Şimdi Ara

Sanitarium Türkçe Yama (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
166
Cevap
3
Favori
21.871
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ya oyunu başka yerden indirdim yine aynı hata var. Rar lı Disc 3 den çıkarken hata veriyor acaba farklı bir şekildemi çıkartıcaz bilen varmı ?
  • Bu oyunu bende uzun seneler önce oynamıştım.Bir sene kadar önce tekrar oynayım dedim ama hata vermişti,bende cd leri atmıştım şimdi oyunu bir yerden indirip dediğiniz şekilde çalıştırmayı deneyeceğim.Teşekkürler.
  • hocam bu oyunu hiç oynamamıştım senin sayende oynıycam heralde eline koluna sağlık.. bi de bu oyun 3 cd midir? bi sitede gördüm de sanitarium 1, 2 ve 3 olarak ayırmışlar.. heralde cd sayısından bahsediyodu?
  • oo o yakısır bu efsaneye , emegı gecenlerın ellerıne saglık
  • quote:

Orijinalden alıntı: MelihFenman

hocam bu oyunu hiç oynamamıştım senin sayende oynıycam heralde eline koluna sağlık.. bi de bu oyun 3 cd midir? bi sitede gördüm de sanitarium 1, 2 ve 3 olarak ayırmışlar.. heralde cd sayısından bahsediyodu?

Evet, oyun 3 CD. Yalnız ilk sayfada da belirttiğim gibi, 2002 yayınlanan XS release olanı indirin. '98'de yayınlanan oyunun ilk hali XP ve üzerinde sürekli çökecektir.
  • Sanitarium oynadığım en mükemmel oyunlardan biridir benim vazgeçilmezimdir.
  • Gerçekten boş bir oyunu değil, hak eden bir oyunu Türkçeleştirmişiniz tebrik ederim. Küçükken o bana ben ona bakardım anlamazdım, her zaman oynamak istemişimdir. Yeni nesillerde eski oyunların ne kadar sürükleyici oldugunu ve herşeyin graifk olmadıgını anlamıs olacak.

Sizin sayenizde tekrardan oynamayı düşünüyorum.
  • Arkadaşlar Chapter 6 da oyunda hata oldu.

Chapter 6 da tahdaki harfleri bulduğumuz kısımda gizli harfleri buluyorum ama tıkladığımda tahtanın aşağısına yazılmıyor, düzenlemek için aşağıda ayarlıyoduk hani. Orda Bug oldu sanırım harfleri bulduğum halde gelmiyor oraya tıklasamda üstülerine.

Acaba elinde Chapter 6 ya yada 7 ye kadar Save i olan varsa Upload edebilirmi lütfen..
  • quote:

Orijinalden alıntı: SurlarÖnünde

Arkadaşlar Chapter 6 da oyunda hata oldu.

Chapter 6 da tahdaki harfleri bulduğumuz kısımda gizli harfleri buluyorum ama tıkladığımda tahtanın aşağısına yazılmıyor, düzenlemek için aşağıda ayarlıyoduk hani. Orda Bug oldu sanırım harfleri bulduğum halde gelmiyor oraya tıklasamda üstülerine.

Acaba elinde Chapter 6 ya yada 7 ye kadar Save i olan varsa Upload edebilirmi lütfen..

Şu sayfada sanırım bölüm bölüm save var.
    http://adventurescafe.com/saves/Sanitarium/3pacalypseNow/

Tavsiyem o bölüme baştan başlarsanız bug kalkabilir. Çünkü o bölümde rasgele bug oluşabiliyor bazen.

• Teşekkürler dostum oldu.
  • Bu oyunu 3 sene önce arşivime katmıştım, ellerine sağlık dostum süper bir haber. Oyunu yeniden kurmak için harika bir sebebim oldu.
  • Oyunu oynamamış olanlar varsa kaçırmasın türünün en iyi oyunları arasındadır.Yama içinde teşekkürler
  • Oyunun yaması için teşekkürler,hemen tedarik etmeyi düşünüyorum oyunu
  • Hala bu oyunu edinmediyseniz işte size süper bi bahane, arkadaşımın ellerine sağlık
  • quote:

Orijinalden alıntı: Korgeneral

Hala bu oyunu edinmediyseniz işte size süper bi bahane, arkadaşımın ellerine sağlık

yapan arkadaş adamın dibi ya tekrar ve tekrar teşekkürler
  • Çok güzel oyundu bu..Babam oynar,ben izlerdim..
    Hiçbir oyun bi insanı bu kadar etkiliyemez,mükemmel oyundur kısacası..
  • oyunu yükledim windows 7 ye oyuna giriyorum renkler birbirine girmiş bu hatayı nasıl düzeltebiliriz
  • Söylediğiniz gibi oyunu kurdum ve şu an sorunsuz oynuyorum. Böylesine muhteşem bir oyunu Türkçe'ye çevirdiğiniz çok teşekkürler. Büyük emek harcamışsınız. Altyazılarda bolca yazım-noktalama hataları olsa da artık görmüyorum oraları. Buna da şükür :)
  • ellerinize sağlık...

7. bölümdeyim bakalım bu bitince hangi adventureyi oynayacağım
  • quote:

Orijinalden alıntı: kutsaltoprak

Söylediğiniz gibi oyunu kurdum ve şu an sorunsuz oynuyorum. Böylesine muhteşem bir oyunu Türkçe'ye çevirdiğiniz çok teşekkürler. Büyük emek harcamışsınız. Altyazılarda bolca yazım-noktalama hataları olsa da artık görmüyorum oraları. Buna da şükür :)

Efendim siz buraya uğrar mıydınız? Yoksa bi dolum mevzu falan mı var?

Mesleğimizi her yerde ifşa etme bari... Son kısımda takılırsın bi pm at kardeşim...

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.