Şimdi Ara

Şarjlı Dikey Süpürge Tavsiye (20. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.036
Cevap
151
Favori
356.754
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bende xiaomi 1 c Handheld ile bosch 61113 arasında gidip geliyorum.
    batarya değişim olayı ve servis ağının yaygın olması bosch a yönlendiriyor. Fakat hazne temizliği için sürekli söküp takmak can sıkar diye düşünüyorum.
    Xiaomi 1 c kullanan arkadaslar , tüysüz halıda ve ıslak zeminde kedi kumu ve kılında mevcut başlıkla nasıl bir performans görüyorlar.
    Fikir ve yardımlarınızı alırsam cok sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mmtmmt

Merhaba,
    batarya değişim olayı ve servis ağının yaygın olması bosch a yönlendiriyor. Fakat hazne temizliği için sürekli söküp takmak can sıkar diye düşünüyorum.
    Xiaomi 1 c kullanan arkadaslar , tüysüz halıda ve ıslak zeminde kedi kumu ve kılında mevcut başlıkla nasıl bir performans görüyorlar.

hocam Hoover H-Free 500 inceledinizmi bende 3'çü arasında gidip geliyorum kendimize Hoover H-Free 100 aldım memnunum kızımada alacağım 3'çü arasında karar veremiyorum

• wquzun kullanıcısına yanıt

Daha önceden hoover ın herhangi bir ürününü kullanmadığım için bakmadım.

Youtube de detaylı incelemede mutfakta nohut bulgur tarzı bir ürünü çekerken baya bir uğraştırdı.

Hazne boşaltırken xiaomideki gibi içeride kalıyor mu?

• mmtmmt M kullanıcısına yanıt

kullandığım free 100 iki türlü boşaltılıyor hocam birincisi alt kapağı açarak pratik ikincisi toz haznesi komple çevirince çıkıyor bende bu 2. sonradan gördüm içinde fislik falan kalmıyor hiç ama fiyat yükselmiş ben 950 tl.ye almıştım şimdi 1400 tl civarı 900 civarı bulsam kızımada hiç düşünmeden free 100 alırım free 500 1800 civarı indirimle o yüzden diğer markalarla ikilem içerisindeyim

amazonda 500 için baya yorum var.

• wquzun kullanıcısına yanıt

Dolar artışına göre fiyat yükseltiyorlar, dolar düşünce malesef yansımıyor.

Fiyatlar 6 ayda %50 arttı, öylece kaldı.

• mmtmmt M kullanıcısına yanıt

• quote:

Orijinalden alıntı: mmtmmt

Merhaba,

karar verdinizmi Hocam, bende bu ikisi arasında kaldım ?

• mstfmrv M kullanıcısına yanıt

Yok hocam,

Sanırım batarya ve servis konusu yüzünden bosch u tercih edeceğim.

1800 tl fiyatı, 100 tl puan veriyor kredi kartına.

ayrıca xiaominin silindiri fırca seklinde olmadığı için halıda ve kedi kumunda zorlayabilir diye düşünüyorum.

bosch u alırsam hazne temizliğinde zorlanıcam, xiaomi alırsam kullanırken zorlanıcam..

• vestel rüzgar şarjlı süpürge kullanan var mı?

• Xiaomi Mi Handheld 1C  için halı aparatı nereden temin edebilirim beyler

• Almak isteyenler için Xiaomi Mi Handheld 1C Vacuum Cleaner, Dikey Şarjlı Süpürge Amazonda 1737 TL'ye düşmüş, Paraf da 40 TL puan veriyor 1697 TLye geliyor.

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B08596XR5J/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

• 2000 2500 e kadar tavsiyelere açığım arkadaşlar. Anladığım kadarıyla batarya değişim ücretlerini düşürsek bosch arçelik öne çıkıyor.
  • greenpeace16 kullanıcısına yanıt

Merhaba,

Size ve arayışta olanlara yardımcı olması temmennisiyle; Bosch çift bataryalı Bcs612ka2 modelini kullanıyorum. Normal moddayken de çekişi yeterli, şimdiye kadar olumsuz bir özelliğini tecrübe etmedim. Beklentileriniz ve kullanım amacınız memnuniyeti belirleyici olacaktır.

• ysrn Y kullanıcısına yanıt
    Hocam sizin dediğiniz model ve arçelik sd9041 arasındayım. Sizin modelin tek şarjlı modelide var ikisi arasında bariz farklar yok sanırım. Sd9041 dün 2700 e indi fakat taksit imkanı yoktu alamadım. Düşerse ilk hedefim o düşmezse bosch olacak.
  • greenpeace16 kullanıcısına yanıt

Arçeliği hiç incelemedim. Bosch iki model arasında renk ve ürünle birlikte verilen aparatlar açısından farklılık var, satın alırken de öyle söylemişlerdi. Diğer model ile verilen uzun başlık servisten de temin edilebiliyor. Şimdiden güle güle kullanın.

• ebangelia E kullanıcısına yanıt
    Hocam mayıs ayındaki kampanya ara ara tekrar ediyordur belki diye sorayım dedim var mı bişey :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunuss.10

xiaomi 1c aldım geçen cuma, ürün 2 gün önce geldi beklediğimden daha iyi çıktı süpürge tavsiye ederim düşünenlere

1c ile 1c olmayan ilk üretilen model arasında kaldım. ,

1c nin eksileri; daha ağır, boşaltma haznesi kasadan ayrılmıyor. (yıkanamayacak)

1c nin artıları; hızlı şarj, fazla emiş gücü ve az biraz fazla batarya performansı. 3 kademeli ayar. ve pilde gösterge.

xiaomi handheld vacuum 1.5 kğ ve xiaomi handheld 1c 3.3 kğ 1c daha yeni model ama nasıl iki kattan fazla daha ağır yapılmış çözemedim.?

• quote:

Orijinalden alıntı: oquzdag

1c ile 1c olmayan ilk üretilen model arasında kaldım. ,

1c nin eksileri; daha ağır, boşaltma haznesi kasadan ayrılmıyor. (yıkanamayacak)

1c nin artıları; hızlı şarj, fazla emiş gücü ve az biraz fazla batarya performansı. 3 kademeli ayar. ve pilde gösterge.

xiaomi handheld vacuum 1.5 kğ ve xiaomi handheld 1c 3.3 kğ 1c daha yeni model ama nasıl iki kattan fazla daha ağır yapılmış çözemedim.?

Alıntıları Göster

1c baya ağırmış

• 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.