Şimdi Ara

Şarjlı Dikey Süpürge Tavsiye (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (2 Mobil) - 5 Masaüstü2 Mobil
5 sn
2.052
Cevap
153
Favori
359.145
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • xiaomi handheld 1c yi 2aydır kullanıyoruz heralde. annem haznesini boşaltma zorluğu yüzünden keşke almasaydık demeye başladı. performansı harika ancak küçük haznede turuncu parçanın kenarları pisliği arkasında kitliyor ve parmakta yetmiyor çekip alasın. tasarım hatasımı ne dersen artık. kısacası kapağı açıcam tozu dökücem kolayca zanneden bayanlar için sıkıntılı bir ürün. poşeti geçirip kapağı açayım, içini boşaltayım hikaye. 0.5lt değilde 0.3lt turuncunun önüne kadar dolunca boşaltmak lazım. o da olmuyor temizliğe başlayınca. 😒

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • codred kullanıcısına yanıt
    Turuncu parça dediğiniz siklon bölümüyse o çıkabiliyor, çıkıncada kolayca temizlenebiliyor.

Yukarida paylastigim videoda 05:13 de gorebilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bdurmus -- 3 Aralık 2020; 10:57:27 >
  • xiaomi 1c aldım geçen cuma, ürün 2 gün önce geldi beklediğimden daha iyi çıktı süpürge tavsiye ederim düşünenlere

• G2PRoOo kullanıcısına yanıt

Öncelikle hayırlı olsun.

Biz de yeni ev için kararsızlık yaşıyoruz açıkçası.

Bir yandan evdeki kedimiz için 6 serisi pro animal bir yandan da 8 serisi var aklımızda.

Pro animal'da daha fazla başlık var sanırım artısı bu. 8 serisinde de hazne daha geniş ve iki batarya ile geliyor yanlış bilmiyorsam.

Siz hiç karşılaştırma yapmış mıydınız acaba?

6 ve 8 serileri için yorumunuzu alabilirsem sevinirim.

• Universia kullanıcısına yanıt
    Animal ı hiç görmedim bile bence 6 serisi düz olan evde kablolu ana makina varsa alınır bende başka makina yok o yüzden 8 aldım

Teşekkür ederim. İndirimli fiyatları hemen hemen aynı.

Peki 8'in 6'ya göre üstünlükleri hazne ve ekstra batarya mı acaba?

(Bu arada bizde normal süpürge olmayacak. Sizin gibi sadece dikey süpürge kullanacağız)

• Universia kullanıcısına yanıt
    8 serisi 6ya göre çekimi daha iyi diyorlar ama ikisini yanyana karşılaştırmadım benim için 8 yeterli turbo baya iyi normal mod biraz zayıf ben 110m² net evi ara sıra turbo modla tam 1 bataryayla süpürüyorum hızlı şarj olayı baya güzel hemen doluyor
  • Her yılda (2 yılda) bir bozulan şarjlı el süpürgelerinden bıktım ve paraya kıyıp iyisinden bir el süpürgesi almak istiyorum. Normal süpürgemiz var ama küçük şeyler için bir el süpürgesi baya iyi oluyor. Bütçem 500 TL civarlarında şarjlı el süpürgesi olarak neler önerirsiniz ?

• philips speedpro fc6724/01 i philips'in kendi sitesinde 1445 liraya aldım. almak isteyen arkadaşlara tavsiye ederim. ilk izlenim olarak gayet iyi süpürge. almamdaki en önemli faktör kendinden motorlu turbo başlığıydı. süpürgede bence en önemli faktör başlığın kaliteli olması. klasik turbo başlıklar kedi kumu gibi büyük taneli çöpleri fırçaların hızlı dönmesi nedeniyle etrafa sıçratabiliyor. philips'in bu süpürgesinin başlık dizaynı gerçekten güzel. v seklinde kanalların olması sıçramayı önlüyor. bu süpürgeden hariç xiaomi ve roidmi de bakıyordum. onlarda başlık silindir şeklinde parke zeminler için özel üretilmiş. bizim evlerin her yeri halı olmasından dolayı onlardan vazgeçtim. şimdilik üründen memnunum. tavsiye ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba, roidmi s1 special ve grundig vcp 8931 arasında gidip geliyorum. Arçelik ve Bekodada Grundig dediğim süpürgenin aynısı başka modellerle satılıyor, arçelik imperium go ve Beko SD8091k olarak. Ancak inceleme videosu namına çok az şey var. Kullanan var mı? Dıştan bakınca süper ama sitelerinde ayrıntılı ürün özelliği bile yazmıyor

• batarya fiyatını araştırmadan alacak adamın forum.donanımhaberde işi ne? @codred ölçüldü, biçildi onlar.

Merhaba,

Uzun kullanım sonrası düşünceleriniz neler? Turbo modunda kaç dakika çalışabilir, normal mod halılar için yeterli oluyor mu? Bir de videoda gördüğüm kadarıyla temizlik cidden zor gibi.. Alışabildiniz mi hala sorun yaşıyor musunuz temizliğinde?

• radiohead_yorke kullanıcısına yanıt
    Turbo mod güzel temizliği kolay halılarda da iyi fakat keşke normal modla turbo arası bi mod daha koysalardı.115m2 evi tek bataryayla ara sıra turbo kullanarak temizleyebiliyorum. Bu makineyi alma sebebim süper temizlik yapmasından ziyade uzun vadede sorun çıkarmayacak bataryası ve hızlı şarjla sınırsız kullanım

Şu videodaki temizleme bölümünü (5:30 sonrası) izlerken bile içimi sıkıntı bastı, bu kadar zor olmamalı dedim. Sizde de durum bu şekil mi? Gerçi eleman ağzına kadar doldurduktan sonra temizlemiş biraz da onunla ilgili sanırım.

• radiohead_yorke kullanıcısına yanıt
    Evet temizliği zor bu cihazın
  • Roidmi F8 satın almayı düşünüyorum. Onu alma bunu al önerisi olan var mıdır?

• cmshn kullanıcısına yanıt

Ben F8 aldım çok memnunuz biz, çekimi baya kuvvetli, aparatları fazlasıyla yeter, hem halı için hem de laminatlar için ayrı ayrı başlık var, halı da falan çekimi gayet güzel, hızlı şarj oluyor ve uzun süre gidiyor, telefona falan da bağlanabiliyormuş ama denemedim henüz, handheld 1c alacaktım onda halı başlığı yok diye f8 tercih ettim. Ayrıca f8de esnek hortum falan da var ara yerleri süpürürken işe yarıyor. Ama f8 in eksi yanı da şarj olurken süpürge koyduğumuz kısım çok basit kaçmış, o açıdan 1c daha iyi gibi, aparatları koyacağımız yer yok yani mecbur kutuda falan duracak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hem halı ham parkelerde aynı başlık ile kullanabileceğimiz bir süpürge var mı ?

Evin %70-80 i halı zaten, sürekli başlık değiştirip süpürecek olmak adamı üşendirir diye düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: DonhanımNaber

Hem halı ham parkelerde aynı başlık ile kullanabileceğimiz bir süpürge var mı ?

Evin %70-80 i halı zaten, sürekli başlık değiştirip süpürecek olmak adamı üşendirir diye düşünüyorum.

bosch bcs612ka2 aldım, başlığı her türlü zemin için.

bosch bbs812pck modelide öyle sanırım.

• 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.