Şimdi Ara

Sandisk SSD Plus 240GB 259 tl (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
113
Cevap
2
Favori
20.831
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlk defa bir SSD aldım 120 GB olanı, sistemi kurdum inanın açılışı açılış sonrası programların başlatılması bu kadar mı fark eder. Bence düşünmeyin. Almaya değer.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Eray.

150-50 kod olsada şunu alsakhttps://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/corsair-120-gb-ssd-kapali-kutu-335602139

İkinci Eli naapacan ki
  • tnt-2 kullanıcısına yanıt
    kullanılmamış diyor gerçi açıklama biraz kıllandırıcı ama fiyat uygun
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Eray.

kullanılmamış diyor gerçi açıklama biraz kıllandırıcı ama fiyat uygun

n11 de 198 tl kargo ucretsız cekle filan daha asagı alınma durumu olabilir fatura sızın adınıza olur garantide aldıgun gun baslar

diger sekılde 178+ kargo 5 = 183 tl degermi çömez fırsatcı
  • Fiyat cazip geldi bana 80/20 + 30 cepteteb iadesiyle 230+kargo şeklinde aldım.
  • Tasinabilir ssd ler cikti bazi markalarda. Bundan alip usb3 harddisk kutusuna taksam yine yuksek hizda bir tasinabilir harddisk elde edilebilir mi? Birde tasinabilir hdd ye takilan ssd ler ile bunlar ayni mi? Yani sonucta resim vs koyulacak ileride veri kaybi vs yasar miyim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hidden

İlk defa bir SSD aldım 120 GB olanı, sistemi kurdum inanın açılışı açılış sonrası programların başlatılması bu kadar mı fark eder. Bence düşünmeyin. Almaya değer.

yeni hdd lerde baya hızlı açılıyor.ufi kurulum yaparsanız çok iyi.

• ufuk-34JD58 kullanıcısına yanıt
    Masaüstü pc harddiskle 30-35 saniyede açılıyor ssdli notebookum 20-25 saniye üstelik dandik 7-8 yıllık bir samsung hdd. Yeni hddler çok daha iyi.

ama sırf ses için bile alınır ssd başım şişiyor pc açıldığında ilk 3-5 dakika.
  • quote:

Orijinalden alıntı: momenty

Masaüstü pc harddiskle 30-35 saniyede açılıyor ssdli notebookum 20-25 saniye üstelik dandik 7-8 yıllık bir samsung hdd. Yeni hddler çok daha iyi.

ama sırf ses için bile alınır ssd başım şişiyor pc açıldığında ilk 3-5 dakika.

benim masaüstü 10 saniye sürmüyor.

harddisk ile mi ?
  • quote:

harddisk ile mi ?

evet.seagate barakuda.

• quote:

Orijinalden alıntı: ufuk-34JD58

quote:

harddisk ile mi ?

evet.seagate barakuda.

Harddisk ile 10 saniyenin altında açılıyor doğru mu anladım ? Doğru anladıysam bi video ekleyebilir misiniz ?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ufuk-34JD58

quote:

harddisk ile mi ?

evet.seagate barakuda.

Harddisk ile 10 saniyenin altında açılıyor doğru mu anladım ? Doğru anladıysam bi video ekleyebilir misiniz ?

şaşıracak ne varki.zaten hdd hızlı bide ufi kurulum yaptım uçak gibi.

Bios zaten 4-5 saniye sürüyor. Raid SSD ler bile tuşa basıldıktan 10 saniyede açılamıyor o yüzden merak ettim
  • Gittigidiyor ödeme ekranında 259 lira görüyorum, BKM Ekspres 250/25 kampanyasından yararlanmak için BKM Ekspres uygulamasına geçtiğimde ödeme sayfasında hala 259 lira yazıyor. Karttan çekeceği miktar mı düşecek yoksa direk 259 mu çekecek? Bu şekilde alan var mı acaba?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kicker kullanıcısına yanıt
    BKM ekspress ile öderseniz o fiyat geçerli. Yoksa 279 iuan normali.. Bkmli olarak 254,90 TL
  • .Eray. kullanıcısına yanıt
    Dolarda hizla artiyor hocam. Dengede mi kalir en kotu ozaman.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bkm ile 254 liraya düşüyor..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yav gördükçe alasım geliyor da en azından ultra falan olsaydı ssd plus a güvenemiyorum. Kullananlar falan da yazmıyor bir şey
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.