Şimdi Ara

Satişta 15 ₺ Cooler Master Soğutucular İçin AM4 Soket Destek Listesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
83
Cevap
6
Favori
8.329
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 ay
  • Cevaplayan Üyeler 37
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 18
  • Ortalama Mesaj Aralığı 15 gün 19 saat 19 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 9
  • Favoriye Eklediklerim 6
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • GENERAL006 (18 mesaj) Coolermaster_Türkiye (12 mesaj) Pegasustoni (6 mesaj) kalemist3 (6 mesaj) SiSKHoBBiT (5 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (60 mesaj) Mobil (29 mesaj) Tablet (1 mesaj) Mini (1 mesaj)
  • @
1 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> İşlemci >> Satişta 15 ₺ Cooler Master Soğutucular İçin AM4 Soket Destek Listesi
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    861 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Coolermaster_Türkiye

Selam, Vatan faturası tamamdır, birkaç güne ürünler satışa çıkacak akabinde burda linki paylaşacağım.

Siparişi verdim İtopya'dan faturamı da gönderdim umarım sorun çıkarmazlar
    |
    |
    Merhaba arkadaşlar,

Am4 kitler İtopya da satıştadır.

https://www.itopya.com/coolermaster/islemci-sogutucular/

artık fatura muhabbeti yok.neyse az önce arandım olmuyormuş yurt içi fatura olmazsa.seidon 240v

kullanıcısıyım.türkiye fiyatının yarı fiyatına amazon.de aldım.üstüne am4 sistemim yok ilerde kurarım

bulunsun diye almıştım.iptal oldu tabi.canlı yaşayınca okuduğumdan daha komik geldi

olay.

am4 sistemin yoksa sorun yokta hocam eğer am4 için aldıysan geçmiş olsun.Bende amazondan aldım ama ben yolu buldum
    |
    |
    CuCuK kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    AMD Ryzen 5 3600 4.2//MSI X370 GAMING PRO CARBON//Sapphire RX 5700 XT Nitro+//Corsair Vengeance RGB PRO 16GB (2x8GB) 3200 Mhz DDR4 // Western Digital Blue 3.5 1TB 64MB 7200Rpm//İntel 660P 512GB NVME SSD//2 TB SSHD Seagate FireCuda//EVGA SuperNOVA 650 G2//Corsair H115i//Corsair Carbide 400C//Asus TUF VG259QM 280 Hz//Samsung CFG73 144 Hz 1MS//Hyperx Cloud Alpha//Logitech G502 SE///Corsair K70 RGB MK.2
  • Yarbay
    3571 Mesaj

Am4 yok hocam.almayı düşünüyorum sadece.lazim olduğunda her halükarda bulurum ben bunu sıkıntı olmaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    SiSKHoBBiT kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    cooler master ücretsiz temin etmiyor mu? kargo ücreti vs alacaksada cooler master kendi göndermeli. bedava aparatı neden başka bir siteden alıyoruz anlamadım.
    |
    |
    |
    |
    arkadaşlar Thermaltake Frio için am4 kit nerden bulabilirim?
    |
    |
    Amd ryzen 3600/Msı b450 tomahawk max/Msı Radeon rx 470 gaming x 4g/Balistik 8*2 ddr4 3200/Samsung 970 evo plus 500gb/Seagate 1tb barracuda sata 3.0 32mb cache/Sound blaster zx/Cm storm enforcer/High power 750w/Asus drw/Samsung 49 ks 8500/Harman kardon avr 165/Harman kardon kkts 9
  • Teğmen
    236 Mesaj

slm Thermaltake Frio için kit varmı acaba?
    |
    |
    Coolermaster_Türkiye kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Amd ryzen 3600/Msı b450 tomahawk max/Msı Radeon rx 470 gaming x 4g/Balistik 8*2 ddr4 3200/Samsung 970 evo plus 500gb/Seagate 1tb barracuda sata 3.0 32mb cache/Sound blaster zx/Cm storm enforcer/High power 750w/Asus drw/Samsung 49 ks 8500/Harman kardon avr 165/Harman kardon kkts 9
  • Binbaşı
    1167 Mesaj

