Şimdi Ara

Sapphire R9 295X2 GDDR5 Stokta (4.497 TL)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
2.707
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Temmuzdan Sonra Almayı Planlıyorum,Acaba Özel Sogutmalılar Çıkarmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2245metin

Temmuzdan Sonra Almayı Planlıyorum,Acaba Özel Sogutmalılar Çıkarmı
    Full Hd için mi yoksa çoklu monitör mü?
  • ckaracar C kullanıcısına yanıt
    full hd bunu kullanani doverler.full hdye gtx 770 fazlasi takilmaz bana kalsa..
  • Iyice b*ka sardi bu ekran karti piyasasi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vale.T

Iyice b*ka sardi bu ekran karti piyasasi.

+1 Tabii ki almama özgürlüğümüz var
  • 4000tlye sistem olsa neyse bu paraya araba alan insanlar var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sly_Owl

4000tlye sistem olsa neyse bu paraya araba alan insanlar var.
    bedavadan biraz pahalı
  • quote:

Orijinalden alıntı: R-10

bedavadan biraz pahalı

Alıntıları Göster
    Neden bu kadar pahalı bu kart avrupada bile 1600 euro
  • quote:

Orijinalden alıntı: Schmerzhaft

Neden bu kadar pahalı bu kart avrupada bile 1600 euro

Alıntıları Göster
  • 1000 euro 3000 tl 600 euro 1700tl
    kafa kafa ya denk geliyor
  • Paraya bak
  • quote:

Orijinalden alıntı: AC_Hawker

Paraya bak
    kantır açarmı asdasdsa :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: DoğukanuA

kantır açarmı asdasdsa :)

Alıntıları Göster
    Sapol kardeş 50 tane aldım 800x600 lük monitörüm için.
  • Çöp.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ask_olcer

full hd bunu kullanani doverler.full hdye gtx 770 fazlasi takilmaz bana kalsa..

Zaten bunu alan adam 2 ay sonra değiştirecek kartı demi ? Bir bitmediniz..
  • Ahayri kullanıcısına yanıt
    şeçmecemisin sen ne boş konuşuyorsun.
  • quote:

Boş konuşmuyorum. Sadece bu kartı almanın neresinin gereksiz olduğunu anlatırmısın bana ? Bu kartı alan adam 1 ay - 2 ay kullanmayacak bu kartı. Senelerce kullanacak. Sence 2 sene sonra bu kadar rahat oynatabilecek mi oyunları ? Örnek verelim, zamanının efsane kartlarından birisi olan 5970 'e de gereksiz derlerdi zamanında çok iyi hatırlıyorum. Şuanki FPS değerlerini atayım mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ahayri -- 28 Nisan 2014; 10:56:14 >
  • Ahayri kullanıcısına yanıt
    kartın Allahı var ben bu kartı almam demedimki alacaksansa 1920x1080 çöz fazla gelir onun için 2 yada3 monitör kullan dedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahayri

quote:

Boş konuşmuyorum. Sadece bu kartı almanın neresinin gereksiz olduğunu anlatırmısın bana ? Bu kartı alan adam 1 ay - 2 ay kullanmayacak bu kartı. Senelerce kullanacak. Sence 2 sene sonra bu kadar rahat oynatabilecek mi oyunları ? Örnek verelim, zamanının efsane kartlarından birisi olan 5970 'e de gereksiz derlerdi zamanında çok iyi hatırlıyorum. Şuanki FPS değerlerini atayım mı ?

Alıntıları Göster
    Artık şu duruma bir son vermek istiyorum. Forumda son zamanlarda oldukça arttı bu yorumu yapan arkadaşlar. Yok bu çözünürlükte kart gereksiz şunu alın, yok şu kart gereksiz bunu alın. Yav arkadaşım adam GTX 770 alacak seneye çıkan oyunlarda düşürecek ayarı sonra diyecek len keşke 300 - 400 daha verip 780 - 780Ti alsaydım şimdi rahat rahat açardım. F/P 'ı tercih eden arkadaşları anlıyorum ellerinde yeteri kadar bütçe olmayabilir. Ancak elinde parası olan arkadaşlara gereksiz almayın demek kadar saçma birşey yok. Yeni moda oldu galiba bu iyice artmaya başladı çünkü bu yorumu atanlar. Özellikle AMD 'cilerden geliyor bu yorumlar.

Elinizde para var mı alın kral kartı senelerce kafanız rahat olsun kullanın. Ha yeteri kadar bütçe yoksa hemen almak istiyorsanız bir kart alın şuan bir PCS+ 290 keyfinize bakın. Orada sana katılırım işte ask_olcer.

Bu olaylardan dili yanan çok insan olduğunu belirtmek isterim. Sonra yoğurdu seneye bir daha 1500TL vermekte aramayın diye söylüyorum bunları.

Bu arada bu yorumu R9 295X2 için söylemiyorum. Gidipte bir karta 4500TL vermeyin tabii ki ancak bazı yorumlar görüyorum 780Ti gereksiz 780 bile gereksiz diyen var. Bu yorumları gördükçe daha fazla yazma ihtiyacı hissettim bu yorumu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ahayri -- 28 Nisan 2014; 11:09:45 >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.