Şimdi Ara

SANDİSK 16 Gb CLASS 10 MİCRO SD 29.90 (MİGROS)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
1
Favori
4.094
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dün tesadüfen Capitol Migros a "yoktur ama bakalım" diye girdik ve 16 GB Class10 kartı 29.90 aldık.
    İnternette baktım daha ucuz fiyatlısını göremedim.
    http://www.sanalmarket.com.tr/kweb/prview/34697819-32323-sandisk-ultra-microsd-16gb-android

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaan08 -- 25 Ekim 2013; 22:30:58 >

• quote:

Orijinalden alıntı: nihilist76

Aynı fiyata Toshiba da var.

www.hizlial.com/toshiba-16gb-uhs-1-class-10-profesyonel-micro-sd-hafiza-karti/03.006.1379.0033
    hangisini tavsiye edersiniz?

SANDISK ULTRA MICROSD 16GB (ANDROID) vs. Toshiba 16GB UHS-1 Class-10 Profesyonel
  • quote:

Orijinalden alıntı: Confusion

SANDISK ULTRA MICROSD 16GB (ANDROID) vs. Toshiba 16GB UHS-1 Class-10 Profesyonel

Alıntıları Göster
    beğendim
    http://www.meyiletisim.com.tr/Products-URUN2410144-toshiba-exceria-type-hd-32gb-class-10-micro-sdhc-hafiza-karti.html
  • quote:

www.hizlial.com/toshiba-16gb-uhs-1-class-10-profesyonel-micro-sd-hafiza-karti/03.006.1379.0033

kargo?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

quote:

kargo?

Alıntıları Göster
    bir tane de benden gelsin mağazadan aynı fiyata alabilirsiniz.
    https://www.bimeks.com.tr/urun/126985/transcend-premium-16gb-microsdhc.aspx#dealers
  • quote:

Toshibayı kullanıyorum. tavsiye ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uwais

quote:

Toshibayı kullanıyorum. tavsiye ederim

Alıntıları Göster
    16 gb lık yazdığını bir an farketmedim 3 gün önce 32 lik class 10 toshıba almıştım daha kargoda
  • quote:

Orijinalden alıntı: maeds

https://www.bimeks.com.tr/urun/126985/transcend-premium-16gb-microsdhc.aspx#dealers

bu güne kadar aldığım tüm transcend ürünlerinden memnun kaldım
  • quote:

Orijinalden alıntı: sifres

quote:

Fotoğraf makinemdeki transcend kartın içi yarısına kadar doluyken bozuldu. Fotoğraflar gitti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ayrton_SENNA

quote:

Orijinalden alıntı: sifres

quote:

Fotoğraf makinemdeki transcend kartın içi yarısına kadar doluyken bozuldu. Fotoğraflar gitti.

üzücü bir durum. pek çoğumuzu da üzecek bir şey. güzel anıların değeri ölçülemez. sizi anlayabiliyorum. kaybedilenlerin yanında pek önemi yok ancak kartınızın yenisinin verilmesi konusunda size yardımcı olacaklardır zira bildiğim kadarıyla ömür boyu garantili. şu an hangi kartı kullanıyorsunuz ve memnun musunuz acaba? sakıncası yoksa öğrenebilir miyim?
  • Merhaba, yaşadığım şoktan sonra sinirimden bozulan kartı attım, açıkçası garantiden değiştirmeyi hiç düşünmedim bile.

Yaşadığım kötü tecrübe ders oldu bana, şu anda kullandığım kartlar sandisk ducati edition. Bir tane de yedek taşıyorum. Sonuçta fotoğraf demek hatıralar ve anılar demek. Bunları kaybetmeyi göze alamam. Eve gelince de iki farklı harddiskte yedekliyorum.
  • kargosuyla cok paraya gelmezmi
  • quote:

Orijinalden alıntı: ÖZELKUVVET

kargosuyla cok paraya gelmezmi
    migros(koç holding) mu asla kazıkçı firma ne almaya gitsem marketlerde 1 tl satılan bisküviler malum orada 1.75tl....:DDDD
  • Koc Migros'u satali cok oldu. Eski Koc holding genel muduru satin aldi, patron oldu. Emeklilik ikramiyesi gibi birsey oldu.
  • quote:

Merhaba, yaşadığım şoktan sonra sinirimden bozulan kartı attım, açıkçası garantiden değiştirmeyi hiç düşünmedim bile.

Yaşadığım kötü tecrübe ders oldu bana, şu anda kullandığım kartlar sandisk ducati edition. Bir tane de yedek taşıyorum. Sonuçta fotoğraf demek hatıralar ve anılar demek. Bunları kaybetmeyi göze alamam. Eve gelince de iki farklı harddiskte yedekliyorum.

Kusura bakmayın ama hafıza kartında fotoğraf saklayarak hataya çanak tutmuşsunuz. 2 ayrı harddiskte saklama olayıyla (fiziksel olarak bağımsız 2 harddisk olduğunu varsayıyorum) doğru yolu bulmuşsunuz. Çünkü geri getiremeyeceğimiz en önemli veriler fotoğraflarımız ve kişisel dosyalarımız. Filmmiş, müzikmiş vs. bunlar önemsiz.
  • Kullaniyoru, tavsite etmem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NoBODY44

Kullaniyoru, tavsite etmem.
    Toshiba almak daha mantıklı, Sandisc'e oldum olası güvenemedim hiç. Samsunglar ne kadar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: arandur

quote:

Merhaba, yaşadığım şoktan sonra sinirimden bozulan kartı attım, açıkçası garantiden değiştirmeyi hiç düşünmedim bile.

Kusura bakmayın ama hafıza kartında fotoğraf saklayarak hataya çanak tutmuşsunuz. 2 ayrı harddiskte saklama olayıyla (fiziksel olarak bağımsız 2 harddisk olduğunu varsayıyorum) doğru yolu bulmuşsunuz. Çünkü geri getiremeyeceğimiz en önemli veriler fotoğraflarımız ve kişisel dosyalarımız. Filmmiş, müzikmiş vs. bunlar önemsiz.

Saklamak amaçlı değilde bir gezi esnasında kart bozuldu. Çektiğim fotolarda gitti. Yoksa eve gidince anında 2 farklı yere yedekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pvp_headshot

16 gb lık yazdığını bir an farketmedim 3 gün önce 32 lik class 10 toshıba almıştım daha kargoda

guzel tercih. ben de 32 lik toshiba kullaniyorum, cok memnunum
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.