Şimdi Ara

SANDISK SANSA JAM 8 GB // SON BİR ADET KALDI (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.033
Cevap
41
Favori
92.188
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Konya İlan Türü #Satılık
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam daha önce soran arkadaşa cevap vermemişsiniz, yada ben göremedim. V-Moda Vibe'lerin jackının şekli nasıl? Y şeklinde mi I şeklinde mi?
  • vibelarin jackleri yeni nesil y jackli.

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• pm attım
  • pm attım
  • quote:

Orijinalden alıntı: sevindi42

yok kendi hafizasi 2 gb ona 16 gb hafiza karti ekleyerek 18 gb oluyor. en fazla 16 gb hafiza karti taniyabiliyor clip.

Ben 2 GB'lık Clip kullanıyorum. 2 GB bile bana fazla iken millet 18 GB hafızaya ne atar merak ediyorum doğrusu.
    Hani flac müzik desem, iyi bir kulaklığın ve iyi bir mp3 playerının olması lazım ki farkı hissedebilesin.
    Ama standart şartlarda mp3 player ve kulaklıkla 320 kbps ile flac arasındaki fark çok anlaşılmaz.

Neyse konuyu dağıtmayalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tayfa-140

quote:

yok kendi hafizasi 2 gb ona 16 gb hafiza karti ekleyerek 18 gb oluyor. en fazla 16 gb hafiza karti taniyabiliyor clip.

Ben 2 GB'lık Clip kullanıyorum. 2 GB bile bana fazla iken millet 18 GB hafızaya ne atar merak ediyorum doğrusu.
    Hani flac müzik desem, iyi bir kulaklığın ve iyi bir mp3 playerının olması lazım ki farkı hissedebilesin.
    Ama standart şartlarda mp3 player ve kulaklıkla 320 kbps ile flac arasındaki fark çok anlaşılmaz.

clipin cok dogal ve guzel bir sesi var. iyi bir kulaklik ile flac parcalarda mukemmeller yaratabiliyor. hafiza konusu kisiden kisiye gore degisir tabi

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Tayfa-140

quote:

clipin cok dogal ve guzel bir sesi var. iyi bir kulaklik ile flac parcalarda mukemmeller yaratabiliyor. hafiza konusu kisiden kisiye gore degisir tabi

Yine de 320 kbps yeterlidir.
    Mesela Vibe & Clip ikilisine yeterli.
    Gerçi benim K414p'de hiç denemedim flac-320 kbps ayrımını.
    Deneyelim bakalım.

• ben de yarın arkadaştan bir adet v-moda vibe alıyorum alınca yorumlarımı paylaşırım.
  • Ürün elime geçti sorunsuz bir alışveriş oldu.bu fiyata bu kulaklık gerçekten harika şiddetle tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi @kii -- 8 Mayıs 2010; 17:49:50 >
  • takip için mesaj.. hayırlı satışlar.
  • Bende verdim bir tane sipariş vibe yi f2 ile deneyelim birde:)
  • vibe mikrofonlu model mi ?
  • Mikrofonlu model değil ancak sipariş olursa getirtebilirim...

quote:

Orijinalden alıntı: fifa_05

vibe mikrofonlu model mi ?

• PM
  • pm..
  • bi tane siparis verdim ;) ptesi elimde inş.. bide ben deneyeyim şu vibeyi :)
  • Dostum Teşekkürler..
    Ürünü aldım.. Gayet güzel..
  • Bu gün geldi benim vibe' ta ve denedim gerçekten şimdiye kadar kullandığım en iyi kulak içi kulaklık oldu. Ses kalitesi iyi bir mp3 playerlada birleşince harikalar yaratıyor. Herkese tavsiye ederim.

@sevindi42 arkadaşımızada teşekkür ederim ilgisi ve hızlı kargo için.
  • PM
  • Dün bir vibe daha aldım arkadaştan:) Fiyatına göre üstün bir kulaklık kesinlikle.

Hayırlı satışlar
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.