Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

***Sanalpazar Alacaklılar Kulübü***

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı
3.228
Cevap
73
Favori
120.896
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar Konu Dışı >> ***Sanalpazar Alacaklılar Kulübü***
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      287 Mesaj
      19 Temmuz 2016 14:12:18
      quote:

Orijinalden alıntı: Caperz

Arkadaşım siteden 500 TL civarında bir ürün satışı yaptı. Onay verildi fakat 3-4 gündür bir ses seda yok. Bu gün kendilerine 24 saat süre verdim. 24 saat içerisinde işlem yapmamaları durumunda icra işlemlerini başlatacağım. Avukata dün vekalet verdim. Bekliyorum 24 saat sürenin geçmesini.

Hocam iki ay sonra veriyorlar.

En son ben yazıştım falan gün vermeden ödediler.

Kolay gelsin size.
      |
      |

Kredi kartı yardımlaşma ve yüksek tutarlı işlemleriniz için kesinlikle whatsapptan iletişime geçiniz. İletişime geçmeden önce eski ve yeni ilanlarımda ki telefon numarasını kıyaslayınız. Hatta telefon numaramı kaydedin, hesapları çalıyorlar. Başıma gelmedi ama duyuyoruz üzülüyoruz.
    • Yüzbaşı
      285 Mesaj
      19 Temmuz 2016 14:22:22
      Valla 2 ay kadar vakitleri olursa öderler. Hem kendi ücretimi icra avukatı vasıtasıyla alırım hemde avukatın ücretini de öderler. Kendiler bilir. 24 saat dolsun yapacağımı biliyorum ben onlara. Kimseyi madur etmeye hakları malesef ki yok. O yüzden susup beklemektense hakkımızu aramayı tercih ederiz

MSI B350 PC MATE AM4 AMD Ryzen™ - AMD Ryzen 5 1600 Soket AM4 3.4GHz 16MB 65W 14nm İşlemci - Kingston 8 GB (1x8GB) HyperX Predator Black DDR4 3000MHz CL15 1.35V XMP Ram - Asus Rog RX480 GDDR5 8GB 256Bit - Kingston SSDNow V300 120GB - Western Digital 7200 Rpm 1 TB HDD - Cooler Master CM693 Siyah Atx Kasa - Xigmatek Vector S 80Plus Silver 750W
    • Yüzbaşı
      253 Mesaj
      19 Temmuz 2016 15:18:28
      Benim de ilanım var sanalpazar'da özellikle kocaman puntolarla uyarı yazmama rağmen direk birisi sipariş geçmiş, özel mesajdan konuştuk siparişi iptal ettim sahibinden linki verdim get ilanım da vardı, KK na 1 haftadır geri yansımasını bekliyor sanalpazar'dan... tehlike devam ediyor, ilan açacak arkadaşlar kesinlikle uyarı yazsınlar ödeme problemi yaşanmaktadır sipariş vermeden önce özel mesaj ile ulaşın yada mail atın vs. gibi... hoş yazsan da alım yapanlar çıkıyor
      |
      |

• Yüzbaşı
      265 Mesaj
      19 Temmuz 2016 15:18:52

Hocam aradan benim 85TL ücreti çıkartabilir miyiz Şaka maka her seferinde farklı bir şey söylüyorlar anlamadım gitti
      |
      |
      Caperz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      285 Mesaj
      19 Temmuz 2016 16:55:18
      Konuyla alakalı turkiye.gov.tr üzerinden BIMER'e şikayet bildiriminde bulundum. Yarında icra mahkemesinde gerekli işlemleri başlatıyorum. Hepimiz için hayırlısı olsun.
      |
      |

MSI B350 PC MATE AM4 AMD Ryzen™ - AMD Ryzen 5 1600 Soket AM4 3.4GHz 16MB 65W 14nm İşlemci - Kingston 8 GB (1x8GB) HyperX Predator Black DDR4 3000MHz CL15 1.35V XMP Ram - Asus Rog RX480 GDDR5 8GB 256Bit - Kingston SSDNow V300 120GB - Western Digital 7200 Rpm 1 TB HDD - Cooler Master CM693 Siyah Atx Kasa - Xigmatek Vector S 80Plus Silver 750W
    • Er
      0 Mesaj
      19 Temmuz 2016 19:27:54
      bana 5 bin lira olan alacağım için 19 temmuza (bugüne) tarih vermişlerdi.maalesef yatırmadılar ve aşağıdaki mesajı yazdılar.

