Şimdi Ara

Şarjlı Dikey Süpürge Tavsiye (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
2.041
Cevap
153
Favori
358.456
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam bir bilgiye erişebildiniz mi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • zeky_41 Z kullanıcısına yanıt
    Merhaba alabildiniz mi makineyi

• Dün kasım kampanyasi ile hepsiburadan hoover hre 100 şarjlı supurge aldik. 989 tl ye fiyatı dusmustü. Bonus kampanyasıda 80 tl verince 900 tlye geldi. Umarım memlun kalırız

• Xiaomi Roidmi F8 Absolute kullanan var mıdır?

Özellik olarak hızlı şarj olması ve şarjının hemen bitmemesi en önemli kriterlerim. Islak çekebilmesi de güzel olabilir.

Bu modelde tek soru işaretim Xiaomi Türkiye tarafından satılmaması.

Mi Store'de ise yalnızca Xiaomi Mi Handheld 1C moodeli va daha uygun fiyatla.

Ne dersiniz, hangisini almak lazım?

https://www.amazon.com.tr/dp/B07DVCQBR7/ref=asc_df_B07DVCQBR71604887380000/?tag=akakcetr-21&creative=380333&creativeASIN=B07DVCQBR7&linkCode=asn

https://www.hepsiburada.com/xiaomi-mi-handheld-1c-kablosuz-sarjli-vakum-supurge-p-HBV00000S9VO6?magaza=MI%20STORE

• G2PRoOo kullanıcısına yanıt

Halen alamadım hocam herhangi bir makine, eşimin robot mu şarjlı süpürge mi kararsızlığı bekletmeye devam ettiriyor bizi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu roidmi lerin Türkiye distribütörü kim acaba? İnternette herhangi bir bilgi bulamadım. Güzel makineler ama arkasında duracak bir distribütörse tercih edilebilir rahatlıkla.

• https://www.trendyol.com/Samsung/Jet-Vs9000-Dikey-Kablosuz-sarjli-Supurge-p-40379261?boutiqueId=534770&adjust_t=mk12x3o_m4o2h83&adjust_campaign=product_free&link_contentid=40379261&link_userID=1518148&utm_campaign=40379261&utm_medium=product_free&utm_source=share&utm_term=1518148

Üst üste olacak ama bir de bunu söyleyeyim. Samsung jet vs9000, bu model normalde 5000 liraydı acayip düşmüş fiyatı. Bataryası çıkabiliyor ve yedek alınabiliyor ayrıca servisten. Şarj süreleri de turbo başlıkla min/mid/max güç modlarında 35/20/9 dk şeklinde. Açıkçası şarj süresi daha iyi olmalıydı bence, yada yedek pili yanında verselerdi tadından yenmezdi. Onun için almayacağım ama belki ilgilenen olur diye paylaşıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: RoNNiE-

Merhaba ben de amazondan bugün siparişi verdim fakat bataryası ile ilgili bilgi bulamadım. Burada ve diğer sitelerde de bulamadım bilgi. Aliexpress te de yok. İllaki batarya ölecek, sonra at çöpe gitsin şeklinde mi olacak acaba biliyormusunuz veya bilenler var mıdır?

Alıntıları Göster

merhabalar

kafam karıştı youmi, xoami, handler falan derken.

bataryası Li-on mu bu makinenin.

bide tam adı nedir nerden aldınız memnun musunuz bi link atabilirmisiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: xxiii

merhabalar

kafam karıştı youmi, xoami, handler falan derken.

bataryası Li-on mu bu makinenin.

bide tam adı nedir nerden aldınız memnun musunuz bi link atabilirmisiniz.

Alıntıları Göster
    https://www.amazon.com.tr/Xiaomi-Handheld-Vacuum-Cleaner-S%C3%BCp%C3%BCrge/dp/B08596XR5J/ref=mp_s_a_1_1?dchild=1&keywords=xiaomi+mi+handheld+1c&qid=1601649287&sprefix=xiaomi+mi+h&sr=8-1

Şuan memnunum. Lityum iyon batarya

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Merhaba hocam. Ne yazık ki erişemedim.

