Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Sandisk SSD Plus 240GB 259 tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
107
Cevap
5
Favori
14.400
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Bilgisayar >> Sandisk SSD Plus 240GB 259 tl
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    130 Mesaj

Siz almayın, boş boş konuşuyosunuz. Muhalefet olmak için mesaj atan insanlardan farkın yok.
    |
    |
    ufuk-34JD58 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

En az ultra alın. İops süresi çok düşük.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    momenty kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Neresi iyi hocam sürekli dar boğaz oluyor disk kullanımı %100

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |

Açıkçası bütçeyide zorlayacaktım zaten. 50 lira çek bekleyip 120gb alıp geçerim muhtemelen. Teşekkür ederim yardım için. İops olayını bilmiyorum ama ssd pluslarda yazma sorunu gördüm bol bol özellikle 120gb olanda. İnşallah kimsede sorun çıkartmaz

|
    |
    gulnare kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bende var 5gb sıkıştırılmış film dosyasını 30dk anca açıyor. 2defa garantiye de gitti sorun yok deyip gönderdiler.

|
    |
    6 yıllık laptobun hdd yi ssd ile değiştirmek istiyorum ama anlaşılan pek iyi yorumlar yok. bekleyelim bakalım acelemiz yok

|
    |
    18 Mesaj
    İki gündür kullanıyorum. Nazar değmesin diye fazla övmeyeceğim. Eskiden laptopu uyku modunda tutuyordum. Şimdi makinayı kapatıyorum. Nasıl olsa açılması 6 saniye falan sürüyor. Ben tavsiye ederim. Hdd’den Sonra büyülü bir şey gibi geliyor. 6 saniyede makina mı açılır arkadaşım?

Orijinalden alıntı: tamerbey

İki gündür kullanıyorum. Nazar değmesin diye fazla övmeyeceğim. Eskiden laptopu uyku modunda tutuyordum. Şimdi makinayı kapatıyorum. Nasıl olsa açılması 6 saniye falan sürüyor. Ben tavsiye ederim. Hdd’den Sonra büyülü bir şey gibi geliyor. 6 saniyede makina mı açılır arkadaşım?

eskiden kaç sn açılıyordu ki?benim 15 sn açılıyordu hdd

Bende 20-25 saniyeyi buluyordu programlar falan beraber.

|
    |
    UA57 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Bu modeli birkaç sene önce dizüstü bilgisayarım için almıştım, fişek gibi hızlandırmıştı. Şimdi 2 hafta önce masaüstünü yenileyince dizüstünden söküp masaüstüne taktım, halen çok memnunum. Bazı arkadaşlar performansı yeterli değil, ömrü soru işareti felan yazmışlar ama bence günlük kullanımda endişe edecek hiçbir şeyi yok. Performans bakımından üst düzey SSD'lerden farkını hissetmezsiniz. Ömür konusu ise klasik Nand hücrelere sahip olduğu için standart sayılır ama kapasitesi yüksek olduğu için diskin en az %40'ını boş tutarsanız yeterince uzun ömürlü olacaktır.
    |
    |
    AMD Ryzen 1600, Asus Prime B350 Plus, XFX RX570 RS XXX Edition 4GB, Kingston Hyperx Predator 2x8gb 3000MHz DDR4, Samsung 860 Evo 250GB, toplamda 11tb WD HDD, Xigmatek Midgard, Logitech G413 Gümüş, Dell SE2717H 27" 75hz FreeSync
  • Onbaşı
    26 Mesaj

Birkaç gündür kullanıyorum çok memnunum. 15 saniyede bilgisayar açılıyor ve hemen hazır hale geliyor. Merak edenler için performans testi de yaptım. Almak isteyenlere tavsiye ederim bence hem ucuz hem de çok iyi.

Orijinalden alıntı: UA57

quote:

Orijinalden alıntı: tamerbey

eskiden kaç sn açılıyordu ki?benim 15 sn açılıyordu hdd

Windows 8 ve sonrasında gelen hızlı açılış modu ile karıştırıyorsunuz. Hızlı açılışı kapatıp normal boot ederek test edin süreyi.
    |
    |

• Yüzbaşı
    318 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: miroctas

Birkaç gündür kullanıyorum çok memnunum. 15 saniyede bilgisayar açılıyor ve hemen hazır hale geliyor. Merak edenler için performans testi de yaptım. Almak isteyenlere tavsiye ederim bence hem ucuz hem de çok iyi.

Zamanında çok övülen OCZ Vertex 4 almıştım. Sizin sıralı okuma yazma değerleri çok daha iyi. Fiyat performans canavarı bence. Kargo ücretine çok laf edilmiş. Kaç lira kargo ücreti ödediniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi invisible_jn -- 24 Mart 2018; 14:32:53 >

• Yüzbaşı
    984 Mesaj
    Ulan kimisi yaramaz almayın der, kimisi memnunum tavsiye ederim der... Baktım almayın diyenler çoğunlukta, o yüzden güle güle sandisk

Kargo ücreti 5 lira bence oda normal.

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
    invisible_jn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    26 Mesaj

Yalan yok bende iki tane flash bellek çöpe attım Sandisk'in. En fazla 1.5 yıl kullanabildim. Bunu alırken bende şüphe ettim ama SSD olunca ve TEB'in kampanyalarıyla (100 lira üstü harcamaya 20 TL iade + %20'si iade) + BKM Express kampanyasıyla çok ucuza geldi. Performansından memnunum ama ömrünü bende merak ediyorum. Zaman gösterecek.

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
    dekareme kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Uzaklaştırılmış 2 gün cezanın, 1 gün 54 dakika kadarı kaldı.
    İhtiyacı olan alsın.Ssd de zaten arşiv tutulmaz, windowsu yükle oyunları yükle, hdd den sonra yeni çağa geçersin.iops değerleri falan günlük kullanımda hissedilmiyor ki okuma yazma değerleri iyi..

Arşiv tutacak da alsın bir harici hdd.

Eskiden hibrit harddisk (ssd+harddisk) olmasına rağmen açılış süresi sıkıcı olduğundan laptop yerine ipad kullanıyordum.Şu anda neredeyse aynı zamanda açılıyor..Bu devirde harrdisk kullanan adam amelelik ediyor,mutlaka ssd ye geçin

|
    |
    Samsung evo 500gb 400tl aldım arkadaşlar sıfır kapalı kutu fiyat nasıl sizce değer mi

500? 400 TL?
    |
    |
    sefaslar kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
e-ticaret
sohbet
üniversite
Lastik Fiyatları
haberler
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,375
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.