Sayın

Bankalar nezdinde yaşanan problem nedeni ile, para transferi konusunda tarih verdiğimiz işlemlerde 1-2 günlük gecikme yaşanacaktır. Sorunun giderilmesi adına gerekli çalışmalar yürütülmektedir. En kısa sürede öncelik verdiğimiz işleminize ait para transferi hesabınıza aktarılacaktır.

Saygılarımızla,
      SanalPazar
      |
      |

• Yüzbaşı
      285 Mesaj
      20 Temmuz 2016 11:51:09
      Sanalpazar.com olarak anılmasın bu sitenin adı artık sanalmasal.com oldu. insanlara masal anlatıyorlar. Bu gün için avukata giderek işlemleri başlatıyorum. Beklemeye hiç niyetim yok.

• Er
      8 Mesaj
      20 Temmuz 2016 13:11:26

1065TL benim alacağım var. paralar yanmasa
      |
      |
      rec25 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      406 Mesaj
      20 Temmuz 2016 13:47:51
      Arkadaşlar tekrar merhaba, biraz önce gold bilgisayar merkezine gittim kategori müdürü Osman bey le görüştüm ödememin yarın para çıkışı olacaksa yarın olmazsa en geç bu hafta içi yapılacağını söylediler. İmkanı olan varsa hiç boşuna beklemesin direk merkeze gidin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Teğmen
      211 Mesaj
      20 Temmuz 2016 20:36:40
      Ürünümü satalı 30 gün oldu ve hayla 185 TL olan ödememi yapmıyor sanal pazar kullandığıma çok pişmanım lanet olsun.
      |
      |

• Er
      0 Mesaj
      21 Temmuz 2016 12:41:22
      0216 528 10 77 /

Dahililer:
      1087 - Gold Bilgisayar Hukuk Departmanı...
      6705 - Sanalpazar müşteri hizmetleri.

bu numaraları bence boşa aramayın. bugün ısrarla 1 saat aradım. karşınıza metro elektronik vs. diyen bir kadın çıkıyor ve sanalpazar bizden ayrı diyor. bu numaralar bize aktarıldı vs. vs. vs diyor. kısacası telefonla ulaşılmaması için yalan dolan..

• Teğmen
      167 Mesaj
      21 Temmuz 2016 16:40:01
      quote:

Orijinalden alıntı: yolyemez

0216 528 10 77 /

Dahililer:
      1087 - Gold Bilgisayar Hukuk Departmanı...
      6705 - Sanalpazar müşteri hizmetleri.

bu numaraları bence boşa aramayın. bugün ısrarla 1 saat aradım. karşınıza metro elektronik vs. diyen bir kadın çıkıyor ve sanalpazar bizden ayrı diyor. bu numaralar bize aktarıldı vs. vs. vs diyor. kısacası telefonla ulaşılmaması için yalan dolan..

dostum bende senin gibi aynı numaralardan dahili numaraları kafadan ata ata bir müşteri temsilcisi çıktıı

ödemenin bugün yarın gerçekleşeceğini bildirdi

ve dostum bu numaraları bulmak için 40 sefer deneme yanılma yaptım

inşallah verilen sözlerde dururlar haziran 20 sinde beri 255 tl ödememi beklemekteyim

olmazsa yarın tekrar arıyacağım üsteleyeceğim inşallah kurtulurum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enemy84 -- 21 Temmuz 2016; 16:40:37 >
      |
      |

Her nefis ölümü tadacaktır..

• Çavuş
      84 Mesaj
      22 Temmuz 2016 12:14:28
      280 TL ödemem an itibariyle içerde,umarım bugün ödemeyi yaparlar
      |
      |

• Teğmen
      167 Mesaj
      22 Temmuz 2016 12:36:53
      Arkadaşlarıma sesleniyorum tek yürek olup aşağıda bağlantıdan benim mesajımın aynısı ticaret bakanlığa göndermelirini rica ederim inşallah sonuç almayı bekliyorum sizden
      E devlet üzerinde giriş yapıp sanalpazar sisteme ekli olduğundan şikayet ediniz

http://tuketicisikayeti.tuketici.gov.tr/WebForms/ComplaintEntry.aspx

Sayın ticaret bakanlığı yukarı da belirtilen sitenin haksız kazanç yaptığı ve satıcıların sadece sitede bulunan mağazaların ödeme yapıldığı ve normal kullanıcıların 2 ay 3 ay paralarına el koyup ötelediğini belirtmek isterim

Sitede bulunan madde aşağıda belirtildiği halde uygulanmamaktadır

Sattığım ürünün bedeli ne zaman ve ne şekilde hesabıma aktarılır?
      Alıcıların ürünü teslim alıp onay vermelerininardından , herhangi bir sorun tespit edilmemesi durumunda alıcının onayını takip eden ilk iş gününde ürün bedeli, satıcının sistemde tanımlı olan banka hesabına aktarılacaktır. Sanalpazar.com tarafından dönemsel ve bazı kategorilere özel olarak transfer süresi bakımından farklı düzenlemeler yapılabilir.