• Dün bosch 8 serisi çift bataryalı modeli aldım perşembe teslimat görünüyor deneyimlerimi paylaşacağım geldiğinde

• quote:

Orijinalden alıntı: contavolta

Evde Bosch marka normal elektrikli süpürgemiz var, memnunuz aslında ama her zaman kullanmak zor oluyor baya ağır. Robot süpürge de var ama köşeleri alamıyor pek. Bir de evde 2 kedi olduğu için koltuk üstleri falan da tüy oluyor. Bu yüzden kullanması pratik bir şarjlı dikey süpürge istiyorum. Daha çok kedilerin dökülen kumlarını ve koltuklardaki tüylerini çektirmek için.

Bütçem 2000 civarı. Aşağıdaki ürünler aklımda ama çok fazla da yorum ve ayrıntı bulamıyorum aletlerle ilgili.

Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Bosch BCS61113 Şarjlı Süpürge - 1947 TL

https://www.hepsiburada.com/bosch-bcs61113-sarjli-supurge-p-HBV00000S9W0D?magaza=Evaks&utm_source=pc&utm_medium=akakce&utm_campaign=c&utm_content=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=0.59.2

Electrolux Ergorapido EER7ALLRGY - 1640 TL

https://www.amazon.com.tr/Electrolux-ErgoRapido-EER77SSM-VLityum-Kablosuz/dp/B076CWZYTB/ref=sr_1_1?__mk_tr_TR=%C3%85M%C3%85%C5%BD%C3%95%C3%91&dchild=1&keywords=ergorapido&qid=1602746729&sr=8-1&ie=UTF8&th=1&utm_source=spydrop

Xiaomi Mi Handheld 1C - 1518 TL

https://www.hepsiburada.com/xiaomi-mi-handheld-1c-kablosuz-sarjli-vakum-supurge-p-HBV00000S9VO6

Philips FC6724/01 SpeedPro - 1987 TL

https://www.amazon.com.tr/Philips-FC6724-01-SpeedPro-Lacivert/dp/B07M8H58C2/ref=sr_1_1?__mk_tr_TR=%C3%85M%C3%85%C5%BD%C3%95%C3%91&crid=15LVAHAIL669A&dchild=1&keywords=philips+%C5%9Farjl%C4%B1+s%C3%BCp%C3%BCrge&qid=1602746829&sprefix=philips+%C5%9Farjl%C4%B1+%2Caps%2C194&sr=8-1&ie=UTF8&psc=1&th=1&utm_source=spydrop

Hangisini alacağınıza karar verdiniz mi ben de benzer modeller arasında kaldım

• 3yuq kullanıcısına yanıt

Hocam Bosch BBS61PET2 modelini aldım MediaMarkt'tan 2249 TL'ye. Şimdilik memnunum, koltuk başlığıyla kedi kıllarını güzel temizliyor, baya pratik. Normal modda bi yarım saat civarı da tüm evi süpürebiliyorum. Bataryası da çıkarılabiliyor, ilerde bataryası ölürse yeni batarya alırım diye Bosch aldım açıkçası. Bi kaç modelinde ekstra bataryada veriyorlardı ama bu modelde başlık fazla diye bunu aldım.

• contavolta kullanıcısına yanıt

Güzel günlerde kullanın hocam. Benim de kedim var ben de Ekstra başlıktan ötürü electrolux ergorapido animal versiyonunu düşünüyorum arada Bosch ile 600 lira fiyat farkı var. İnşallah memnun kalırım

• Merhaba evde beko bkk1421 şarjlı süpürge var. 500 to ye almıştım yaklaşık iki yıl oluyor. Şu an başlığı kopmak üzere ve. Gereksiz bir ücret isteniyor. Çekim gücü de iyi değil. Hepsiburada philips fc6724 /01 e iyi gir indirim yapmış 1661 e düşmüş. Genel olarak mutfak kırıntısı bazen de bir iki oda için kullandığım hesap edilirse başımı ağrıtmadan kullanabileceğim bir model midir? Bugün bitmeden karar vermem gerekiyor.

