Şimdi Ara

Satıldı ARIZALI LG Flatron W2284F LCD monitör - 50TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
310
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Ürünü Eylül 2009'da EKSA bilgisayardan almıştım.

04.12.2014 tarihinde çalışırken bir anda görüntüsü bozuldu. Arızasını fotoğraflamaya çalıştım.

Satışa çıkarmadan önce arızasının olası tanımı ve tamiri için forumda biraz gezindim; ama beni aşıyor. İlaveten kendime yeni bir monitör beğendiğim için uğraşmak istemiyorum.

Eli yatkın ve konuya vakıf arkadaşların bu cihazı tekrar kullanılabilir hale dönüştüreceğine inanıyorum.

Ürünü kutusu, belgeleri ve güç adaptörü ile beraber paketlenmiş şekilde göndereceğim

Görüntü kablosu olarak sanırım DVI vermişlerdi ama onu kablo düzeneğim içinde sabitlediğimden yerine VGA kablosu vereceğim. Mazur görün lütfen.

Elden almak isteyenler için hafta içi mesai saatlerinde Topkapı'da bulunuyorum. Hafta sonu Ataşehir'deyim.

Kargo ile teslimat isteyenler için kargo ücreti karşı tarafa ait olmak üzere ve cihaz bedeli önce gönderilmek üzere anlaşabiliriz.

Alan arkadaş peşinen hayrını görür umarım.

Ürünün üretici bağlantısı
    Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.
     Satıldı ARIZALI LG Flatron W2284F LCD monitör - 50TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi callandor -- 21 Aralık 2014; 21:29:18 >

• Selam,
    syler23 için rezervedir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi callandor -- 6 Aralık 2014; 9:43:38 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.