Hafta sonları ve resmi tatil günleri iş günü sayılmamaktadır.

Ürünü satın alan üye, taksitli ödeme yapmış olsa dahi, ürün bedeli size Sanalpazar.com tarafından peşin olarak aktarılmaktadır.

Satışını yaptığınız ürünün kargo takip bilgileri sisteme girilmeden, alıcının ürüne onay verebilmesi mümkün değildir. Bu nedenle ürünü kargoladığınızda Size Özel >Sattıklarınız sayfanızda yer alan ‘Kargo Gönder’ butonunu kullanarak sisteme kargo takip bilgilerini girmeniz gerekmektedir. Kargo takip bilgilerinin girilmesinin ardından, alıcı ürünü teslim aldığında onayını verebilecek ve işlem başarılı bir şekilde tamamlanacaktır. Sanalpazar.com, başarı ile tamamlanan alışverişlerden, ürün bedeli satıcıya aktarılırken hizmet bedeli almaktadır.

Sayfanın bulunan hükmün sadece mağazalar için ödeme yaptığı beyanda bulunmak isterim.Ve bir çok şikayetleri insanların ne kadar zor durumda bırakıldığı Bunun aşağıdaki sayfaların bağlantısında görebilirsiniz
      http://forum.donanimhaber.com/m_113407753/mpage_25/tm.htm
      https://www.sikayetvar.com/sanalpazarcom

Sayfa yöneticisine mesaj attığımızda aşağıda belirttiğim mesajlara kullanıcıları ve bir çok kişiyi sistemin aynı mesajlarla ötelediği görülmektedir

SanalPazar
      18/07/2016 13:35:28 ödeme hakkındaa
      Sayın HALİL ORHAN,
      Bağlı bulunduğumuz Gold Gruba ait dört şirket 4 Ocak
      tarihinde iflas erteleme isteğiyle 4. Asliye Hukuk Mahkemesine başvurmuş,
      mahkeme aynı gün tedbir kararı almıştır.

Sanalpazar.com''un sahibi olan Gold İnternet Teknolojileri
      A.Ş. bu dört şirketten biri değildir.

Ancak, yaygın yanlış anlamalar nedeniyle, bir grup şirketi
      olarak Sanalpazar.com''un çalışmakta olduğu bankalardan bazıları ile sorunlar
      yaşanmaktadır.

Son günlerde Sanalpazar.com''da üyelerimizin yaşadığı
      sorunların nedeni budur.

En kısa sürede ürün para transfer işlemlerinizin
      yapılacağını belirtmek isteriz.

Saygılarımızla,
      SanalPazar

SanalPazar
      21/07/2016 15:40:18 Lütfen allah rızası için paramı hesabıma aktarın artık
      Sayın HALİL ORHAN,

Para transferleri belli bir limit ve tarih sıralamasına göre yapılmaya devam etmektedir. Ayrıca para transferi konusundaki bekleme süresini en aza indirmek için gerekli çalışmalar da yürütülmektedir.

Saygılarımızla,
      SanalPazar

Benim Sipariş kodum : 2756224http://www.sanalpazar.com/satici_odeme_listesi.php adresinde kontrol ettiğimde aşağıda görüldüğü gibi ben ve normal kullanıcıları geciştirdiği yukarıda belirttiğim mesajlarlarla oyalamaktadır
      08 2758050 murat283428
      109 2758046 murat283428
      110 2758047 murat283428
      111 2756210 ozturk52
      112 2756211 ozturk52
      113 2754849 ozturk52
      114 2756209 ozturk52
      115 2759757 pinksugar
      129 2758520 POWERGYM
      130 2757663 POWERGYM
      131 2758087 POWERGYM
      132 2759174 POWERGYM
      133 2758174 POWERGYM
      134 2760481 POWERGYM
      150 2755761 TOPTANCI_MAGAZA
      151 2756285 TOPTANCI_MAGAZA
      152 2755089 vip2014
      153 2716837 workingstore

