Şimdi Ara

Satişta 15 ₺ Cooler Master Soğutucular İçin AM4 Soket Destek Listesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
83
Cevap
6
Favori
8.332
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 ay
  • Cevaplayan Üyeler 37
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 18
  • Ortalama Mesaj Aralığı 15 gün 19 saat 19 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 9
  • Favoriye Eklediklerim 6
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • GENERAL006 (18 mesaj) Coolermaster_Türkiye (12 mesaj) Pegasustoni (6 mesaj) kalemist3 (6 mesaj) SiSKHoBBiT (5 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (60 mesaj) Mobil (29 mesaj) Tablet (1 mesaj) Mini (1 mesaj)
  • @
1 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> İşlemci >> Satişta 15 ₺ Cooler Master Soğutucular İçin AM4 Soket Destek Listesi
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    2340 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Türkiye'de satışı başlamış arkadaşlar. Farklı tipteki kitlere linkten ulaşabilirsiniz.

https://www.itopya.com/coolermaster-CoolerMaster/islemci-sogutucular/

Elinizdeki Cooler Master sogutucularin AMD' nin yeni nesil soketlerini destekleyip desteklemeyecegi ile ilgili sitelerinde açıklama yapılmış, AM4 kitler şuan ücretsiz görünüyor fakat nakliye ücreti alınabilir yazıyor, bu soğutucuları kullananlar inceleyebilir.

http://www.coolermaster.com/we-are-ready-for-your-am4-socket/

http://www.cmstore.eu/cooling/amd-am4-upgrade-kit-rr-accy-am4b-r1/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GENERAL006 -- 11 Temmuz 2017; 23:21:15 >

|
    |

• Yüzbaşı
    351 Mesaj
    Benim 212 evo ile kullanırım . Sogutucu icin para vermeme gerek kalmadı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |
    Geçen gün bu konuya benzer bir konu acmistim. Cevap burda buldum. 212 evo icin kit beklicez mecbur.

|
    |
    AMD Ryzen 1500X | Cooler Master Hyper 212 Evo | ASUS Prime X370 Pro | MSI RX 470 Gaming X 4Gb | Kingston HyperX Savage DDR4 2666 Mhz CL13 | Kingston 120 GB V300 SSD | 1 TB WD HDD | EVGA Supernova 650 G2 Gold PSU | PHANTEKS P400 | AOC 24" 2460PF 144Hz
  • Yarbay
    2340 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Evet bende de hyperx 212 Evo var kitler 1 Mart'ta gönderilmeye başlanacak yazıyor sitelerinde, Türkiye'de de ücretsiz olmasını bekliyorum sadece kargo ücretiyle alabilirsek çok iyi olurdu.

quote:

Orijinalden alıntı: GENERAL006

Evet bende de hyperx 212 Evo var kitler 1 Mart'ta gönderilmeye başlanacak yazıyor sitelerinde, Türkiye'de de ücretsiz olmasını bekliyorum sadece kargo ücretiyle alabilirsek çok iyi olurdu.

Ben ücretsiz olacagini sanmiyorum birazda olsa bir ucret alacaklardir. Cunku buraya gelene kadar bir masraf olacaktir. Cok onceden sattiklari bir sogutucu icin durduk yere masraf cikarmazlar bence. Ayrıca diyelimki ücretsiz verecekler fatura ibrazı zorunlu olacaktır. Ben 2. El aldıgım icin para vericem mecbur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pegasustoni -- 13 Şubat 2017; 20:7:43 >
    |
    |
    AMD Ryzen 1500X | Cooler Master Hyper 212 Evo | ASUS Prime X370 Pro | MSI RX 470 Gaming X 4Gb | Kingston HyperX Savage DDR4 2666 Mhz CL13 | Kingston 120 GB V300 SSD | 1 TB WD HDD | EVGA Supernova 650 G2 Gold PSU | PHANTEKS P400 | AOC 24" 2460PF 144Hz
  • Yarbay
    4120 Mesaj

