Şimdi Ara

SAVRAN SAAT SEPETTE %30 İNDİRİM SAATLER ÇOK İYİ FİYAT!! HB (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
87
Cevap
0
Favori
5.979
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mavilcwaikikiposeti

quote:

Orijinalden alıntı: matematiqci

Hocam bende fossil 'in bu modelini aldım. Daha gelmedi senden haber bekliyoruz çakmaysa kargodan teslim almayacağım

hocam soracağım saatçilere belkide orijinaldir ama içime şüphe düştü sende al kargoyu incele olmadı yarın geri kargolarız

Olur kardeşim . Bi gelişme olursa haberleşelim kesin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BekiRoRo

Diger esnaflar bilmiyordu ya 1200 liralik dizel 480 liraya satmaya...

Bunu sen mi diyorsun?

• Konu iyi gidiyordu aslında, silindiyse anlamsız olmuş.

-Forumun en ölücü adamı 1200lük saat 480'e olur mu demiş...

Eleman 300TL'ye Dyson elektrik süpürgesi alırken böyle demiyordu ama :) Tutarsızın biri.

Şu garanti konusuna açıklık getireyim arkadaşlar (bildiğim kadarıyla)

Bazı markaların Türkiyedeki distrübütörü Saat&Saat. Örneğin FOSSIL markasından sadece bu firma -Türkiye içi- ithalat yapabiliyor.

Özetle, FOSSIL'in Türkiyedeki temsilcisi vs onlar. Tabi bu beraberinde FİYAT kontrolünü getiriyor. Yani Saat&Saat, Fossilin verdiği limitlerde satış yapabiliyor. İster tavan fiyat, ister taban fiyat vb.

Garantisini Saat&Saat hallediyor(tamir vs)

Şimdi aynı markayı başkası ithal etmek isterse, FOSSIL anlaşması gereğince Saat&Saat dışındaki firmalara ürün satmıyor.

Bu durumda devreye PARALEL İTHALAT giriyor.

Savran saat örneğin bu saati üreten fabrikadan(Fossil fason ürettiriyorsa mesela) ya da farklı bir ülkedeki şirketten direk alım yapıyor.

Bu durumda garantiyi de kendisi vermek zorunda kalıyor. O nedenle garanti belgelerini kendi düzenliyor.

Bunun örneği genelde bilgisayar parçalarında oluyor. istanbulbilisim örneğin paralel ithalat yapıyor. Her markayı satabiliyor.

İşin özeti bu.

Yani garanti belgesi "printse" sahtedir diyemeyiz. Şu saatler yarın gelir, detaylı inceleme yaparım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: om3rr

yav tamam kusura bakma dediğimi yanlış anlamışsın, umarım saatin orjinaldir.

est hocam kusurluk bir şey yok asıl ben bir hata yaptıysam sen kusuruma bakma yarın soracam inşallah orijinaldir de kullanırım bu fiyata böyle güzel saat bulduktan sonra
  • quote:

Orijinalden alıntı: cordor

Konu iyi gidiyordu aslında, silindiyse anlamsız olmuş.

Eleman 300TL'ye Dyson elektrik süpürgesi alırken böyle demiyordu ama :) Tutarsızın biri.

Bazı markaların Türkiyedeki distrübütörü Saat&Saat. Örneğin FOSSIL markasından sadece bu firma -Türkiye içi- ithalat yapabiliyor.

Özetle, FOSSIL'in Türkiyedeki temsilcisi vs onlar. Tabi bu beraberinde FİYAT kontrolünü getiriyor. Yani Saat&Saat, Fossilin verdiği limitlerde satış yapabiliyor. İster tavan fiyat, ister taban fiyat vb.

Şimdi aynı markayı başkası ithal etmek isterse, FOSSIL anlaşması gereğince Saat&Saat dışındaki firmalara ürün satmıyor.

Savran saat örneğin bu saati üreten fabrikadan(Fossil fason ürettiriyorsa mesela) ya da farklı bir ülkedeki şirketten direk alım yapıyor.

Bu durumda garantiyi de kendisi vermek zorunda kalıyor. O nedenle garanti belgelerini kendi düzenliyor.

Bunun örneği genelde bilgisayar parçalarında oluyor. istanbulbilisim örneğin paralel ithalat yapıyor. Her markayı satabiliyor.

İşin özeti bu.

