Şimdi Ara

SANDISK SANSA JAM 8 GB // SON BİR ADET KALDI (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.033
Cevap
41
Favori
92.188
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Konya İlan Türü #Satılık
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Zor bir soru sordum galiba cevaplamadığınıza göre
  • quote:

Orijinalden alıntı: sevindi42
    Kulak yapısına göre şekil değiştirdiği için normale göre daha fazla izolasyon sağlar. Çok yumuşak bir yapıda olduğu için kulakta ağrı vb. problemler yapmaz , tabiri caizse kulağınızda kulaklık olduğunu unutursunuz. Tx serisindeki wax guard sayesinde kulaklığınıza zarar verecek kirlerden kulaklığınızı koruyabilirsiniz.

quote:

Orijinalden alıntı: serhatsb

Comply kulak uclarinin standart kulak uclarina göre avantajlari nedir?

Tesekkür ederim cevap icin.
  • Cevabınızı bekliyorum.
  • Kusura bakmayın arada karışmış. PM'iniz cevaplandı

quote:

Orijinalden alıntı: bliss32

Cevabınızı bekliyorum.

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Pm attım.
  • PM cevaplandı tekrar

quote:

Orijinalden alıntı: bliss32

Pm attım.

• arkadaşlar cx550 kullanmış bir kişi olarak ne yapmalıyım sizce ?

bazı araştırmalar yaptım kafamı karıştırtı db olarak v-moda vibe 92db gözüküyor bu oran gerçekten çok az geldi cx-550 112db arkadaştada cx-200(110db) var açıkçası abartı fiyat farkına karşın seste abartı bir ses farkı yok cx550 ile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FrtNrn -- 24 Temmuz 2010; 23:06:43 >
  • PM attım

quote:

Orijinalden alıntı: speedfirat

arkadaşlar cx550 kullanmış bir kişi olarak ne yapmalıyım sizce ?

bazı araştırmalar yaptım kafamı karıştırtı db olarak v-moda vibe 92db gözüküyor bu oran gerçekten çok az geldi cx-550 112db arkadaştada cx-200(110db) var açıkçası abartı fiyat farkına karşın seste abartı bir ses farkı yok cx550 ile.

• Pm attım
  • PM cevaplandı

quote:

Orijinalden alıntı: 35.5KsK35.5

Pm attım

• pm
  • Cevaplandı

quote:

Orijinalden alıntı: tlitd

pm

• sevindi42 arkadaşımdan ben de bir adet almıştım v-moda vibe. Alışveriş çok güzeldi ancak kulaklık 3 ayda bozuldu haftada 2-3 kere kullanılmasına rağmen ve de normal şartlarda kullanılmasına rağmen. Garantisinin olmadığını söyledi, ses kalitesi iyi ancak kısa süre içerisinde bozulunca hiç bir kıymeti kalmıyor.

Alacak arkadaşlar bunu gözardı etmesin, alıp elinizde patlayabilir benim gibi.
  • Sevgili arkadaşım , seni anlıyorum fakat dediğim gibi ürünlerin garantisi bulunmamakta. Seninle birlikte yaklaşık 50 arkadaşa kulaklıktan sattığım halde şu an arıza çıktı diye gelen olmadı. 3 ayda bozulması çok üzücü fakat yapabileceğim birşey yok. Ben kendim de yaklaşık 8 aydır günde 3-4 saat bu kulaklığı kullanıyorum (hem de çabuk bozuluyor denilen I jackli versiyon) fakat hiç bir sorun yaşamadım.

Bu durumda genelleme yapmak doğru olmaz diye düşünüyorum. Lütfen anlayışla karşılayın.

İyi günler...

quote:

Orijinalden alıntı: sarper26

sevindi42 arkadaşımdan ben de bir adet almıştım v-moda vibe. Alışveriş çok güzeldi ancak kulaklık 3 ayda bozuldu haftada 2-3 kere kullanılmasına rağmen ve de normal şartlarda kullanılmasına rağmen. Garantisinin olmadığını söyledi, ses kalitesi iyi ancak kısa süre içerisinde bozulunca hiç bir kıymeti kalmıyor.

Alacak arkadaşlar bunu gözardı etmesin, alıp elinizde patlayabilir benim gibi.

• ep830la karşılaştırıldığında ses kalitesi nasıl acaba? resimde parlayan kulaklığın başı metal mi acaba?
  • Ses kalitesi EP830'dan daha iyi kesinlikle. Kulaklığın gövdesi metaldendir.

quote:

Orijinalden alıntı: LiveForSpeed

ep830la karşılaştırıldığında ses kalitesi nasıl acaba? resimde parlayan kulaklığın başı metal mi acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: sevindi42

Ses kalitesi EP830'dan daha iyi kesinlikle. Kulaklığın gövdesi metaldendir.

quote:

Orijinalden alıntı: LiveForSpeed

ep830la karşılaştırıldığında ses kalitesi nasıl acaba? resimde parlayan kulaklığın başı metal mi acaba?

teşekkür ederim cevap için. daha ayrıntılı resimler eklenebilirse çok yakın bir zamanda bir adet alabilirim.

İyi günler
  • Size PM atamıyorum, lütfen bana ulaşırmısınız PM'den?
  • ürün sipariş werdikten bir hafta kadar sonra elime ulaştı...

çok anlayışlı sağlam birisi...

her şey için teşekkürler...

saygılar.
  • hocam pm atamıyorum, mesaj kutun dolmuş..
    vibe duo'nun mikrofonlu olduğunu belirtmişsin, iphone uyumlu olduğunu biliyorum, kulaklık üzerinden parça geçişi mümkün müdür? bazı yerlerde iphone ile vibe duo'da parça geçişi mümkün diyor, bazı forumlarda mümkün değil diyor. Bilgi verirsen sevinirim. Teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.