• Bir de xiaomi c1 gördüm az önce bu da oldukça cazip geldi. Garanti ve Servisi konusunda bilgisi olan var mıdır? Philips. Ya da bunu alsam?

• https://www.vatanbilgisayar.com/ergo-12-ergorapido-dikey-sarjli-supurge-18-v--lityum-li-ion-pil.html 18 watt idi

bu cihazı kullanıyoruz 4 senedir 2 evimizdede 1 nin bataryası bitti dolar yüksek servis de 500 tl istiyor

makinelerden memnunuz ucuza pilini nasıl temin ederim yada yenisini alsak 3 4 sene sonra yine pil sorunu mu olacak artık batarya şekline geçiyorlar galiba

her ihtimali değerlendirerek şarjlı iyi giden ve toz atmayan 25 watt olan civarı 1.500 tl ye kadar öneriniz ne olur acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PES_21_Murat -- 11 Kasım 2020; 14:6:48 >
  • Merhaba bosch 8 serisini dün teslim aldım ilk izlenimlerim şöyle:
    Çok hafif diyemem
    Turbo başlık güzel süpürüyor normal modu baya yeterli turboya almaya gerek duymam diye düşünüyorum
    İçinden çıkan başlıklar güzel keşke mobilya için de turbo başlık olsaydı mobilya başlığı düz
    Gelen hızlı şarj ünitesi baya iyi yarım saat civarında %80 doluyor batarya sağlığı için %80den fazla doldurmamak daha iyi zaten sınırsız kullanım olayı yalan değil yani
    Filtre ve hazneyi temizlemesi çok kolay değil biraz uğraştırıcı bu konuda dyson daha iyiydi
    Mediamarkt tan 3200e aldım dyson yerine tercih edilebilir bir makina çift batarya geliyor ve yeni bataryası 400 tl yani uzun dönemde işletme maliyeti çok uygun
    10 üzerinden 7 diyebilirim 1 puan turbolu mobilya başlığı olmadığı için 1 puan haznenin temizlenmesi daha pratik olmalıydı diye 1 puan da ağırlıktan kırıyorum
    30 gün içinde iade edebiliyorum ama iade edecek kadar eksi bir durumu yok
    Sorusu olanlar sorabilir

İyi günlerde kullanın.

Seri 6 ve 8 benimde takibimdeydi.
    Amazon.de deki yorumlarda hızlı şarj cihazının sesli çalıştığı söylenmiş. Sizce nasıl?

2. Olarakta ağırlık konusu benimde dikkatimi çekmişti.

Seri 6 2.3kg iken, seri 8 2.9kg
    Dyson v11 2.97 kg.

Günlük olarak süpürge çalışır bizim evde.
    Sizce 2.9kg yorucu olabilir mi?

Son olarakta dyson ve Xiaomi lerde soft başlık var. Bosch ta bu yok. Sert zeminlerde ufak tozları toplamada daha iyi olur diye düşünüyorum.

Seri 8 deki başlığın halı ve sert zemindeki performansını değerlendirebilir misiniz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mechatronik M kullanıcısına yanıt
    Hızlı şarj biraz sesli çalışıyor evet içinde fan var sanırsam
    Ağırlık normal yani hafif pratik diyemem ama çok yorucu da değil
    Soft başlık yok evet ama biz bunu tercih ederken halı ve zeminde sürekli başlık mı değişicez ikisini de süpürsün mantığıyla tercih ettik bence bu başlık ikisine de yeterli olur ama kullanıcı olarak bir süre daha kullanmam gerekir net bişey söylemek için. Henüz daha bir kere süpürdüm

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.