Şimdi Ara

***Sanalpazar Alacaklılar Kulübü*** (60. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.230
Cevap
69
Favori
138.219
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kaya000

quote:

Orijinalden alıntı: DH | equ*

quote:

quote:

Benimde 1200 lira alacağım var ürün sattim alici onay verdi 3gündür parayi hesabima yatirmadilar.

Peki paran yattı mi

Evet yatirdilar

Ne kadar sürdü parani geri alma süreci

20gun kadar.O zamanlar sanalpazarin bagli oldugu sirket iflas etmisti boyle sikinti olmustu suan durum nasil bilmiyorum alışverişi kestim orayla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Benimde 1200 lira alacağım var ürün sattim alici onay verdi 3gündür parayi hesabima yatirmadilar.

Peki paran yattı mi

Evet yatirdilar

Ne kadar sürdü parani geri alma süreci

20gun kadar.O zamanlar sanalpazarin bagli oldugu sirket iflas etmisti boyle sikinti olmustu suan durum nasil bilmiyorum alışverişi kestim orayla

b3nde 1 mayısta alışveriş yaptım bugün e posta geli ödemeniz iade edildi diye ama he4 hangi bir iade yok hala bankanın dönem içi hareketlerinde

• vay arkadaş, 4 aylık konu bu, hala mı bu siteden alışveriş yapıyorsunuz, hiç mi duymadınız muhabbetleri?

bu olay ilk patladığında 3500tl'em içerdeydi, şükür iki hafta sonra yattı, 225tl de sanalpara hediyeli idi...o parayı da kullanmak için bilerek tekrar alışveriş yaptım ancak bir tanıdıktan sanal ürün aldım, onay sonunda ona geçecek para bana gelecekti ve böylece komisyonların kesintisi vb. sonrası 150tl gibi bir kar kalacaktı.
    Sanal ürünü aldım ve tabiki ödeme yapılmayacaktı (1ay önceki konu) , bu yüzden sanalpazara ürünü satın aldığımı satıcıdan 15bin tl değerinde stüdyo ekipmanı alacağımı ancak bu yaptığım son alışverişin parası kendisine aktarılmadığı için ürünü satmadığını yazdım, daha büyük paranın geleceğini gördükleri için aynı gün ödemeyi yaptılar, ben de paramı aldım. bir daha da işim olmaz. benzer taktiği deneyin derim.

• Bu yazı atlatabileceklerini sanmıyorum. Böyle giderse siteye talip olan da çıkmayacak. superalsat.com, nevaria.com gibi azalarak bitecekler... bizde.com da kapandı sanıyordum, açıkmış. Havuz hesap sistemine sahip sitelerde ne birşey satarım ne de o sitelerden ürün alırım artık.
  • kullanıcı ADIM : erdem_61500 3 aydır satışların parası hesaba yatmamıs -yeni farkettim 360tl brikmiş alacagım var. ne mesaj attılar ne aradılar. ne yapmamız lazım ,siteden şikayet mesajı attım AMA ONU HERKES YAPIYOR.
  • Arkadaslar saticinin iptal ettiği üründen kalan ödemem bugün iade edildi darısı alacaklı Diğer arkadaşların başına ..

• Bana tarih olarak 3 hafta sonra ödeme yapılacak diye mesaj yazdılar bakalım
  • SAHİBİNDEN (SANAL PAZAR) ACİL SATILIK SİTE MÜRACAT ALACAKLILAR

Google Sanal pazar Tabelası asmak gerekiyor görmüyor duymuyoruz yazık !

6,7 aydır sorunlu ve halen alışveriş yapılıyor arkadaslar elinizde bilgisayar var bi zahmet araştırın
  • arkadaşlar ben 13 nisanda onaylanmıs satısım vardı 4 mayısta paramı yatırdılar sevindim artık sanal pazar bitmiştir. bi dahada alış veriş yapmam. diğer siteleri de bilmiyorum en iyisi elden alışverişle 100 de 100 memnuniyeteim vardır.
    sanal pazar bitmiştir. artık
  • 1 mayıs 2016 tarihinde onaylanan satış bedeli 900 küsur alamadım. Mesajlara standart cevaplar. ne yapacağız?
  • albayman A kullanıcısına yanıt
    bir şey yapma. en iyi olasılıkla 15-30 gün arası bekleyeceksiniz. 1 aydan fazla beklediklerini söyleyenler var. Daha uzun sürerse dükkanlarına gidince ödeme yapıyorlarmış.
  • 10 mayıs ta yatıracaz demişlerdi bugün yatırmışlar parayı. 376tl.tam 1 ay sonra.üyeliğimide silicem bir daha işim olmaz.
    parasını alamayanlar telaş etmesin illaki yatırıyorlar ama beklemek sıkıntı tabi.
  • Üyeliğimi askıya almışlar. Parayı vermediler. Bu hafta içi tüketici hakem heyetine gidiyorum. Parayı verseler de vermedikleri süre kadar faizini istiycem.

• A.Fatih kullanıcısına yanıt
    1 nisanda onaylandı 40 gün oldu
  • 12 sinde paranız yatıcak dendi bugun parayı yatırmıslar....
  • 30 martta satis yaptim hala yok arkadaslar bu ne arsiz ipsiz sapsiz bir sirket 100 TL gonderecek kac ay beklicez yazik o siteyi kullanmayin kullandirtmayin.

• sanal pazar ulaşabileceğiniz numara ve dahili ; 0216 528 10 77 /
    Dahililer:
    1087 - Gold Bilgisayar Hukuk Departmanı...
    6705 - Sanalpazar müşteri hizmetleri.

Biraz ısrarlı aramaniz lazım ama yardimci oluyorlar.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ercumentbu -- 10 Mayıs 2016; 0:00:28 >
  • benimde 40 gündür 3.800 tl alacağım vardı. 10 mayıs demişlerdi ,9 mayısta yattı.

ancak kargo yapmadığım ve yapmak istemediğim satışlarım vardı. alıcılara gittigidiyordan satış açıp göndereyim dedim. işlemler iptal edildi bir ayda 5ten fazla işlem iptal olduğu için toplamda 66 tl para kestiler.
  • Bulaşmayın arkadaş bu siteye, paranız heba olmasın, gidin gittigidiyor, n11 gibi sitelerde alış veriş yapın.
  • benim bir ayı geçti hayla ödeme yapmadılar istanbulda olsam kesin ofislerine giderdim sattıma satçağıma pişman oldum 750 tl alacağım var hayla bekliyorum
  • 
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.