Şimdi Ara

***Sanalpazar Alacaklılar Kulübü*** (59. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.229
Cevap
69
Favori
138.219
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bende paramı aldım darısı sizin başınıza
  • banada msj geldi 23.05 de odemeniz yapilacak diye satistan 1 ay sonrasi yani ..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benimde 426 tl alacağım. var satıcı satışı iptal etti ama ödemem iade edilmiyor bugün 4.gün oldu alabilen yada nasıl alan varsa bana bir yardımcı olsa olur mu

• quote:

Orijinalden alıntı: evren3

bende paramı aldım darısı sizin başınıza

parani nasıl aldın ne kadar sürdü

• belalan52 kullanıcısına yanıt
    bildiğimiz gold elektronik bu konuda hemen ödeme sağlıyor mu

• birisi acil yardimci olabilir mi tecrübe sahibi arkadaşlardan yardım. Nitelikli cevaplar bekliyorum

• bundan yaklaşık bir hafta önce forum üzerinden ikinci el apple tv satış ilanı verdim
    bir arkadaş ürüne talip oldu fakat daha önce kandırıldığını ve bu yüzden sahibinden sitesinde get ile ürün ilanı verdiğim takdirde ürünü alacağını söyledi
    baktım 450 tl ye satacağım ürüne 60 tl kesiyor olmaz dedim
    sanal pazarı önerdi
    3 gündür ödeme yapılmıyor fatura adresi tanıtıyorum hata veriyor neyse bir açık bulup yaptım
    kerim buradan sana sesleniyorum
    anneme doğum günü hediyesi alacaktım ben o parayla para yatmadı aldım aldım da zor aldım
    tutturdun site üzerinden diye meraktan araştırdım bu konuya denk geldim hayatım karardı ben sana ne diyim kerim ?
    güzel güzel hızlı hızlı yolladım sana ürünü bak benim düştüğüm duruma

bende daha önce forum üzerinden ikinci el ürün aldım .
    hesap numarasına parayı yatırdım satıcı kargoladı fakat kerim anlamadı anlattım inat etti
    arkadaş o zaman burdan ikinci el bakma git sahibinden sanalından filan bak
    benim gösterdiğim titizliğe bak birde düştüğüm duruma .bıktım lan bu firmalarla uğraşmaktan
    yurt içi ayrı uğraştırır vodafone paramı çalar sanal desen zaten sanal
    ülke dolandırıcı dolu
    başka bir ürün alacaktım müşteri hizmetlerini aradım sanal pazara kayyum atandı dedi 3 ay önce kafam basmadı unuttum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi takozman -- 5 Mayıs 2016; 21:25:59 >

• quote:

Orijinalden alıntı: DH | equ*

Benimde 1200 lira alacağım var ürün sattim alici onay verdi 3gündür parayi hesabima yatirmadilar.

Peki paran yattı mi

• parasini hiç alan yok mu bekleyip bekleyip de alabilen yok mu

• Benimde 426 tl^m kaldı içerde satıcı satışı iptal etti kartıma ödeme bekliyorum

• 30.03.2016 tarihli satışımdan 225 TL var hala alamadım.
    Ne siteden ne de Facebook'tan cevap alabiliyorum.
  • sanalpazardan tahsialt için gün alan arkadaşlar, taahhüt ettikleri gün ve miktarı yatırıyorlar mı?
  • Bu kalan paraları alabilecek bir yöntem yok mi

• Benimde 570TL alacağım var ve bir ay 6 gündür bekliyorum. Bizim ülkemizdeki hukuğun işleyişi hızlı olmadığından böyle bekletiyorlar bizi. Bu aramlar iflas ertelemişler, kısacası düzeltmek için son bir çaba ayağına topu vurup gideceklerini düşünüyorum artık. Bizim de sonumuz PC Depo mağdurları gibi olacak sanırım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: belalan52

BEN GİTTİM PARAMI ALDIM. 2 SEÇENEĞİNİZ VAR YA GİDER PARANIZI ALIRSINIZ YADA 30 İŞ GÜNÜ BEKLERSİNİZ... ÇALIŞMA MANTIĞI BÖYLE BUNLARIN. UZAKTA OLANLARA KOLAYLIKLAR VERSİN. GOLDA GİTTİĞİM GİBİ GİRİŞTE BAYANLARA SÖYLEDİM HEMEN ARADILAR LAPTOP VE NOT DERFTERİ İLE GELDİ BU GÜN ÖDEMEM YAPILDI. 2625 TL PARAYI ALDIM....

Merhaba,

Herhangi bir Gold mağazasına gidip işlemimi yaptırdınız? Gold PC ile bu işlemi gerçekleştirebilir miyiz?
  • Merkeze gitmelisiniz istanbul umraniye imes

• Bugün sanal pazar dan e posta geldi ödemeniz kartınıza iade edilmiştir diye ama bankayı aradım sordum böyle bir iade yok ne yapmaya çalışıyor bunlar

• quote:

Orijinalden alıntı: kaya000

quote:

Benimde 1200 lira alacağım var ürün sattim alici onay verdi 3gündür parayi hesabima yatirmadilar.

Peki paran yattı mi

Evet yatirdilar

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kaya000

quote:

Peki paran yattı mi

Evet yatirdilar

Ne kadar sürdü parani geri alma süreci

• 
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.