Şimdi Ara

Sandisk SSD Plus 240GB 259 tl (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
112
Cevap
2
Favori
20.831
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Siz almayın, boş boş konuşuyosunuz. Muhalefet olmak için mesaj atan insanlardan farkın yok.
  • momenty kullanıcısına yanıt
    En az ultra alın. İops süresi çok düşük.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Neresi iyi hocam sürekli dar boğaz oluyor disk kullanımı %100

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben aldım elime ulaştı 7200 rpm wd hdd kullanıyordum ondan sonra gayet iyi geldi bana.
  • gulnare G kullanıcısına yanıt
    Açıkçası bütçeyide zorlayacaktım zaten. 50 lira çek bekleyip 120gb alıp geçerim muhtemelen. Teşekkür ederim yardım için. İops olayını bilmiyorum ama ssd pluslarda yazma sorunu gördüm bol bol özellikle 120gb olanda. İnşallah kimsede sorun çıkartmaz

Bende var 5gb sıkıştırılmış film dosyasını 30dk anca açıyor. 2defa garantiye de gitti sorun yok deyip gönderdiler.

• 6 yıllık laptobun hdd yi ssd ile değiştirmek istiyorum ama anlaşılan pek iyi yorumlar yok. bekleyelim bakalım acelemiz yok

• İki gündür kullanıyorum. Nazar değmesin diye fazla övmeyeceğim. Eskiden laptopu uyku modunda tutuyordum. Şimdi makinayı kapatıyorum. Nasıl olsa açılması 6 saniye falan sürüyor. Ben tavsiye ederim. Hdd’den Sonra büyülü bir şey gibi geliyor. 6 saniyede makina mı açılır arkadaşım?

• quote:

Orijinalden alıntı: tamerbey

İki gündür kullanıyorum. Nazar değmesin diye fazla övmeyeceğim. Eskiden laptopu uyku modunda tutuyordum. Şimdi makinayı kapatıyorum. Nasıl olsa açılması 6 saniye falan sürüyor. Ben tavsiye ederim. Hdd’den Sonra büyülü bir şey gibi geliyor. 6 saniyede makina mı açılır arkadaşım?

eskiden kaç sn açılıyordu ki?benim 15 sn açılıyordu hdd
  • UA57 U kullanıcısına yanıt
    Bende 20-25 saniyeyi buluyordu programlar falan beraber.

• Bu modeli birkaç sene önce dizüstü bilgisayarım için almıştım, fişek gibi hızlandırmıştı. Şimdi 2 hafta önce masaüstünü yenileyince dizüstünden söküp masaüstüne taktım, halen çok memnunum. Bazı arkadaşlar performansı yeterli değil, ömrü soru işareti felan yazmışlar ama bence günlük kullanımda endişe edecek hiçbir şeyi yok. Performans bakımından üst düzey SSD'lerden farkını hissetmezsiniz. Ömür konusu ise klasik Nand hücrelere sahip olduğu için standart sayılır ama kapasitesi yüksek olduğu için diskin en az %40'ını boş tutarsanız yeterince uzun ömürlü olacaktır.
  • Sandisk SSD Plus 240GB  259 tl

Birkaç gündür kullanıyorum çok memnunum. 15 saniyede bilgisayar açılıyor ve hemen hazır hale geliyor. Merak edenler için performans testi de yaptım. Almak isteyenlere tavsiye ederim bence hem ucuz hem de çok iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: UA57

quote:

Orijinalden alıntı: tamerbey

İki gündür kullanıyorum. Nazar değmesin diye fazla övmeyeceğim. Eskiden laptopu uyku modunda tutuyordum. Şimdi makinayı kapatıyorum. Nasıl olsa açılması 6 saniye falan sürüyor. Ben tavsiye ederim. Hdd’den Sonra büyülü bir şey gibi geliyor. 6 saniyede makina mı açılır arkadaşım?

eskiden kaç sn açılıyordu ki?benim 15 sn açılıyordu hdd

Windows 8 ve sonrasında gelen hızlı açılış modu ile karıştırıyorsunuz. Hızlı açılışı kapatıp normal boot ederek test edin süreyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: miroctas

Sandisk SSD Plus 240GB  259 tl

Birkaç gündür kullanıyorum çok memnunum. 15 saniyede bilgisayar açılıyor ve hemen hazır hale geliyor. Merak edenler için performans testi de yaptım. Almak isteyenlere tavsiye ederim bence hem ucuz hem de çok iyi.

Zamanında çok övülen OCZ Vertex 4 almıştım. Sizin sıralı okuma yazma değerleri çok daha iyi. Fiyat performans canavarı bence. Kargo ücretine çok laf edilmiş. Kaç lira kargo ücreti ödediniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi invisible_jn -- 24 Mart 2018; 14:32:53 >

• Ulan kimisi yaramaz almayın der, kimisi memnunum tavsiye ederim der... Baktım almayın diyenler çoğunlukta, o yüzden güle güle sandisk
  • invisible_jn kullanıcısına yanıt
    Kargo ücreti 5 lira bence oda normal.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • dekareme kullanıcısına yanıt
    Yalan yok bende iki tane flash bellek çöpe attım Sandisk'in. En fazla 1.5 yıl kullanabildim. Bunu alırken bende şüphe ettim ama SSD olunca ve TEB'in kampanyalarıyla (100 lira üstü harcamaya 20 TL iade + %20'si iade) + BKM Express kampanyasıyla çok ucuza geldi. Performansından memnunum ama ömrünü bende merak ediyorum. Zaman gösterecek.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İhtiyacı olan alsın.Ssd de zaten arşiv tutulmaz, windowsu yükle oyunları yükle, hdd den sonra yeni çağa geçersin.iops değerleri falan günlük kullanımda hissedilmiyor ki okuma yazma değerleri iyi..

Arşiv tutacak da alsın bir harici hdd.

Eskiden hibrit harddisk (ssd+harddisk) olmasına rağmen açılış süresi sıkıcı olduğundan laptop yerine ipad kullanıyordum.Şu anda neredeyse aynı zamanda açılıyor..Bu devirde harrdisk kullanan adam amelelik ediyor,mutlaka ssd ye geçin

• Samsung evo 500gb 400tl aldım arkadaşlar sıfır kapalı kutu fiyat nasıl sizce değer mi

• sefaslar kullanıcısına yanıt
    500? 400 TL?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.