Yani garanti belgesi "printse" sahtedir diyemeyiz. Şu saatler yarın gelir, detaylı inceleme yaparım.

aynen öyle hocam en basitinden telefonda oluyor 2000-2500 satılanlar paralel ithalatla 1200-1300 e alınıbiliyor.Bu arada otomatik mekanizması orijinal dedi bir saat meraklı arkadaşım aksanları falan japon işi dedi takılma dedi kordondaki logoya değişebiliyor dedi logosu aynı saatte farklı kordonda üretim zamanlarına göre dedi bakalım yarın birde saatçilere sorayım sizin ve diğer arkadaşlarınki gelsin ortak bir kanı oluştururuz
  • quote:

İşin özeti bu.

Hocam iki mağazaya gittim. Ben bu garanti belgesiyle işlem yapmam dedi. Ve saatin ön camındaki jelatin bildiğin benim evde kullandığım streç daha sana ne deyim. Kutu zaten açılmış. Birde garanti belgesine 29.09.17 tarihi basmış.kutuyu kırtasiye bantıyla Onuda kötü bir şekilde yapıştırmış.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunus_27

quote:

İşin özeti bu.

Hocam iki mağazaya gittim. Ben bu garanti belgesiyle işlem yapmam dedi. Ve saatin ön camındaki jelatin bildiğin benim evde kullandığım streç daha sana ne deyim. Kutu zaten açılmış. Birde garanti belgesine 29.09.17 tarihi basmış.kutuyu kırtasiye bantıyla Onuda kötü bir şekilde yapıştırmış.

benim canımı sıkan garantiden çok sertifika seri no falan yok birde kutusu bende direk açılıyordu bant yoktu.Artı dediğin gibi streç ile camı kaplamışlar normalde jelatini olmalı automatic yazan ama yoktu streç ile geldi
  • Seri noyu geçtim zaten bende garanti istemiyorum. Kordondaki baskı falan kordon deri bile değil. Fossil firması ayrıca deri üzerinede ürün satmakta bildiğin sert Faso'n kalite emitasyon

• quote:

Orijinalden alıntı: yunus_27

Seri noyu geçtim zaten bende garanti istemiyorum. Kordondaki baskı falan kordon deri bile değil. Fossil firması ayrıca deri üzerinede ürün satmakta bildiğin sert Faso'n kalite emitasyon

sende de kordondaki baskı sadece fossil yazısı baklava dilimi içinde
  • Urun gelmeden sogudum iptalde edemiyoruz musteri memnuniyeti sifir hepsiburadada adamlar kargo yola cikmadan urunun iptalini yapmiyolarlar ahlaksizlik

• quote:

Orijinalden alıntı: karanlik46

Urun gelmeden sogudum iptalde edemiyoruz musteri memnuniyeti sifir hepsiburadada adamlar kargo yola cikmadan urunun iptalini yapmiyolarlar ahlaksizlik

Hocam sıkma canını ürün bi gelsin. Kutu dahil incele bak. Gördüklerini paylaş. Biz mi yanlış anlıyoruz. Kullanıcı olarak ortak bakalım. Paylaşalım . Yani delikanlı olsunlar. Bunlar birebir kaliteli replica desinler alırım. Ama bizi enayi yerine koymaları.....

• Fossil alacaklar tr de çok zorlamasın. Amazondan 400 lira gibi fiyatlara geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ezimuse -- 2 Ekim 2017; 23:30:59 >
  • Armani saat aldık takipteyiz konuyu.

• karanlik46 K kullanıcısına yanıt
    5 saat alıp 4 ünü geri gönderme planı yapmakta bence çok dürüstçe degil. İyi niyeti suistimaldir .

• Saat hobisi olan birisi olarak uzunca anlatabilirim fakat kısa kisa yazacağım

1. Kafadan o saat o fiyata satilmaz kaldi ki bunun daha kdv kargo site komisyonu gibi uzerine bir sürü ilavesi var (isyeri gideri, kirasi, calisani vs gibileri katmiyorum internetten sattigi için kaldiki bunlarda ekli olacak ki adam işin devamliligini surdurebilsin)

2. tag heuer in bende normalde 18bintl olup replikasinada bayagi para vermistim Tum fonksiyonlari calismasi demek orjinal demek degil fakat ben memnunum. Fonksiyonlarin calistigina aldanmayin. Bende yurtdisindan mekanik kinetik saat aliyorum satıyorum mekaniğide çalışıyor.

