Şimdi Ara

Sandisk SSD Plus 240GB 259 tl (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
112
Cevap
2
Favori
20.831
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 120gb için pusudaydım fakat bunu görünce bunu aldım. sizce iyi mi yaptık kötü mü ne dersiniz arkadaşlar?
  • sahankazim kullanıcısına yanıt
    Tabii ki çok iyi yaptın. 120GB yetmiyor, 240 bile az ama çok daha ii bir kapasite. Ürünün de gayet hızlı olduğunu düşünüyorum...
  • ihtiyacım vardı aldım ben de sağolun. pubgde binalar aşırı gec renderlanıyordu sata2 hdd ile inş ssdnin bir faydasını görürüm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrah_88

Tabii ki çok iyi yaptın. 120GB yetmiyor, 240 bile az ama çok daha ii bir kapasite. Ürünün de gayet hızlı olduğunu düşünüyorum...

120 gb olan ürünlerde yazma sorunu oluyormuş sanırım yazılan yorumlarda o yönde ama 240 olan da kimse olumsuz bir yorum yapmamış inşallah sorun çıkmaz da garanti vs uğraşmayız.
  • Bir şeyi merak ediyorum 240gb ancak kullanılabilir boyut ne kadar oluyor? Yani 1tb hdd alıyoruz 930gb kullanılabilir oluyor. Ssdler için de durum aynı mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Eray.

ssd fiyatları hızla düşmeye devam ediyor aceleniz yoksa beklemeye devam

Bu mesajı arıyordum çok uzun sürmedi bulmak...
  • Mugetsuga kullanıcısına yanıt
    Buyur hocam, tek parça ve Windows u uefi kurulum yaptım. Bu arada benim ssd Samsung 850 Evo

Sandisk SSD Plus 240GB  259 tl

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ssd fiyatlarini takip etmeme rağmen fiyatin iyi olduğu KABAK gibi belli

• quote:

Orijinalden alıntı: Mugetsuga

Bir şeyi merak ediyorum 240gb ancak kullanılabilir boyut ne kadar oluyor? Yani 1tb hdd alıyoruz 930gb kullanılabilir oluyor. Ssdler için de durum aynı mı?

Kapasiteye göre %7-8 lik bir kısım kullanılamıyor. 240GB bir ssd için yaklaşık 220-225GB kullanılabilir alan oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tazmannia

bu sandisklerin ömürleri nasıl varmı uzun süre kullanan?

ben yaklaşık 3 yılı geçkin süredir kullanıyorum ve bir sıkıntı çıkmadı ,ayrıca 3-4 ayrı bilgisayara daha taktım onlarda da sorun şimdilik yok
    lakin bu tür ürünlerde hiç belli olmaz

ayrıca sanki son çıkan ürünler bana daha yavaş gibi geldi (tam emin değilim) ,okuma yazma hızları çok yüksek ama rastgele hızları çok düşük (120 gb.olanların)
  • Teşekkürler.
  • başa bela burası durup dururken 600 lira para harcadım. Baktım 260 lira tutuyor 500 e de axess 50 chip veriyor 500 e tamamlayalım derken oda lazımdı buda lazımdı kargosu bedava olsun derken gitti 600 lira.

Neyse haber verene teşekkürler
  • hey gidi

samsung evo 240gb ı hb den 100₺ ye alıp aynı gün 200₺ ye satmıstım

• noyan_ kullanıcısına yanıt
    Masaüstünde 850 Evo labtop da bundan vardı, hız Farkı bariz win açılış 5-6sn farkediyor ama sonuçta SSD ve bu fiyata alınır bence.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Serdar3121 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam cevap için,masaüstünde 1 TB Seagete HD var 7-8 sn.de açılıyor bilgisayar.
    Sürekli oynadıgım bir kaç oyunu kurarım birde Windows,bunlar için almak istiyorum fakat çok fazla bir aciliyetimde yok.
    Bende 850 Evo bakıyorum esasında fakat fiyatı belli,belki sıcak fırsat-kupon felan düşürürüz diye bekliyorum kaç zamandır,almadım daha Sandiskide fiyatta uygun aslında ama işte onu al bunu al uygun fiyat ihtiyac derken baya açılıyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi noyan_ -- 18 Mart 2018; 19:38:56 >
  • Sandisk pişmanlıktır usb alırsın elinde patlar hafıza kartı alırsın elinde patlar aklı olan almaz.
  • 1 tb hdd almak varken 3-5 saniye çabuk açılacak diye bu çöplere para verenlere şaşırıyorum.240 gb ne işe yarar

• ufuk-34JD58 kullanıcısına yanıt
    araç ve telefon alırken de hızlı yerine büyüğünü alın
  • SanDisk bu ürün gamına iops çok düşük ultra modelleri daha iyi. Bende 120liği var hiç memnun değilim. Sıkıştırılmış dosyaları açarken belli biryer den sonra çok yavaşlıyor. 3 defa garantiye gitti çözmediler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • cihanda kullanıcısına yanıt
    Evet haklısın..sandisk flaş bellek kaç tane gördüm bilgisayar görmüyor okumuyor içerik gidiyor bir sürü saçma sıkıntı..o yüzden SSD almak istiyorum ama sandısk markasına hiç güvenmiyorum..SSD olayında en iyi marka hangisi arkadaşlar yine Kingston mu..hdd ile kaliteli olan SSD ile de kaliteli diyebilir miyiz..bir de SSD ömrü ne kadardır hdd ile karşılaştırmalı artı eksileri nedir bilen var mı..SSD ler belli bir okuma yazma sonunda bozuluyor diye okumuştum
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.