Şimdi Ara

***Sanalpazar Alacaklılar Kulübü*** (81. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.229
Cevap
69
Favori
138.221
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Caperz kullanıcısına yanıt
    İcraya versen ne olacak? Şirket zaten iflas erteleme de.

En fazla icra sırasına girersiniz. Muhtemelen size sıra gelmeden parada biter.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: beyazid84

İcraya versen ne olacak? Şirket zaten iflas erteleme de.

En fazla icra sırasına girersiniz. Muhtemelen size sıra gelmeden parada biter.

Hocam size tavsiyem biraz daha çözüm odaklı yaklaşmanız. Komik değil çünkü
  • DallasPage kullanıcısına yanıt
    Bende alacakliyim hocam.

Ancak beklemekten başka çözüm gözükmüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: beyazid84

Bende alacakliyim hocam.

Ancak beklemekten başka çözüm gözükmüyor.

Ne kadar halsiyetsiz insanlar abi böyle bir şey yok yani..
    Çok temiz bir açığı sömürüyor adamlar.
  • Sanalpazar kadar dolandırıcı bir şirket görmedim ben türk telekomu dahi geçtiler ya helal olsun 1.5 ay geçti ödemem yapılmadı o kadar şanslıyız ki böyle bir ülkede dünyaya geldik yukarıda da arkadaş komikmiş gibi numaralar yazmış daha kimi muhattabımıza alacağımızı bilmiyoruz site üzerinden mesaj atıyorsunuz dalga geçer gibi en kısa sürede ifadesini de kullanarak spam mesaj atıyolar kiminin 250 lirası kiminin binlerce lirası burunlarından gelir umarım bu ülkede resmen bir tebaa halkı ezerek cahillikle suçlayarak köle gibi görüp sırtlarından para kazanıyor biz de kusra bakmayın aptalız keşke okusaydık şu konuyu önce

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ŞokBıçaklıZed -- 25 Temmuz 2016; 19:06:14 >
  • Merhaba ARKADAŞLAR

25.07.2016 tarihli gün verdiler saat 17 00 a kadar yatıracaklarını soylemelerıne rağmen yatırmadılar parayı bu sıteyı 5 senedır kullanıyorum.mesajlarıma dahı cevap vermıyorlar yarın golda gıtmeyı dusunuyorum sızce nasıl bır yol ızlıyım 5000 tl alacagım var alabılırmıyım acıl yardım
  • şikayet var yazdım yarın sanal pazara gıtmeyı dusunuyorum onerılerız nelerdır
  • arkadaşlar bende 31 mayıs 2016 tarihinde 1210 tl laptop satışı yaptım ve param hala yatmadı. ne yapmam gerekli. bana da bugüne tarih verdiler.
  • 20/06/2016 tarihinde bende sattım hala ödeme bekliyorum. 900TL içerde.
  • 1 ay veya 2 ay önce satış yapanlar boşuna beklemesin. ben nisan ayında satış yaptım 5 bin lira ve 19 temmuza gün verdiler hala yatırmadılar. önceden gün verdikleri tarihten bir gün önce yatırıyorlardı ancak 15 temmuzdan sonra gün verdikleri tarihte ödeme yapmamaya başladılar. darbe girişimi bunlarımı vurdu anlamadım
  • sanalpazarda mı battı kayyum atandı demişler bulaşmayak ona göre
  • yolyemez kullanıcısına yanıt
    hocam en son 22 temmuzda ödeme yapılmış sitede öyle yazıyor. buradan takip edebilirsiniz.

http://www.sanalpazar.com/satici_odeme_listesi.php
    1 haziranda yapmıştım ben de alacağım kitaplar küçük bir de tatil planım vardı hepsi ertelendi beklemeyeceğim ben de

• quote:

Orijinalden alıntı: karakabus_

hocam en son 22 temmuzda ödeme yapılmış sitede öyle yazıyor. buradan takip edebilirsiniz.

http://www.sanalpazar.com/satici_odeme_listesi.php

çoğu hikaye.. ödeme yapıldığı söylenenlere yazdım hayır alamadık diyenler çoğunlukta
    hocam benim para yatmış çok şükür. bir daha mı tövbe. benim bu site ile işim olmaz bu saatten sonra.
  • 280 lira yatıracakları para,hala yatırmadılar.Onlarca mesaj atıyorum müşteri hizmetlerini arıyorum ama nafile bir yol söyleyin arkadaşlar ÜNV öğrencisiyim fena sıkıştım

• quote:

Orijinalden alıntı: karakabus_

hocam benim para yatmış çok şükür. bir daha mı tövbe. benim bu site ile işim olmaz bu saatten sonra.

onay tarih neydi sizin?
  • İşin ilginci para alamayacaklarını bile bile insanlar neden urun listeliyor?

• p@l@ kullanıcısına yanıt
    31 mayıs hocam.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.