Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Sandisk SSD Plus 240GB 259 tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
107
Cevap
5
Favori
14.352
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Bilgisayar >> Sandisk SSD Plus 240GB 259 tl
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    5 Mesaj
    https://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/sandisk-ssd-plus-240gb-530mb-440mb-s-sata-3-2-5-sdssda-240g-g26-326268291

Sandisk SSD Plus 240GB 530MB-440MB/s Sata 3 2.5" SDSSDA-240G-G26 ürün gayet uygun

gittigidiyorda yeni üye ye 80/20 hediye çeki tanımlıyor onunla 259 tl ye geliyor
    yeni hesap açmanıza rağmen hediye çeki tanımlanmıyorsa farklı ip veya vpn le yeni üyelik açıp oradan giriş yapınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |

Ayrica gittigidiyor geri odeme ile 30 lira daha inmesi lazim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Ne mutlu Türküm diyene // MSI H110M PRO VH // İntel i3 7100 Kaby Lake // Sapphire RX570 PulseOC 8GB // Corsair Vengeance 8 GB DDR4 2400 MHz // Corsair vs650 80 Bronz Power Supply // Corsair Spec 01
  • Binbaşı
    1208 Mesaj
    Fiyat banada iyi gibi geldi nasıl alınır mı sizce?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Fiyat güzel. SSD almak isteyenler değerlendirebilir.

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1199 Mesaj
    İhtiyacım vardı kaptım bir adet teşekkürler
    |
    |
    |
    |

• Yüzbaşı
    282 Mesaj
    ssd fiyatları hızla düşmeye devam ediyor aceleniz yoksa beklemeye devam

Xiaomi Redmi Note 5 Pro
  • Yüzbaşı
    377 Mesaj

çünkü uyanık satıcılar, iade durumunda en azından 1 kargo ücretinden yırtmak istiyorlar. normalde her türlü alınır o para ama kimse 5-6 lira için uğraşmak istemez
    |
    |
    radko kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    çek satıştan 1-2 liraya 30/150 çek almak daha mantıklı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bkrbzk -- 17 Mart 2018; 15:2:51 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: fairstars

çünkü uyanık satıcılar, iade durumunda en azından 1 kargo ücretinden yırtmak istiyorlar. normalde her türlü alınır o para ama kimse 5-6 lira için uğraşmak istemez

Alıntıları Göster
    quote:

Yasaların verdiği 14 gün içinde koşulsuz iade etme açığını kullanan art niyetli müşterilere karşı bence ücretli kargo daha mantıklı. En azından aldığı ürüne kargo ödediği zaman, keyfi iadeden vazgeçmeler daha fazla olacaktır. "Dur ben SSD alayım, bir süre kullanırım sonra ne de olsa hakkım var iade ederim" diyecek binlerce art niyetli dolu olduğuna eminim.

• Yarbay
    7285 Mesaj

Kullanılmış ürüne geri alcaklarınımı sanıyorsun?

|
    |
    emrah_88 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    558 Mesaj

Tabii ki, yasalar 14 gün içinde koşulsuz iade hakkı veriyor tüketiciye.
    |
    |
    radko kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Belli ki siz de esnafsınız. Ancak yasaları tam bilmiyorsunuz.hdd cd DVD tarzı ürünlerin paketi açıldıktan sonra arızalı değilse iade olmuyor. Kaldı ki yasalar açıkca söylüyor 14 günlük cayma hakkını kullanmak için bahaneye gerek yok. Kullanmak istiyorum dersiniz edersiniz. Bunu kabul etmeyen esnaf bir zahmet e-ticaret girmesin. Oyunun kuralını kabul etmiyorsa oynamayacak.

Düzeltme: hdd dahil değilmiş cayma hakkı kullanılabiliyor. Yine de dediğim gibi kuralı kabul etmeyen oyuna girmesin bir zahmet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fairstars -- 17 Mart 2018; 15:59:29 >
    |
    |
    emrah_88 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Belli ki siz de esnafsınız. Ancak yasaları tam bilmiyorsunuz.hdd cd DVD tarzı ürünlerin paketi açıldıktan sonra arızalı değilse iade olmuyor. Kaldı ki yasalar açıkca söylüyor 14 günlük cayma hakkını kullanmak için bahaneye gerek yok. Kullanmak istiyorum dersiniz edersiniz. Bunu kabul etmeyen esnaf bir zahmet e-ticaret girmesin. Oyunun kuralını kabul etmiyorsa oynamayacak.

Düzeltme: hdd dahil değilmiş cayma hakkı kullanılabiliyor. Yine de dediğim gibi kuralı kabul etmeyen oyuna girmesin bir zahmet

Alıntıları Göster
    quote:

Esnaf değilim ama bahsettiğiniz ürün gamının paketi açıldıktan sonra iade edilmediği nerede yazıyor gösterir misiniz? Kulaklık gibi hijyenik kullanım gerektiren ürünlerde iade alınmıyor ama HDD, SSD için ben böyle bir yazı görmedim.
    |
    |

• Yüzbaşı
    558 Mesaj
    Ayrıca "Kuralına göre oynamak" ayrı, "Etik" ayrı kavramlardır. Müşteri kullanıp kullanıp iade eder, satıcı almak zorundadır ama ortada büyük bir etik problem oluşur. Son yıllarda defalarca şahit olduğum üzere bu ülke insanında etik değerler sıfıra yakın. Ben bu kanundaki bug'ı bulup, istediği ürünü alıp kullanıp kullanıp iade edebilecek fırsatçılardan bahsediyorum. "E satıcılar da iade edilme olasılığını düşünüp bu işe girişsin" deyip sıyrılmak saçmalık. İnsanlık, etik değerler paradan önce gelmelidir.
    |
    |
    |
    |
Reklamlar
sohbet
Lastik Fiyatları
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,250
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.