Şimdi Ara

***Sanalpazar Alacaklılar Kulübü***

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.229
Cevap
69
Favori
138.220
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Görüyoruz ki hala sipariş veren, satış yapan varmış. Tavsiyem satış yapmayın. Parayı ya alamazsınız ya da gecikmeli alırsınız. Karnınızın ağrıdığına değmez..

Arkadaşlar odeme yaptik diyorlar ama ben alabilen görmedim. Icerde 1155 tl var. Kimlerin alacağı var , beraber hareket edelim haberdar olalım.

Surec 30aralıkta ödemelerin kesilmesiyle başladı.
    4 ocakta yapılan mahkeme sonucunda ayni gün tedbir kararı verildi. İflas ertelendi.
    Buyrun mahkeme kararı

Kayyum atandı

.

.

Günlerdir defalarca mesaj atmama rağmen ödemeyi yapmıyorlar.

Birinci ağızdan ödemelerin akibeti

Kulüp üyeleri

1. Rec25 ->1155 tl
    2. sarı&kırmızı ->450 tl
    3. DH | equ* ->1200 tl
    4. theVATANSEVER ->3500 tl
    5. tyriaeum ->635 tl
    6. lordyyy ->2000 tl
    7. Kerub 2800 tl
    8. elvinjohnson 2250 tl
    9. cepAnkara 550 tl
    10. SlayerCarlion 18 bin tl
    11. solomon_47 -> 195+140 tl
    12. Wispe 85 tl
    13. bafbaf 850 tl
    14. fthkn 1150 tl
    15. asruh03 -> 4250 tl
    16. eass 65 tl

Ekleme: Sınırsız alacaklı sayısı ve sınırsız alacak miktarı....

Bilgilendirme takip linki
    http://www.sanalpazar.com/sp_bilgilendirme.php

Son bilgi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rec25 -- 23 Mayıs 2017; 8:50:29 >

• daha düne kadar pkk aleyhine konuşanları nerdeyse hapse atacaklardı, Atatürkçü olanları da öyle keza, ama şimdi bu kitleyi savaşsın diye cepheye sürüyorlar
    böyle dönek ve beceriksiz bir hükümetin olduğu ülkede hukuk hak adalet falan arıyorsanız boşuna, sen 2 krş vergini ödemediğinde hapse atarlar ama
    trilyon kaçırıyorsan bağrına basarlar, boşuna spikerlere falan yazmayın onlar hiçbirşey yapamaz, kaynağı hukuki olacak bunun için yoksa haber etmeye cesaret edemezler.
    .
    terör örgütlerini yaratan donatan eğiten ve amaçları için kullanan ülkelerle aynı birlikte (nato) olan bu ülkede, adalet-hukuk çooook uzakta bilesiniz.
    Herifler, "Eğer %10 komisyon alırsak, ödemenizi express ödeme adı altında anında yaparız" diyorlar. Yani iş tamamen dolandırıcılığa dönmüş. Bizlerin parası düşük komisyon nedeniyle ödenmiyor. Yüksek komisyon verirseniz, sorun yok sitede diyorlar. Ortada devlet yok ki, şu heriflere bir müdahale etsin. 2 sene boyunca Çiftlik Bank'ı açık tutan bir devletten bahsediyoruz. Halbuki adında "Bank" barındıran bir firmanın faaliyet izni alması için bin tane onaydan geçmesi lazım... Bir kez şaşırt beni güzel ülkem!
    Arkadaşlar durum her geçen gün daha da vahim bir hal alıyor. Bu sitenin niyeti kesinlikle iyi niyet taşımıyor. Bugüne kadar yapılıp sonuç aldım denilen yolların hepsi kapanmış görünüyor.

Faceten mesaj atmak,
    Şirkete mail atmak,
    Bimer zaten tüketici hakem heyetine yönlendiriyor,
    Tüketici hakem heyeti iki kişi arasında ticari bir faaliyet bu bizim konumuza girmiyor diyor.
    İcra takibi başlatıyorsun, İstanbul'da açılmalı diyor itiraz ediyor. İstanbul'da açıyorsun bizim böyle borcumuz yok diyor.

İş ciddi ciddi nitelikli dolandırcılığa giriyor. Basit bir hesapla günde 1.000 Tl işlem yapan 50 kişi olsa. Günlük 50.000 TL ayda 1,5 milyon TL yapar. Aylık sadece faizde tutsan 15.000 TL faiz getirisi oluyor. Tüm ay köpek gibi çalışsan alacağın maaş ortada. 5 ay sonra paranı ödese dahi adamlar birde senin parandan komisyonunu alacak öyle ödeyecek. Parayı düşünün.

Ben biraz araştırma yaptım bu siteyi iki kişi kurmuş. Adamların sermayesi 100.000 TL imiş. 50.000 TL koy ayda 15.000 TL kazan oda minimum.

