Şimdi Ara

SATARKEN ZARAR ETTIRMEYECEK 0 (YENI) ARAC VARMI?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
120
Cevap
1
Favori
8.838
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    sıfır araclar aldıktan 1 sene sonra satmaya kalktıgında malum en az 8-10000 tl zararınız oluyor.her sene prım yapan bır arac yokmudur.mesela 0 ı 30000 tl olan 2012 model aracı 2013 te almaya kalktıgınızda aracın fıyatı 40000 tl olmalı
    2006 de 28000 tl ye aldıgım opel combo aracımın sıfırı 2007 de 27000 tl ye 2008 de 26000 tl ye dustu.kullı zarar

gecen yıl konya yolu volvoya gıttıgımde gordugum spor bır arac 45000 tl ıdı
    2 gun once yıne ugradım aynı kasanın 2012 modelınde 75000 tl etıket var ıdı
    VOLVO MARKA BOYLEMIDIR
    30000-50000 TL ARALIGINDA BASKA HANGI SIFIR ARAC ALINDIGINDA ZARAR ETTIRMEZ

• Bu sorunun tek cevabi var zaten burayi birazdan basarlar.

Preminyum marka olan Vosvos.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Golf 1.6 Trendline, 36900TL şimdiki fiyatı, seneye de bu fiyattan hatta daha da fazlasına satarsınız. Aradan yıllar geçse de değeri düşmez, artar.. artar.. artar...
  • Otomobil bir yatırım aracı değildir fakat az zarar etmek istiyorsanız bir takım ödünler vererek VVV alabilirsiniz. Gerçi bakım maliyetlerinden dolayı arada fark yine açılabilir.

• Bilimum VW modelleri zararı bırak kar etmen bile mümkün.
  • Gerekli cevaplar verilmiş bile
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadircan

MERHABA
    sıfır araclar aldıktan 1 sene sonra satmaya kalktıgında malum en az 8-10000 tl zararınız oluyor.her sene prım yapan bır arac yokmudur.mesela 0 ı 30000 tl olan 2012 model aracı 2013 te almaya kalktıgınızda aracın fıyatı 40000 tl olmalı

Böyle bir araç bulursanız al-satçılar ve galerilere de haber verin daha çok sömürsünler insanlarımızı...(kimse üzerine alınmasın,bunu şerefin,onurun ne olduğunu bilmeden milleti kazıklamaya çalışanlar için yazdım)
  • quote:

Orijinalden alıntı: m.C.k.

Golf 1.6 Trendline, 36900TL şimdiki fiyatı, seneye de bu fiyattan hatta daha da fazlasına satarsınız. Aradan yıllar geçse de değeri düşmez, artar.. artar.. artar...

CUK
  • VW dan herhangi bir araç alın

Jetta,Passat,Golf gibi sırası çok olanlar tercih sebebiniz olsun
  • Wv golf ve passat ozelliklede passat hic deger kaybettigini gormedim kucuk altin misali

• wv marka dısında dısında yokmu

bırde max 50000 tl olmalı

bıktım her sıfır aldıgım aractan zarar etmekten
  • Vw olsun yeter

Heleki tdi dsg ise hic korkma olusu para

Benim pert ettigim jettayi 45.000 sattilar o derece yani

Onun disinda her marka zarar etiriyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2008 yılında aldığım erayı 19.000 tly 21.500 22.000 tl gibi fiyata bulursunuz
  • benm sana tavsiyem temiz değişeni olmayan 40 bin tl ye bi typer alıp garajında 2-3 sene bekletmen. emin ol 2-3 sene sonra 60 bine satarsın. almışken ep3 kasa al :)
  • Bi arkadaş vardı forumda, sıfır Passat alıp bir sene binip 9 bin lira pahalıya satmıştı
  • Neden 1 yaşında- yarım yaşında 2 ayılık vs araç almıyorsun? Zararın daha az olur. Araç asla kar etmez fiyat yükselse de enflasyon dan yükselir yani yine de verdiğiniz paranın alım gücünden daha az olur.
  • Dizel ve otomatik VW alırsan zarar etme ihtimalin yok. Hele aldığın aran Jetta veya Passat ise kar bile edersin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cihanair

Vw olsun yeter

Heleki tdi dsg ise hic korkma olusu para

Benim pert ettigim jettayi 45.000 sattilar o derece yani

Onun disinda her marka zarar etiriyor

Biri gelip cidden vermiş mi pert kayıtlı Jetta'ya 45 bin lira?
    Vay anasını sevsek de sevmesek de bu marka para ediyor arkadaş.
  • Şu sıralar 1.2 TSI Jetta Highline alabilirseniz, seneye en az zararla satabilirsiniz(belli olmaz yine de)
  • jetta
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.