Şimdi Ara

Satılık *ilk sahibinden* Kodak Easyshare M1063 dij. fot. mak. 80TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
446
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    Selamlar,

İkinci göz ağrım kompakt dijital fotoğraf makinası Kodak Easyshare M1063 cihazımı depo temizliği kapsamında satıyorum. Cihazı Ankara Mavi Bilgisayar'dan 06.12.2008'de almışım.

Cihaz beklentilere göre değişmekle beraber kusursuzdur. Kutu içeriği eksiksiz olarak gönderilecektir.
    Yanında cihazla beraber kullanılan 2GB Kingston marka SDcard yollanacaktır. Yine kemere takılabilen ufak fakat kullanışlı bir kılıf da hediyedir.

Cihazın sıkıntısı yok fakat şarj adaptörünün USB girişindeki "takoz" eksik. Fotoğrafların birisinde gözüküyor zaten.
    Bu yüzden prizden şarj edilmek istenirse, şarj adaptörünün USB girişini yere bakar şekilde TUTMAMAK lazım.
    Kablo sıkışmadığı için gevşeyebiliyor ve şarjı kesintiye uğratabiliyor. Ben şarj için hep bilgisayar kullandığım için sıkıntı çekmedim.

İlgili arkadaşlara Kodak firmasının topu diktiğini hatırlatmak isterim.

Cihazı geri almamak üzere satıyorum. Mesai günlerinde 09:00-15:30 arası İstanbul-Topkapı'da elden alabilirsiniz. Kargo isteyenler için önce ücret sonra bedeli alıcıya ait olmak üzere tercih ettiğiniz bir firma ile kargolayabilirim.

Cihaz ile ilgili bazı linkleri aşağıda sıralıyorum. Kodak'ın kendi sitesinden maalesef referans bulamadım.

imaging-resource.com sayfası

Dpreview.com sayfası
    Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.
     Satılık *ilk sahibinden* Kodak Easyshare M1063 dij. fot. mak. 80TL Satılık *ilk sahibinden* Kodak Easyshare M1063 dij. fot. mak. 80TL Satılık *ilk sahibinden* Kodak Easyshare M1063 dij. fot. mak. 80TL Satılık *ilk sahibinden* Kodak Easyshare M1063 dij. fot. mak. 80TL

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.