Sen ben gibi 1.000 TL 200 TL kaptıran yapacakları belli dava mı açılır bu para için deyip çekiliyoruz. Kim en az kayıpla parasını aldı ise o yolu izliyoruz. Bu zaman kaybı daha da kötüsü bu site kapansa yarın bir gün muhatap dahi bulamayacağımız bir durum yaratacak.

İstanbul'da Anadolu Yakasında güvenilir bir avukata bu mağduriyeti yaşayanlar olarak birleşip Savcılıkta Suç Duyurusu + İcra Takip Davası açtırmak lazım. 1 kişinin dava masrafları ayrı 20 kişinin açacağı ortak dosyalı masraf kişi başı ayrı.
    Bu nasıl mesaj. Bunca insana keriz diyerek hakaret ediyorsunuz çok ayıp.

Ortada keriz meriz yok ortada DOLANDIRICILIK var. Devletin görevi de vatandaşını dolandırıcılara karşı korumaktır. Hukukun gereği de mağduru korumaktır. Bu şirketler devletten çeşitli izni alarak kuruluyorlar. Sonra da sistemi açıklıyorlar insanlarda güvenip işlemlerini yapıyorlar ama şirket vaadinde durmuyorsa borçlar hukuku ve ticaret hukuku açısından sorum var demektir. Amazon, e-bay buna benzer bir hareket yapsaydı çok kısa sürede sorumlular dolandırıcılıktan içeri girerdi. Bizde ise keyifleri yerinde karışan eden yok.
  • Ürün satın alıp, işlemi iptal olanlar için geçerli bu sözü edilen iade ödemeler. Satışı sistem onayından geçmiş alacaklılardan henüz bahsetmediler!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sintai

Ürün satın alıp, işlemi iptal olanlar için geçerli bu sözü edilen iade ödemeler. Satışı sistem onayından geçmiş alacaklılardan henüz bahsetmediler!

Bilgilendirme icin tesekkurler , dediginiz gibi 2 türlü de alacağı olan herkesle burda istişare yaparsak ne durumdayız her an haberdar oluruz..
  • 450 TL içerde bekliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benimde 1200 lira alacağım var ürün sattim alici onay verdi 3gündür parayi hesabima yatirmadilar.
  • Benim de 3500TL alacağım var, 4 Ocakta alıcı onay verdi,,,inşallah haftaya biter bu iş, kafamı çok fena kurcalıyor....
  • 635,18 TL kaldı içeride. Beni de yazın listeye dostlar :(
  • Baska alacaklı var mi? Veya odeme alan
  • 2000 tl alacağım var bekliyorum
  • 2800 Lira kesinti hariç alacak var. Onay verileli 3-5 gün oldu ama hala ürün bedeli hesabınıza yatırılacaktır deniliyor. İşin pis tarafı bu paranın yeri var, yani benimde borçlarım var ve alacaklılarda beni bekliyor. Hiç olmadı bu şimdi :(. Şimdiye kadar pek çok ürün sattım bir sorun yaşamamıştım sanalpazar ile. İnşallah tez zamanda problem çözülür ve paramız iade edilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kerub -- 10 Ocak 2016; 16:38:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lordyyy

2000 tl alacağım var bekliyorum

Kerub

lordyyy

Listeye ekledim.

Hemen cevap veriyolar gece de olsa. Ama odeme yok. Daha yarını beklicez bakalim

Bimer e yazsak mi?
  • Bana da 15 dakika için de cevap verdiler. Durum belirsiz görünüyor;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tyriaeum -- 11 Ocak 2016; 9:37:56 >

• Arkadaşlar para kaç para olursa olsun şu an yapacağımız bu parayı düşürdük. heh yolda giderken tekrar bulursak sevinelim. Yapacak bir şey yok hepimizin borçları var ama strese girmekte bu paraların kat ve katını götürüyor bizden. Geçmiş olsun cümleten
  • rec25 kullanıcısına yanıt
    biraz detaylı açıklada bizde öğrenelim ana konu olsun
  • 2250 lira kesinti hariç alacağım var :( Çarşamba onay gelmişti

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • off anam off umarım en kısa sürede alacaklarınıza kavuşursunuz benim fikrim sıkıntı olmayacağı yönünde

• Ödemeniz sanalpazar.com ödeme kontrollerinden geçemediği için işleminiz iptal edilmiştir.

Bu sabah monitor alacaktim.parayi cektiler ama siparisimi iptal etmisler.para sanirim onlarin hesabina gecmemis.

Mesaj attim.Bankayla göruserek iade yapabileceklerini soylediler ama aradim bir şey yapamayiz biz dediler
    Nolcak ya sikayetvar.com da bir suru sikayet var

• Umarim yarin iade yaparlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nowhere.Man -- 11 Ocak 2016; 15:50:07 >
  • enpara ile iletişime geçmiştim bana harcama itirazı formunu mail attılar aynı şekilde doldurup geri attım sanırım cuma günü , bugün ise param iade edildi

• Pcdepo geldi aklıma

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.