı fossil öyle ahım şahım marka değil dedi onun gidip de çakmasıyla uğraşmazlar hele otomatik çakmasını yapsalar nerden baksan aynı paraya gelir dedi hak verdim mekanizmayı da inceledim netten fotolarla videolarla birebir aynı mekanizmadaki her şey noktası virgülüne kadar

Bana kordonu replika ile değiştirmişler gibi geldi. Hangi paralel ithalat cep telefonunu satarken orjinal sarj aletini kulaklıgını arka kapagını falan sahtesiyle değiştiriyor yaa. Bunlarda kordonda aynı haltı yapıp maliyeti mi düşürdüler gibi geldi.çünkü şikayetvar'da kordon kalitesizligi ve kopmasından bahsetmişler hep.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi matematiqci -- 4 Ekim 2017; 1:10:54 >

• quote:

quote:

sen ne yapmayı düşünüyorsun iade mi edeceksin kullanacak mısın? Bende 290a seninkinin lacivertini aldım. Daha kargoya bile verilmemiş.

hocam ben kullanacağım ya nette baktım fossilin pek çakması yok saatçinin dediği aklıma yattı fossil öyle ahım şahım marka değil dedi onun gidip de çakmasıyla uğraşmazlar hele otomatik çakmasını yapsalar nerden baksan aynı paraya gelir dedi hak verdim mekanizmayı da inceledim netten fotolarla videolarla birebir aynı mekanizmadaki her şey noktası virgülüne kadar

Bana kordonu replika ile değiştirmişler gibi geldi. Hangi paralel ithalat cep telefonunu satarken orjinal sarj aletini kulaklıgını arka kapagını falan sahtesiyle değiştiriyor yaa. Bunlarda kordonda aynı haltı yapıp maliyeti mi düşürdüler gibi geldi.çünkü şikayetvar'da kordon kalitesizligi ve kopmasından bahsetmişler hep.

• matematiqci kullanıcısına yanıt
    Bende burberry aldım beklemedeyim dün kargoya verilmiş gelsin bakıcam duruma.Aslında sitede satılanlar arasında en komplike mekanizmalı olanlar sanırım guess collectionlar, alan varsa gösterse ordan fikir edinirdik.
  • quote:

quote:

quote:

Diesel 2 saat aldım 1 tanesi yurtdısından ama gel gör ki orjinal deri kayışlar 2 ayda kopuyor

• Son yaptığım araştırma ve inceleme sonucunda ;

Saatlerin orjinal olduğu kanısına vardım. Burada ucuz olmasının temel nedeninin ise Paralel ithalat olması ve en temel etkenin ise ürünlerin OUTLET veya DEFOLU bölümden ithal edilmiş olmasına bağlıyorum.

Saatlerin mekanizmasında, genel görünüş ve ağırlıklarında bir hata göremedim.

2 tane SKAGEN almıştım, ailecek kullanmaya karar verdik.

Eğer sahteyse de birinci sınıf sahteymiş :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: cordor

Konu iyi gidiyordu aslında, silindiyse anlamsız olmuş.

-Forumun en ölücü adamı 1200lük saat 480'e olur mu demiş...

Eleman 300TL'ye Dyson elektrik süpürgesi alırken böyle demiyordu ama :) Tutarsızın biri.

Şu garanti konusuna açıklık getireyim arkadaşlar (bildiğim kadarıyla)

Bazı markaların Türkiyedeki distrübütörü Saat&Saat. Örneğin FOSSIL markasından sadece bu firma -Türkiye içi- ithalat yapabiliyor.

Özetle, FOSSIL'in Türkiyedeki temsilcisi vs onlar. Tabi bu beraberinde FİYAT kontrolünü getiriyor. Yani Saat&Saat, Fossilin verdiği limitlerde satış yapabiliyor. İster tavan fiyat, ister taban fiyat vb.

Garantisini Saat&Saat hallediyor(tamir vs)

Şimdi aynı markayı başkası ithal etmek isterse, FOSSIL anlaşması gereğince Saat&Saat dışındaki firmalara ürün satmıyor.

Bu durumda devreye PARALEL İTHALAT giriyor.

Savran saat örneğin bu saati üreten fabrikadan(Fossil fason ürettiriyorsa mesela) ya da farklı bir ülkedeki şirketten direk alım yapıyor.

Bu durumda garantiyi de kendisi vermek zorunda kalıyor. O nedenle garanti belgelerini kendi düzenliyor.

