Şimdi Ara

Sandisk Cruzer U3 FlashDisk hatalı şifre girişi sonucu kilitlendi.YARDIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
3.553
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sandisk u3 cruzer micro 4gb flash disk şifreyi yanlış girme sonucu kilitlendi ve içine erişimi kapattı. içindeki dataların kurtarılması gerek. Aldığım hata şu;
     Sandisk Cruzer U3 FlashDisk hatalı şifre girişi sonucu kilitlendi.YARDIM

Dediğim gibi bilgilerin kurtarılması gerek. Yardımlarınızı bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xonar -- 31 Aralık 2008; 23:21:32 >

• bende de 8 gb olanından var. u3 lucher i bende kurmuştum bi ara hatta kendi dahili antivirüsünü de kurmuştum. pek kullanışlı gelmedi bana.
    çoğu zaman u3 luncher kurulumu olmadan direk içine girebiliyordum. siz pc ilk açıldığında bellek takılıyken giremiyorsanız. u3 luncher kurulum dosyasıyla tekrar kaldırabilirsiniz sanırım. size 2 seçenek sunar. ya içindeki veri yok edip direk yeni format atar. yada içindeki verileri yedekleyip öyle format atar. siz yedekle seçeneğini seçip u3 luncheri kaldırabilirsiniz. böylelikle verileniz içinde kalır. bu işlem biraz uzun sürer.
  • Uzun sürmesi hiç sorun değil. Yeterki verileri alalım. Yapmam gereken işlemleri söyleyebilir misiniz ?
  •  Sandisk Cruzer U3 FlashDisk hatalı şifre girişi sonucu kilitlendi.YARDIM

Bahsettiğiniz olay bu mudur ? Bu ise hangisini seçeceğim ? Verileri kaybetme gibi bi lüksüm yok söyliyeyim
  • Evet arkadaşlar acil yardımlarınızı bekliyorum.. Resimlerde yazılan ingilizce yazıları anlayabiliyorum ancak ilk resimde tamamen erişilmez oldu diyor 2nci eklediğimde ise format sonrası datalar tekrar yüklensin mi diyor. Burada çeliştim. Yardımlarınızı bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xonar -- 31 Aralık 2008; 23:53:09 >
  • kardeş verilerin önemli olduğu için kesin olarak hatırlamadığımdan net bişey söyleyemecem. sabredip bekleyeceksen kendi cruserime kurup şifreleyip hangi yöntemle veri kurtarıldığını sana söyleyeyim. yok hemen yapacam diyorsan veri kurtarma "yes" seçeneği olduğu aklımda kalmış. seçim senin.
  • Öncelikle sağol arkadaşım ilgin için yılbaşına 3 dakika kalmış sen burda benimle uğraşıyorsun Sağolasın bekliyorum denemeni

Edit: Forum saatine göre 2009'dayız. Hepimize hayırlı olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xonar -- 1 Ocak 2009; 0:13:13 >
  • Tamam kuruluma başladım. update dosyalarını indiriyor şu anda. bitirdiğimde yazarım.
  • Tekrar teşekkür ederim arkadaşım Aleti şifreyi yanlış girip kilitleyip yapacaksın değil mi Senide boşuna uğraştırmak istemem
  • quote:

Orjinalden alıntı: Xonar

Tekrar teşekkür ederim arkadaşım Aleti şifreyi yanlış girip kilitleyip yapacaksın değil mi Senide boşuna uğraştırmak istemem

Tabiiki. için rahat olsun. kesin bilgi vermek için uğraşıyorum. Ama sonuçtan %100 emin değilim şu anda. Çünkü benim dediğim kitlemedendi heralde.
    Ama şimdi kitleyip bakacam

• Tamam arkadaşım çok sağolasın
  • 1. seçenek malesef verileri sildi. 2. seçenekte de verileri sildi. malesef şimdilik yolunu bulamadım.
    ama acelen yoksa bekle. verilerini silme. zamanım oldukça araştıracam. bende bulursam benim içinde bilgi olur.
    yarın veya diğer güne kadar bekleyebilirsen belki çözerim. belki de yolunu bulamam. bilemiyorum.
  • Bekliyorum arkadaşım, veriler babamın çünkü... O veriler giderse bende giderim herhal
  • Evet arkadaşlar başka önerisi olan yok mu? Bu bilgileri kurtarmam lazım
  • test yapan arkadaş veriler silindikten sonra recovery my files programıyla taratıp bakarmısın kurtaracakmı...
  • recovery my files dahil 3 tane recover proğramı ile denedim. Malesef hiçbir dosya geri gelmedi.
  • Çok teşekkür ediyorum hocam ilgin için. Gitti yani datalar. Yapacak bişey yok tekrar sağolasın
  • Bugün ben de aynı şeyden dolayı muzdaribim, böylece konu yukarıya taşınsın ve yardımı olabilecekler lütfen bi' ilgilensin.
  • flash bellege eger yenı verıler yuklemedıysen Actıve Fıle Recovery programı ıle verılerını kurtarabılırsın..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.