Şimdi Ara

Satişta 15 ₺ Cooler Master Soğutucular İçin AM4 Soket Destek Listesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
83
Cevap
6
Favori
8.332
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 ay
  • Cevaplayan Üyeler 37
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 18
  • Ortalama Mesaj Aralığı 15 gün 19 saat 19 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 9
  • Favoriye Eklediklerim 6
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • GENERAL006 (18 mesaj) Coolermaster_Türkiye (12 mesaj) Pegasustoni (6 mesaj) kalemist3 (6 mesaj) SiSKHoBBiT (5 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (60 mesaj) Mobil (29 mesaj) Tablet (1 mesaj) Mini (1 mesaj)
  • @
1 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> İşlemci >> Satişta 15 ₺ Cooler Master Soğutucular İçin AM4 Soket Destek Listesi
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    2340 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Şuan alınmıyor galiba kargoyu gözden çıkarttıysaniz deneyin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Bahsedilenler: RapGood
    Merhaba,

Evet dediğiniz gibi kit ücretsiz ama min. 7,5 euro kargo ücreti var, kargonun da takip no su verilemiyor. Bu ücret sadece paypal ile ödenebiliyor ama ülkemizde paypal çalışmadığı için istesek de ödeme yapıp ürünü alamıyoruz.

Bu kiti Türkiye içinde bir bayimizden yine toplam 9-10 usd kargo dahil gibi bir ücretle temin edebilmeniz için bir düşüncemiz var, gerçekleşince bilgi vereceğim.

Buarada bu kitin hangi modellere uyumlu olduğunu ve diğer modelleri bu FB postumuzda detaylı görebilirsiniz.

https://www.facebook.com/CoolerMasterTurkiye/photos/a.635407373139369.1073741833.634520096561430/1579702298709867/?type=3&theater
    |
    |

• Yüzbaşı
    377 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: GENERAL006

CM store'da 1 Marttan sonra stoğa girecekmis linki konuda var kargo ücreti şuan yüksek 30tl'ye geliyor, Cooler Master Türkiye ile görüştüm Türkiye'ye gelmez ise mecbur o şekilde alınacak galiba.

@lupin_ V8 GTS için bir bilgi bulamadim

konuyu hotlatacağım ama bende konuştum cooler master türkiye facebook sayfasında yazıştım sağolsunlar destek oldular ama V8 GTS desteklemeyecekmiş çok üzücü :(
    |
    |

Güzel bi soğutucu aslında ama AM4 aparatı desteklemiyor demekki, eldende çıkartabilirsiniz Intel tarafında kullanılır, yerine güzel bir AM4 soğutucu alırsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GENERAL006 -- 3 Mart 2017; 18:36:28 >

yok sistemi yeni kurdum zaten 7700K ile sıkıntı yokta hani elde bulunsun diye istemiştim ama sanırım amd'ye tekrar döndüğümde sıfır bi soğutucu alacağım...
    |
    |
    GENERAL006 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |
    AMD Ryzen 1500X | Cooler Master Hyper 212 Evo | ASUS Prime X370 Pro | MSI RX 470 Gaming X 4Gb | Kingston HyperX Savage DDR4 2666 Mhz CL13 | Kingston 120 GB V300 SSD | 1 TB WD HDD | EVGA Supernova 650 G2 Gold PSU | PHANTEKS P400 | AOC 24" 2460PF 144Hz
  • Yarbay
    2340 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Daha belli değil bekliyoruz, yurt disindan​ da alamıyoruz.

|
    |
    Bahsedilenler: Pegasustoni
    |
    |
    İtopyaya gelmis fakat hem para odeyip hem eski faturamizimi ibraz edicez. Bu nasil bir iş.

https://www.itopya.com/AMD-AM4-UPGRADE-KIT/

|
    |
    AMD Ryzen 1500X | Cooler Master Hyper 212 Evo | ASUS Prime X370 Pro | MSI RX 470 Gaming X 4Gb | Kingston HyperX Savage DDR4 2666 Mhz CL13 | Kingston 120 GB V300 SSD | 1 TB WD HDD | EVGA Supernova 650 G2 Gold PSU | PHANTEKS P400 | AOC 24" 2460PF 144Hz
  • Yarbay
    2340 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Direk alın hocam fatura vs gerekmiyor, kargo parasına Türkiye'den alırız artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GENERAL006 -- 18 Mart 2017; 19:2:30 >

Facebook adreslerinde yazmislar o yuzden dedim. Acaba fatura getirene ucretsiz faturasina olmayanami parayla.

|
    |
    GENERAL006 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2340 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Evet bende şimdi gördüm ama nereye ibraz edilecek satışa koymuşlar, bedava vereceklerini sanmam, soralım cevaplarsa öğreniriz.

quote:

Orijinalden alıntı: GENERAL006

Evet bende şimdi gördüm ama nereye ibraz edilecek satışa koymuşlar, bedava vereceklerini sanmam, soralım cevaplarsa öğreniriz.

Evet @Coolermaster_Türkiye den bir yanıt bekliyoruz.

• Yarbay
    2340 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Kargo dahil 15₺ yapmışlar, yalnız yurtdışından alanlar için durum ne bilmiyorum bende faturayı gönderdim kabul ederlerse yollarlar.

|
    |
    Bahsedilenler: Pegasustoni
    Thermaltake'den Uyumluluk listesi bekliyorum Benim frio uyarmı acaba?
    |
    |

Merhaba,

Fatura ibrazının gerekçesi; eski kullanıcılar için sınırlı sayıda geldi, eğer biri hepsini toptan alıp karaborsa satmaya kalkarsa diye önlem.
    Eski kullanıcılar faturalarını ibraz ederse kargo dahil 15 tl ye alabilir.

Biliyorsunuz avrupa online mağazadan alınsa minimum toplam 7,5 euroya maloluyordu, şuan yaklaşık yarı fiyatına geliyor.
    |
    |
    Pegasustoni kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Fiyatı uygun arkadaşlar yurtdışından bu fiyata alamayiz zaten. Eskiden anakartin arkasinada aparat takılıyordu şuan sadece anakartin ustunden kolayca takılıyor iyi olmuş bu şekilde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GENERAL006 -- 23 Mart 2017; 14:35:38 >
    |
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.

Sıvı soğutmalar için bir tarih var mı? Yurtdışından alınan ürünlerde de fatura yeterli mi?

|
    |
    Coolermaster_Türkiye kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    1 adet de ben aldım bakalım.ryzen için ilk adımı attık
    |
    |
    MSI x370 Gaming Pro Carbon**case:Phankteks P400s Black/White Thermaltake Riing fans**psu:Corsair CX850M**ram:16GB (8*2) Corsair 16 Gb DDR4 2400MHZ**hdd:Samsung 860 Evo 500 GB SSD + Wd Cavier blue 1 tb 7200 rpm 64mb cache**monitor:Viewsonic Vx2757 freesync 75hz**headset:Hyper X Cloud II**

Mobile:Xiaomi Mi A2 Lite 64GB Gold
    Game: PS4 PRO 1 TB BEYAZ
    Wheel:Thrustmaster T300 Ferrari Alcantara
  • Binbaşı
    1792 Mesaj
    Hoş bir hareket yapmış cooler master. Binlerce kişi soğutucu masrafından kurtuldu.

|
    |
Reklamlar
Europatrans evden eve nakliyat '' 444 69 95''
Cancer Clinical Trials
Gülüş Tasarımı
Webtures SEO;SEO Nedir?
kripto para haberleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
1,016
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.