Hocam benim zalman fx 100 ü kullanabilme şansım varmıdrı acaba bu tür kitlerle.
    |
    |
    GENERAL006 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Konu Sahibine Özel

Bu kitler CM için, siz kendi markanizi takip etmelisiniz yani uyumluluk sorunu olabilir.@redoracle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GENERAL006 -- 13 Şubat 2017; 21:46:56 >
    |
    |
    Bahsedilenler: redoracle
    benim mevcut hyper 212x 'im hazır sanırım. listede tamam diyor. kit'e ihtiyacım var mı ki?
    |
    |
    MSI Z270 GAMING PRO / INTEL i7-7700K @4.50 Ghz / Noctua NH-D14 / 2x8 GB GSKILL DDR4@3000MHZ - CL14 / MSI GAMING GTX 1080 TI / SANDISK SSD EXTREME 120 GB / WD BLUE 1 TB / CORSAIR 400R 750 Watt / CORSAIR Vengeance® K65 Compact Mechanical Gaming Keyboard/ Razer DeathAdder Chroma Mause / Sennheiser PC 373D Oyuncu Kulaklığı
  • Yarbay
    2340 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Malesef oda desteklemiyor almanız lazım.

|
    |
    Bahsedilenler: iori_yagami
    türkiye'den temin etme şansımız şu an yok sanırım.. kargo da pahalı. napmayı planlıyorsunuz? ilk etapta stok fan ile yola devam mı etmeyi?
    |
    |
    MSI Z270 GAMING PRO / INTEL i7-7700K @4.50 Ghz / Noctua NH-D14 / 2x8 GB GSKILL DDR4@3000MHZ - CL14 / MSI GAMING GTX 1080 TI / SANDISK SSD EXTREME 120 GB / WD BLUE 1 TB / CORSAIR 400R 750 Watt / CORSAIR Vengeance® K65 Compact Mechanical Gaming Keyboard/ Razer DeathAdder Chroma Mause / Sennheiser PC 373D Oyuncu Kulaklığı
  • Yarbay
    2340 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Evet ben bir müddet stok fanla kullanacağım, illaki Türkiye distribütörüne gelecektir ya da yurt dışından kargoyu karşılayıp alırız, forumda da firma temsilcisi var ama açıklama yapmadı.

Noctua daha iyi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |
    Ryzen2600 - MSI B450M Gaming Plus - Sapphire R9 280 Dual-X - Gskill 2x8GB 3200Mhz -WD SN550 500GB NVMe SSD - Sandisk 128GB Standart SSD - Seagate Barracuda 1TB - Cooler Master RC 690 II-GX650W +80
  • Yarbay
    9787 Mesaj
    Xigmatek ne yapacak acaba? Aslında hiç umudum yok, eski soğutucuları web sitesinden bile kaldırmışlar. Red Scorpion 2 vardı bende.
    |
    |
    Konu Sahibine Özel

Red scorpion zamanında bayağı revaçtaydı çıkartmaları lazım aslında.

|
    |
    Bahsedilenler: damn2u
    V8 GTS Nerede :D ?
    |
    |

Hocam banada kit lazım nereden iletişime girip istiyoruz bu kitleri.
    Bir an önce alayım şunu.
    |
    |

CM store'da 1 Marttan sonra stoğa girecekmis linki konuda var kargo ücreti şuan yüksek 30tl'ye geliyor, Cooler Master Türkiye ile görüştüm Türkiye'ye gelmez ise mecbur o şekilde alınacak galiba.

@lupin_ V8 GTS için bir bilgi bulamadim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GENERAL006 -- 25 Şubat 2017; 21:59:2 >

1 martta çıkacagı yazıyor direk siparişi verim ben kargo ücreti neyse veririz artık.

http://www.cmstore.eu/cooling/amd-am4-upgrade-kit-rr-accy-am4b-r1/
    |
    |
Webtures SEO;SEO Nedir?
Gülüş Tasarımı
Sohbet
Masal Oku
Ekonomi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,859
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.