Bizleri geciştirip haksız kazanç elde etmekdir ve bir çok insan mağdur olduğundan sitenin kapatılması mağdur olan insanların hesaplarına parasını aktarılmasını rica ederim

Lütfen bu haksız kazanç sağlamına dur deyiniz

Ek teki resimlerin satış tarihine lütfen bakınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enemy84 -- 22 Temmuz 2016; 12:37:47 >
      |
      |

• Yüzbaşı
      406 Mesaj
      22 Temmuz 2016 15:25:24
      quote:

Orijinalden alıntı: fatalrhymex

Arkadaşlar tekrar merhaba, biraz önce gold bilgisayar merkezine gittim kategori müdürü Osman bey le görüştüm ödememin yarın para çıkışı olacaksa yarın olmazsa en geç bu hafta içi yapılacağını söylediler. İmkanı olan varsa hiç boşuna beklemesin direk merkeze gidin

Ben böyle kansız şerefsiz bir firma ve firma çalışanları görmedim, Çarşamba günü şirkete kadar gittim kategori müdürü Osman mıdır nedir o şerefsizin yarın varya en geç cuma günü sözüne kanıp parayı yatırtmadan 60 70 km yol çekip geri döndüm. Şimdi verdiği şirket numarası kapalı param yatırılmamış. İstanbul içinde olan varsa yarın sabahtan birlik olup gidelim dostlar

|
      |

• 22 Temmuz 2016 19:08:05
      12.05.2016 tarihinde 800 tl lik alacağım var halen yatırmadılar o günden beri attığım hiç bir msj a geri dönmediler en gec kaç ayda yatırıyorlar

|
      |

• Onbaşı
      21 Mesaj
      23 Temmuz 2016 15:52:18
      Benimde 09/05/2016 dan beri param yatmadı Nasıl Bi yol izlemek gerek alabilen oldu mu hiç

|
      |

• Binbaşı
      1230 Mesaj
      24 Temmuz 2016 00:32:53
      330TL param içeride şerefsizler gün veremiyoruz diyorlar.
      |
      |

Dolandırıcıyı paketledim: @Dr. Hannibal Lecter
    • Yüzbaşı
      287 Mesaj
      24 Temmuz 2016 00:50:17
      Beyler bana gün veremiyoruz dalgasına yazıştım. Sonra burada bir arkadaş numara dağıtmıştı, finans sotçrumlusumu ne. Aradım aradım ulaşamadım açan yok.

Sonra mesajlaşma esnasında adamın adını unuttum x bey bu günlerde yatıralacağı konusunda söz vermişti ama siz yatırmadınız diye fake attım.

Gün veremeyen adamlar 2 gün sonra gün vermeden yatırdı.

Şimdi ben bunu buraya yazdım herkes yapıcak ve işe yaramayacak.

Ben bunlar battıktan sonra en az 100 parça şey sattım ama her seferinde daha geciktirdiklerine şahit oldum.

Şu saatten sonra büyük risk, artık pek tercih etmeyin.

|
      |

Kredi kartı yardımlaşma ve yüksek tutarlı işlemleriniz için kesinlikle whatsapptan iletişime geçiniz. İletişime geçmeden önce eski ve yeni ilanlarımda ki telefon numarasını kıyaslayınız. Hatta telefon numaramı kaydedin, hesapları çalıyorlar. Başıma gelmedi ama duyuyoruz üzülüyoruz.
    • Teğmen
      167 Mesaj
      24 Temmuz 2016 12:22:36
      Arkadaşlar ben paramı aldım tüketici hakem heyetinin dosyasını onlara ilettim ve ticaret bakanlığı şikayet etmem demeye kalmadan aldım

Lütfen yukarıdaki numaraları ve alttaki dahili numaraları bir yere yazın muhakkak birileri çıkacak tır karşınıza inşallah sizlerde alabilirsiniz

0216 528 10 77 /

Dahililer:
      1087 - Gold Bilgisayar Hukuk Departmanı... bu hukuk diyor amma inanmayın kendinizi acındırın söz verir finansa aktarır

6676 - Sanalpazar müşteri hizmetleri bireleri çıkar

6648 - burası finans departmanı ulaşabilirseniz paranızı alırsınız söz dediler 2 gün içinde yattı :D
      |
      |

Hızlı Cevap

Reklamlar
SEO
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Paykasa
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,266
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.