Şimdi Ara

Satılık Fantastik Kitaplar (0 ayarında seçme kaliteli kitaplar)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
2
Favori
2.827
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    Satılık Fantastik Kitaplar (0 ayarında seçme kaliteli kitaplar)Satılık Fantastik Kitaplar (0 ayarında seçme kaliteli kitaplar)Satılık Fantastik Kitaplar (0 ayarında seçme kaliteli kitaplar)Satılık Fantastik Kitaplar (0 ayarında seçme kaliteli kitaplar)Satılık Fantastik Kitaplar (0 ayarında seçme kaliteli kitaplar)Satılık Fantastik Kitaplar (0 ayarında seçme kaliteli kitaplar)

1Q84 - Haruki Murakari (1 kere okunmuş bikaç cümlenin altı çizilmiş ama 0 ayarında) Fiyat 30

Açlık Oyunları Kutulu Özel Set (1 kere okunmuş 0'dan ayırt edilemez) Fiyat 35

Milliennium Serisi 3 Kitap Kutulu Özel Set (Stieg Larsson) (1 kere okunmuş 0'dan ayırt edilemez) Fiyat 70

Glenn Meade Kitapları (Son Tanık-Sakkaranın Kumları-Brandenburg-Sekizinci Gün-İkinci Mesih-Kar Kurdu) Kitaplardan Son Tanık 0'dan ayırt edilemez, diğerleri 0 ayarında set halinde ayırmadan satıyorum. Bir de Şeytanın Müridi var ama korsan isteyen olursa setle yollarım yoksa hediye ya da satış amaçlı değil çöpe atacağım illa okuyayım diyen olursa yollarım setle
    Fiyat 120

Neil Gaiman 7 Kitap Set (Amerikan Tanrıları ithaki ilk baskı-Mezarlık Kitabı-Kıyamet Gösterisi-Yıldız Tozu*-Anansi Çocukları*-Yolun Sonundaki Okyanus*-Yokyer*- Ara Dünya) Yıldızlı olanlar kapağı hiç açılmamış 0 kitaplar, geri kalanı 0 ayarında Fiyat 120

Frank Schatzing serisi (sürü-limit-ölüm ve şeytan) 80 TL

Yürüyen Kentler serisi 50 tl

Diğer kitaplar için de fiyat sorunuz

Set yazdıklarım bölmeyi düşünmüyorum ama yine de x setini şu 1 kitap hariç alacağım diyenler varsa bi yazsın konuşuruz. Kitaplar 0 ayarında veya direk kapağı açılmamış 0 olduğundan fotoğraf koymuyorum ama ciddi alıcılara whatsapp'tan fotoğrafları atılacaktır.

DH'deki referanslarıma ek olarak ukitap (kitap satış ve takas sites)'ta 40 olumlu referansım vardır sadece kitap üzerine (http://www.ukitap.com/u/Elodin/ )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sentez* -- 21 Mart 2017; 16:51:2 >

• Murakami ve Kırşan şeytanın muridine bir hafta sayılmazsa konusalim dm at numarani

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Listede olmayan ancak fotografta bulunan bir set için mesaj attım ve hemen geri dönüş yaptı. Yaklaşımı çok iyi. Kitapları bugün teslim aldım kendisine güvenebilirsiniz. Ayrıca paketleme işini de gayet güzel yapmış malüm kış aylarında sorun olabilirdi. Teşekkürler
  • Hayırlı olsun hocam iyi okumalar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tolkien ve Harry Potter seti satılmıştır. Alan arkadaşlara iyi okumalar dilerim. Kalan kitaplar ilandaki gibidir. İlanda olmayıp fotoğrafta gördüğünüz setler, toplu kitaplar olursa mesaj atabilirsiniz. Tek kitap genelde satmıyorum. Atıyorum bir Marslı ya da Kurucunun Kızı satmıyorum ama şu 5 kitabı alırım vs diye mesaj atarsanız konuşuruz.
  • Konuyu yukarı taşıyalım.
  • bir uzay efsanesi güzele benziyor ama para yok
    hayırlı satışlar
  • Listeyi günceller misiniz?
  • Liste güncel görsele değil listeye bakın görsel güncel değil satılmış kitaplar var görselde.
  • Bir uzay efsanesş satıldı mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: tomthejeer

Bir uzay efsanesş satıldı mı

O yok hocam listeye bakın siz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sentez*

quote:

Orijinalden alıntı: tomthejeer

Bir uzay efsanesş satıldı mı

O yok hocam listeye bakın siz.

Yine de sizi gördüğüme sevindim. Eskiden yorumlarınızı sıkça okurdum. Hayırlı satışlar, iyi kitap okumalar.
  • Kral Katili Güncesi ilk kitap hariç diğer ikisi ne kadar olur dostum?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nomadic Shaman

Kral Katili Güncesi ilk kitap hariç diğer ikisi ne kadar olur dostum?

Satıldı hocam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Otostopçunun Galaksi Rehberi kitabının durumu nedir?

• quote:

Orijinalden alıntı: amistad

Otostopçunun Galaksi Rehberi kitabının durumu nedir?

Dün satıldı.
  • yerdeniz fiyat/kondisyon hakkında bilgi alabilirmiyim.
  • Elinde başka otostopçunun galaksi rehberi var mı
  • Metro 33-34 ikisi ne kadar toplam

• quote:

Orijinalden alıntı: Rosarian

Metro 33-34 ikisi ne kadar toplam

O satıldı hocam.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.