Şimdi Ara

***Sanalpazar Alacaklılar Kulübü*** (79. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.230
Cevap
69
Favori
138.218
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • birşey umursamaz gibi konuşmayı iyi öğretmişler "troll gibi yutuyorlar her söyleneni ama".
  • şikayet var sitesinde birisi iflas erteleme süresi solmak üzere o zamana kadar toplayabıldıklerını toplayıp iflas acıklaması yapacaklar yazmış
  • O kadar kötümser olmayalim öyle olsa hiç ödeme yapmazlar. Bayramdan sonra bugün 354 kişiye ödeme yapmışlar. Bize ne zaman yaparlar bilinmez tabi. He olduda iflas açıkladılar, o zaman icra hakkı doğar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 16/05/2016 tarihinde SanalPazar.com üzerinden satmış olduğum sipariş No.: 2739958 olan siparişimin bedeli alıcı tarafından tahsil edilmiş olup bugün olan 11/07/2016'ya kadar henüz para transferi yapılmadı. Yazdığım cevapların kimisine otomatik cevap veriliyor kimisine ise cevap vermeye bile tenezzül edilmiyor. Okuduğum şikayetlerde de insanlar aynı konuda şikayetçi. Para transferini gerçekleştiremeyen bir site/firma neden hala satışını aktif tutar anlamış değilim. İnsanların parasını banka kredisi gibi kullanmak nedir? Milletin parasını insanları mağdur ederek vade yapıyorlar böylelikle faiz vermiyorlar. Düzenbaz, gaspçi ve yalanci bir firma.
    Odeme ile gun nasil aliyorsunuz merak ettim acikcasi ben israrla odeme icin gun verin dememe karsilik otomatik cevap yolluyorlar. Parasini alan arkadaslar sanslilar. 1800 TL param icerde kaldi 2 aydir. Sanirim avukatima danisacagim. İhtar cekmemin faydasi olur mu kayyum atandi diyorlardi. Bilgisi olanlar bilgilendirirse izlememiz gereken yolu sevinirim

• """""arkadaşlar 2,5 aydır 35 tl parayı gönderemediniz, herkese gun vermişsiniz bize günde vermediniz büyük meblağları siktir edin cebe atınama en azından ufakları yollayın daha kolay olur. buyuklerin parasına çökün ufakları gönderin hırsızlık yapacaksanız bile vurgunu buyuklere yapın ki ufaklar mide bulanmasın ve daha az kişiyle mahkemelik olursunuz az kafayı çalıştırın daaaaaaaa"""""

yazdım bakalım ne diyecekler
  • 12.07.2016 tarihi itibariyle toplamda 1600 TL'yi bulan 24-25 parça satışıma ait ödeme 2.5 ay sonra nihayet yattı..
    Parasını alamayan arkadaşlar mutlaka gün alın..
    Mesajlarınıza cevap verilmezse gold grubunu telefon ile arayıp sayıp sövmeden kibarca sanalpazar'a ödeme günü talebinizi iletmeleri için rica'da bulunun..
  • arkadaşın ürünlerini sattıydım 800 tl aldım nihayet , arkadaşımla kavga edicektik az kalsın . saat 3-4 arası bir daha sanalpazarmı töbeee 40 gün bekledik ....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sebastian Insane -- 13 Temmuz 2016; 19:27:54 >
  • Arkadaşlar ödemeler kaç ayda yapılıyor ortaklama? Sanalpazardan ürün satmayı düşünüyorumda parayı çok bekletirler mi içeride?

• aralık-ocak ayından beri çıkan haberlerden sonra alıcı olarak bile siteye girmiyorum. 5-10 lira fazla verir başka siteden alırım diyorum. satıcı olarak iyi riske giriyorsunuz.
  • ben bunların yüzünden bisürümüşteri kaçırdım, eskisi gibi çalışsa satış yapcaktım, 40 gün bekleyene kadar o süre içinde illaki nakit satarım
  • 26 Nisanda yaptığım satış için halen para ödemesi bekliyorum.

Neredeyse 3 ay olucak. Haberimiz olsaydı kullanmazdık sanalpazarı. H.içi suç duyurusnda bulunmaya çalışıcam
  • Üç ayın sonunda bugün 14 temmuz'da son kalan 250.TL gibi bir bakiyemide ödediler.

Yüksek meblağlı ürünlerimi satıştan çektim. Gerisi satılırsa önemli değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi azelea -- 14 Temmuz 2016; 17:19:37 >
  • 2-3 aydan önce ödeme yapılmıyor anlaşılan

• Bende 320 lira kaptırdım 1 aydan fazla oldu hala ses seda yok
  • Benimde 2 ay oldu. Sürekli mesaj atıyorum ama bir türlü çözemedim.
  • 30dk önce ödememi aldım, toplamda 3 gün bekledim

• 8 gün oldu tam bugün 250 lira ödememi yapmıyorlar az miktar değil benim içim bir daha da bulaşmam sanalpazara

• TinyAngel kullanıcısına yanıt
    kac gunu yok hocam ayni gun parayi cekiyorlar bir kac gun icindede aytirmalari gerek aman sanal pazarla iş yapma.
    Bk bize rezillik rezilllik ustune 2 ayridr alamadim parayi cvplarda oto geliyor
  • Arkadaşım siteden 500 TL civarında bir ürün satışı yaptı. Onay verildi fakat 3-4 gündür bir ses seda yok. Bu gün kendilerine 24 saat süre verdim. 24 saat içerisinde işlem yapmamaları durumunda icra işlemlerini başlatacağım. Avukata dün vekalet verdim. Bekliyorum 24 saat sürenin geçmesini.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Caperz

Arkadaşım siteden 500 TL civarında bir ürün satışı yaptı. Onay verildi fakat 3-4 gündür bir ses seda yok. Bu gün kendilerine 24 saat süre verdim. 24 saat içerisinde işlem yapmamaları durumunda icra işlemlerini başlatacağım. Avukata dün vekalet verdim. Bekliyorum 24 saat sürenin geçmesini.

Hocam iki ay sonra veriyorlar.

En son ben yazıştım falan gün vermeden ödediler.

Kolay gelsin size.
  • 
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.