3. Becee o saatler replika, resimlere az göz gezdirdim metal siyah kordonun siyahi soyulacak gibi.

4. Orjinal pahali saat olup fossil diye demiyorum bintl uzeri saat olacak ve çocuk oyuncagi gibi streçe sarılacak he saka gibi oyle bir saatler Aslaaa strece sarilmaz. Benim cinden shark alip sattigim saatlerin ekrani strece sariliyor :D O saatler orjinal fakat fiyat araligi dusuk birde bu saatler ile asla kiyaslanamaz. Streci görünce zaten kafadan hadi geçmiş olsun dedim. Havada uzakdogu kokusu var.

• quote:

Orijinalden alıntı: ezimuse

Fossil alacaklar tr de çok zorlamasın. Amazondan 400 lira gibi fiyatlara geliyor.

1 ay önce amazonda indirimdeydi getirtmedim bosu boşuna şimdi uğraş dur. Indirimdeyken burdaki ile ayni fiyatti 260 civarına geliyordu. 3 sene önce diesel almıştım uyguna 500 ken 280 civarına aldim orjinal taş gibi saat. Tabi klasik diesel deri kordonu eskiyor. Inşallah pişman olmayız fossilde

• Ben de siparişi havale ile verdim. Yorumları okuyunca replika olduğuna kanaat getirdim ve almamaya karar verdim. Amazondan fiyatları inceledim birkaç gün önce 110 dolar civarında bir fiyata satılıyordu fakat Türkiyeye gönderimleri yok. Ayrıca Amazon.ca da Amazon.com a göre ürün 50 TL daha uygun fakat Türkiyeye gönderimleri yok. Amazon.de nin Türkiye ye gönderimi var fakat 135 euro fiyat çekiyorlar ve uygunluğu kalmıyor. Bu aşamada amerikadaniste gibi siteleri aracı yapıp alacağız sanırım. Başka getirtme yolu bilen arkadaş varsa DM atarsa sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi substar -- 3 Ekim 2017; 7:38:16 >
  • aliyil62 kullanıcısına yanıt
    11000 TL lik tag heuer saati 500 TL ye aldım ve aynı şekilde her şey güzel gözüküyordu :) imitasyonlar da kalite kalitedir hocam. Kesin orjinal değildir demiyorum tabi ama benim hoşuma gitmedi bu savran saat.
    Edit: Şikayet sitesinde baya bir şikayet okudum. Fotolar da eklemişler. Mesela arkadaş garantiye yollamış kordonda sıkıntı var diye. Silikon sıkıp geri yollamışlar, hiçbir şey yapmadan yollamışlar vs vs..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asy06 -- 3 Ekim 2017; 9:13:24 >
  • Saatler geldi. Ne yazık ki internette SKAGEN ile ilgili farklı fotoğraflar var. Biri diğerini tutmuyor.

Genel olarak baktığımda sorun göremedim. Ancak bazı yerlerde şüphelerim var. İyice araştırıp, yazacağım tekrar.

Jelatinlerini kaldırmadım, iade için hazırım.

Bir yanım bu ürünlerin outlet veya defolu ürünler olduğunu söylüyor (kordonlarda ufak tefek izler var)
    Diğer yanım sahte diyor.
  • quote:

Saatler geldi. Ne yazık ki internette SKAGEN ile ilgili farklı fotoğraflar var. Biri diğerini tutmuyor.

Genel olarak baktığımda sorun göremedim. Ancak bazı yerlerde şüphelerim var. İyice araştırıp, yazacağım tekrar.

Jelatinlerini kaldırmadım, iade için hazırım.

Bir yanım bu ürünlerin outlet veya defolu ürünler olduğunu söylüyor (kordonlarda ufak tefek izler var)
    Diğer yanım sahte diyor.

Outlet olsa bile havale yapıp alırım fakat internette bu firma hakkında okuduğum şeyler pek iç açıcı değil. Açıkçası 250-300 civarında fossilin çakmasına vereceğime orijinaline 350 verip amazondan alırım daha iyi. En azından uzun ömürlü olur benim için. Saati alan arkadaşlar yorumlarını yaparsa en azından bu firmadan alışveriş yapacak olanları aydınlatırlar

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.