Şimdi Ara

***Sanalpazar Alacaklılar Kulübü*** (58. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.229
Cevap
69
Favori
138.219
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: belalan52

Farketmez alamazsam o zamanda gideriz.

Hocam ben ilce hakem heyetine gittim. ptt den iktarname yolla adreslerine sonra git kendi ilcendeki ilce hakem heyetine sikayet et ama islem 6 ay kadar surer dediler.
    Yasal yollardan bisey cikmicak yani anlasilan.

En iyisi gidip yuzyuze gorusmek. Gerekli olursa da sorun cikartmak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dodge_camaro -- 1 Mayıs 2016; 10:54:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dodge_camaro

quote:

Hocam ben ilce hakem heyetine gittim. ptt den iktarname yolla adreslerine sonra git kendi ilcendeki ilce hakem heyetine sikayet et ama islem 6 ay kadar surer dediler.

Yasal yolla birsey cıkmaz olur mu hic!
    Herkes bu islemi yapsa veya savcılıga suc duyurusunda bulunsa 6 ay sonra sanalpazar diye birsey kalmaz. Ama siz böyle düsündükce bu adamlarda dolandırmaya devam eder.
  • quote:

Orijinalden alıntı: meco

quote:

Orijinalden alıntı: dodge_camaro

quote:

Yasal yolla birsey cıkmaz olur mu hic!
    Herkes bu islemi yapsa veya savcılıga suc duyurusunda bulunsa 6 ay sonra sanalpazar diye birsey kalmaz. Ama siz böyle düsündükce bu adamlarda dolandırmaya devam eder.

Ben surekli yurt disinda oldugum icin savciliga basvuramam. Cunku bu gibi sikayetler 3 ila 6 ay arasi surer ortalama ve bu surecte de ayda bir 2 ayda bir ansizin cagirirlar imza isterler bilgi isterler vs.
    Ben sadece kendi isimi hizlandirmak icin tukeciti hakem heyetine gittim. Resmen ugrasma bisey cikmaz dediler.
    He benim yapicagim seyleri herkes yapsa zaten sanal pazar diye bisey kalmaz. konuyu takip et cok yakinda izlersin sende.

• parayı alabilen var mı 5 mayıstan önce alabilirmiyim acaba
  • beni anlamadığım siteyi nasıl hala açık tutuyorlar arkadaş

bir/birkaç arkadaş birleşip siteyi kapattırın, başkaları da yanmasın arkadaşlar. adamlar resmen ödeme yapmıyor
  • böyle giderse kapanacak zaten, kimse satış yapmazsa nasıl devam edecekler, paramı alayım daha yanın yaklaşmam
  • 28 Marttaki onaya tüm ısrarlara rağmen anca 17 Mayıs için ödeme tarihi veriyorlar yok mu bu tarihi öne alabilen böyle bir yöntem.
  • meco M kullanıcısına yanıt
    Bu iş Dolandırıcıkdan başka bır sey degıl Adam yasa masa dınlemıyor.% 5 komısyonunu alıyor artı paranıda ısletıyor buda bankacıık kanıununa gore suc.Parayı tutmasıda gaspdan başka bır sey degıl benımde bır mıktar alacgım var 4 nısandan beri beklemekteyım ...Ama yazılanalrı gorunce ne kadar cok acızlık ıcınde oldugumuzu goruyrum .Maalesef ınsanlarımız kendı gotunu kurtarma derdındeler veya bana dokunmayan yılan bın yıl yaşasın hesabı hemı kandıracak hem urun sattıryor senı 4 gun bekletıyor honaylanınca hesabı paranıza yatacak gıbı bır kandırmaca sonucu 5 nısanda bakıyorsun hesabınıza para yatacaktır onu acık cek verır gıbı Para ortalıkda yok bu durumda Hakem heyetıne degılde savcılıga gıtmış olsa(k)nız.dolandırılıdık paramız gasp edıldı fırma paramızı vermıyor bakın o zaman ne olur.Adamların yaptıgı adılık falan degıl resmen dolandırıcılık bugune kadar şursa 3 -4 kısının realıst davranmasından başka bır seyyok Sanal Pazar kımsenın parasını kendı hesabında tutmasın mantıklı bır acıklması yok .sızler bu fırmaya duyarsız kalmakla suclarına ortaklık yapmakdan başka bır sey yapılmıyor...yukarda 1 2 arkadş merkeze gıdelım dıyor.gerekırse gıdelım hergun odeme yapmışlarmı dıye bakmaktan artık gına geldı 1 aydır aynı degısen bır seyyok buraya yazıyoruz bınlerce ınsan aynı durumda hıcmı bır kısı hala savcılga muracatta bulunmadı....

• Golda geldim aktaracaklarini söylediler bugun yada en geç yarin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi belalan52 -- 3 Mayıs 2016; 11:31:18 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

An itibariyla GOLDUN ONUNE GELDIM BAKALIM SONUÇ NE OLACAK

Hocam akşam TV de izlemeyelim de sizi...
    Aman dikkat....
  • belalan52 kullanıcısına yanıt
    Hocam yaptıgın masraflarıda talep et....3 kuruşluk iş yapıyoruz dıye cıkardıgınız masrafı yol parası,iş kaybı vss

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eryıl34 -- 3 Mayıs 2016; 14:12:31 >
  • Otomatik Cevap Verilmiyormuş...
  • Bana 4 mayıs demişlerdi bugün yatırmışlar...
    Allah kurtarsın arkadaşlar...
    Satış işlemim 21 mart idi...

Bu arada bunların komisyonu kaçtı %7 mi?
    Sanki biraz fazla yatmış gibi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi civil engineer -- 3 Mayıs 2016; 16:13:02 >
  • sanalpazar goldun icinde umraniye dudullu imes san sit. Alttarafin da. Hesabima bugun yada yarin yatiracaklarini söylediler. Sanalpazar hesabimda bu gun tanimli banka yok diye demisler oldugu halde telrar tanimlayip mesaj attim. Yarın yatmazsa bir daha gideceğim ama boş gitmeyecegim....

• Herkes alacağını aldıktan sonra bu site kapanacaktır. Onu bildiklerinden dolayı ellerinden geleni yapıyorlar.
  • Arkadaşlar 1 ay 4 gündür 450 liramı ödemediler sözde müşteri hiz. Oto cevap veriyor ne yapmamız lazım ayın 7sinden önce mutlaka o ödemeyi almam lazım

• Yazın benide yazın 500 tl mi alamadım 15 gün oldu nerdeyse...

• Benide yazın 1 ay 10 gün oldu 200 TL mi halen göndermediler
  • Site üzerinden alacaklı olanlara bari gold da geçerli hediye çeki versinler.
  • BEN GİTTİM PARAMI ALDIM. 2 SEÇENEĞİNİZ VAR YA GİDER PARANIZI ALIRSINIZ YADA 30 İŞ GÜNÜ BEKLERSİNİZ... ÇALIŞMA MANTIĞI BÖYLE BUNLARIN. UZAKTA OLANLARA KOLAYLIKLAR VERSİN. GOLDA GİTTİĞİM GİBİ GİRİŞTE BAYANLARA SÖYLEDİM HEMEN ARADILAR LAPTOP VE NOT DERFTERİ İLE GELDİ BU GÜN ÖDEMEM YAPILDI. 2625 TL PARAYI ALDIM....
  • 
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.