Bunun örneği genelde bilgisayar parçalarında oluyor. istanbulbilisim örneğin paralel ithalat yapıyor. Her markayı satabiliyor.

İşin özeti bu.

Yani garanti belgesi "printse" sahtedir diyemeyiz. Şu saatler yarın gelir, detaylı inceleme yaparım.

beyin bedava
    biri süpürge diğeri sahtesi orjinalinden daha çok satan marka
    akıl fikir

• Aynen hocam bende öyle düşünüyorum ürünler orijinal bence de.Ben kullanacağım alıp gelmeyen arkadaşlarda baksınlar ama saatler sağlam gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu adamlardan hb vasıtasıyla tommy saat aldım.
    gelen saatte koruma bantları vs yoktu ve saatin alt kapağı tamamen çizik içindeydi.
    kordonda yırtılmalar vardı.
    whatsapp hattıyla görüştüm durumu izah ettim "kontrol ettik olur mu öyle şey vs" dediler daha da yanıt vermediler.
    iade edip modasaatten diesel dz4290 marka model saat aldım.

starsaat-savran saati araştırdığımda galiba iade edilmiş, onarılmış vs gibi saatleri alıp satıyorlar.
  • Deposuna baskın olmus ve çok sayıda sahte ürün yakalanmıs haberiniz olsun...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Code140

Deposuna baskın olmus ve çok sayıda sahte ürün yakalanmıs haberiniz olsun...

Nerede bu haber?

• BekiRoRo B kullanıcısına yanıt
    Beyni de bedavaya getirdin. Maşallahın var kardeşim.
    Sallıyor
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Code140

Deposuna baskın olmus ve çok sayıda sahte ürün yakalanmıs haberiniz olsun...

Nerede bu haber?

saat & saat in tüm bayilerine mail olarak geldi. Ben de savran dan saat almıştım kordonunu ayartlatmak için saat ve saate gittim orada gelen maili gösterdiklerinde hemen saati geri iade ettim. 600 700 lira para veriyorum sahte olma ihtimali bile koyar adama
  • quote:

Orijinalden alıntı: karanlik46

Eyvallah hocam kordindaki amblem benim kafami kurcaladi sadece hayirli olsun

Bende demiştim size.

• SAVRAN SAAT SEPETTE %30 İNDİRİM SAATLER ÇOK İYİ FİYAT!! HB

SAVRAN SAAT SEPETTE %30 İNDİRİM SAATLER ÇOK İYİ FİYAT!! HB

• Saatim geldi Saat & Saat'e götürdüm birebir aynısı satış danışmanı orjinal olduğunu söyledi. Alanlara hayırlı olsun.

• Amazondan alınan fossil saatlerin iki yıllık garantisi saat ve saatte geçerli. Aynı fiyata geliyor neredeyse. Garantisiz saatler hayırlı olsun beyler

• quote:

Orijinalden alıntı: ezimuse

Amazondan alınan fossil saatlerin iki yıllık garantisi saat ve saatte geçerli. Aynı fiyata geliyor neredeyse. Garantisiz saatler hayırlı olsun beyler

https://www.amazon.com/Fossil-ME3102-Analog-Display-Automatic/dp/B01487C75Q/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1507224018&sr=8-1&keywords=me3102

Benim aldığım saat amazondan 320 ye geliyor. Ben 290a aldım. 2.si amazondan aldıgında gelip gelmeyecegi bile belirsiz. 3.sü türkiyeye kargolamaları yok!!! Birde milletin hevesini kursagında bırakma hayırlı olsun de yeterli. çamur atma milletin aldığına.

Çamur atmak değil hocam. Neden daha kötü veya garantisi olmayan ürün kullanalım. Ben kimsenin mağdur olmasını istemem. Amacım da zaten bu. Ayrıca böyle üç kağıtçı satıcılara neden para kazandıralım? Yarın amazondan 4656 siparişi vereceğim. Geldiğinde yine fotoğraflar ile paylaşırım. Neyse hocam hayırlı olsun içinize sindiyse tabiki kullanın
  • Bu arada kordondaki fossil yazısından huylanan arkadaşlar amazon fossil magazasında da aynı.resimlerden bakabilirsiniz.

https://www.amazon.com/Fossil-ME3102-Analog-Display-Automatic/dp/B01487C75Q/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1507224018&sr=8-1&keywords=me3102
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.