Sadece kendi soğutucularımız için kit temin ediyoruz. Thermaltake için thermaltake firmasına danışabilirsiniz
    |
    |
    mcgul kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

bende cooler master neptun 280L model sıvı soğutma var AM4 kit arıyorum ama nereden nasıl temin edebilirim AM4 KİT Modeli bu (RL-AM4B-NEPS-R1)
    |
    |

COOLER MASTER(HAF912 PLUS KASA+COUGAR CMX850W POWER) - AMD(FX 8350 Soket AM3+ 4.2GHz İşlemci)-CoolerMaster Nepton 280L SIVI SOĞUTMA - ASUS CROSSHAIR V FORMULA-Z 990FX/SB950 AM3+ DDR3 2400MHz(O.C.) Anakart)-GSKIIL(16GB (4x4GB)RipjawsX DDR3 1866MHz CL9 1.5V DualKit Ram) - (MSİ R9 380 GAMİNG GDDR5 4GB 256Bit AMD RadeonDX12 Ekran Kartı)-SEAGATE(3.5"1TB Barracuda Sata 3.0 HDD-YEDEKLEME)-CORSAIR 128GB FORCE GS SERISI SATA 3.0 SSD (560MB OKUMA / 535MB YAZMA-SİSTEM YÜKLÜ)-(SAMSUNG 512GB SSD-OYUNLAR YÜKLÜ)-Klavye Logitech G105- Mause logitech G502 RGB - LOGİTECH G440 MAUSEPAD ( Steam ID: tırakyalı )
  • Teğmen
    128 Mesaj
    Merhabalar,
    Seidon sıvı soğutucu için bu kitler tekrar getirtilecek mi acaba?
    AMD ye geçme niyetim var, itopya'da kalmamış gözüküyor. Nasıl bir yol izleriz?
    Teşekkürler.
    |
    |

RR-AM4B-H6V2-R1 bana bu kit lazım lanet olsun sitesinde bile bulamıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Bahsedilenler: Coolermaster_Türkiye
    Gigabyte EP45 Extreme | Xeon X5460 | 2x3 6 GB Kingstone 800 Mhz CL9 | Evga GTX 950 SSC+ ACX 2.0 | Samsung Evo 850 250GB | 1 Tb Seagete HDD | High Power Element Smart 750W | Dark N10 | CM Hyper 612 v2
  • Teğmen
    114 Mesaj

merhaba Cooler Master Hyper 212 Evo model cpu soğutucum var. çok memnunum. bilgisayarım eski ama çok iyi iş çıkarıyor. şuan tarihi eser işlemcim Intel Core 2 Duo E8500 ile kullanmaktayım. yeni sistem almayı düşünüyorum. ve işlemci olarak AMD Ryzen 5 1600X AM4 almak istiyorum. ama uyumlu kiti gerekmekte. acaba halen temin edilebilen bir yer varmı? AM4 kit için yardımcı olabilmeniz mümkün mü?
    |
    |

Soğutucumun faturası yok. Amerika sitesinde stok var gözüküyor ama amerika dışına gönderimde yok. O kadar para saydığımız soğutucumuz çöp oldu resmen.
    |
    |
    Ham, pişkin, olgun kişinin hâlini hiç mi, hiç anlayamaz; Öyleyse sözü kısa kesmek gerek vesselâm.
    -Mevlana
  • Binbaşı
    1167 Mesaj

Maalesef artık eski modeller için AM4 kiti üretilmiyor. Sadece elimizde bulunan MasterLiquid modellerine kit temin edebiliyoruz.
    |
    |
    pleasure1903 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

nepton serisini bitirdiniz yani ? nepton 120xl için kit bakıyorum türkiyede yok..
    |
    |

Am4 sisteme yeni geçtim bende seidon 120v var bu kiti nereden temin edebilirim? İtopya da stokta görünmüyor sanırım.
    |
    |

Merhaba @Coolermaster_Türkiye elimde am3+ için almış olduğum hyper 412s modelli soğutucunuz var. Şuan Am4 ryzen serisine geçtim acaba uygulama kitini temin edebileceğim bir yer var mıdır ?
    |
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Europatrans evden eve nakliyat '' 444 69 95''
Gülüş Tasarımı
Canlı Tv izle
Webtures SEO;SEO Nedir?
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,464
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.