Şimdi Ara

***Sanalpazar Alacaklılar Kulübü*** (56. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.230
Cevap
69
Favori
138.219
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Önceki mesajlarımda 50 TL alacağım olduğunu söylemiştim. 3 ay gibi bir süreden sonra ödemeyi bugün yapmışlar.
    Geçen hafta 2-3 gün boyunca site üzerinden her gün mesaj attım.
    Yayınlanan günlük ödeme listesinde tanıdıklarımın olduğunu ve benim kadar beklemeden ödemelerinin yapıldığını söyledim.
    Kesin bir tarih ve gün verin diye bastırdım fakat kesin bir şey diyememişlerdi.
    En son yazdıkları "finans departmanımıza bildirdik. ödemeniz en kısa zamanda yapılacak" tarzında bir mesajda yazım yanlışı olduğunu görünce,
    verilen cevabın kopyala-yapıştır bir cevap olmadığını anlamış ve daha da mesaj yazmamıştım.

Burdaki arkadaşlara uyarımızı yaptık.
    Halen satış yapan ve ödememi alamıyorum diyenlere bir şey demiyorum.
    Sitenin durumu günden güne kötüye gidiyor.
    Niyetleri belli değil.
    Ülkede kayyum atanan şirketler düzelmiyor.

Sitenin düzeldiğine, ödemelerin hemen ertesi gün düzenli bir şekilde yapıldığına emin olana kadar, SanalPazar üzerinden asla satış yapmam.
    Yapılmasını da tavsiye etmem.
    Alacağı olan arkadaşlara sabır ve kolaylıklar diliyorum.

• özel mesajla gelen herkese geri dönmeye çalıştım arkadaşlar,
    eksik kalan olursa pm atabilirsiniz.

umarım herkes halleder problemini,

ne özel mesajlar aldım, insanlar ne zor durumda kalmışlar,
    bu bu herifler sitelerinde HİÇBİRŞEY YOKMUŞÇASINA insanlara alışveriş yaptırmaya devam ediyorlar.

gerçekten büyük AH alıyorlar, bu kadar beddua aldıktan sonra zor toparlarlar...
  • Şükür bana 11 Mayısta yatıracaklarının gününü verdiler işlemim 13 nisanda yapılmıştı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rapislam

Şükür bana 11 Mayısta yatıracaklarının gününü verdiler işlemim 13 nisanda yapılmıştı.

Benim de 23 mart onay 12 mayıs tarih vermişler hadi hayırlısı, inş söyledikleri zamanda alırız paramızı yine 2 hafta beklicez....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thorismund -- 26 Nisan 2016; 15:50:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar 27 Nisan tarihinde ödeme yapılacak denmişti. 1951 tl Paramı Bugün hesaba geçirmişler. Çok şükür Ben kurtardım inşallah sizde kurtarırsınız. Birdahada Sanalpazar firmasına bulaşmam inşallah sizde kurtarırsınız...
  • Binlerce alacaklı var sadece 169 ödeme yapılmış http://www.sanalpazar.com/satici_odeme_listesi.php bu yaptıkları büyük adilik. Zaten dayanamayıp ağır konuştum üyeliğimi de askıya aldılar zaten paramı kurtarsam bidaha linkini görsem kaçacak haldeyim. Sitenin düzeleceği falan yok tahminimce batmaya yol aldı paraları kurtarsak bari.
  • karanlik kullanıcısına yanıt
    Anladıgım kadarıyla paraları topluyorlar belkıde verılen para devede kulak gıbı Bence tek care savcılık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eryıl34 -- 28 Nisan 2016; 1:12:11 >
  • A.Fatih kullanıcısına yanıt
    toplasan 60 70 kısı ancak cıkar 1 kısye 10 odeme gosterıyor...
  • banada yardımcı olurmusunuz 5 mayıs çok gec ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: evren3

banada yardımcı olurmusunuz 5 mayıs çok gec ya

sana yine tarih vermişler bize o da yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: evren3

banada yardımcı olurmusunuz 5 mayıs çok gec ya

Op başına koy bize 2 hafta daha öteledi 1.5 ay oluyor....

• 100 Tl bekliyoruz heralde 2 ayda gondericekler...

• göreceğiz beklediğime değecekmi acaba
  • Ankara"da olup parasını alamayan arkadaşlar var mı hocam ? Ek yollara gidelim derim bu böyle olmayacak .

Yalanların inanıp keriz enayi yurduna koyuldugumuzamı yanarsın. Yoksa fakirin fukarının üzerinden haksız kazanç elde etmelerinemi! !

Milletin tek sorunu Sanal Pazarın batması değil arkadaşlar,olmamalı !! Onlar bize tevazu gösterin diyor fakat bize ay sonu geldiğinde bi tevazu gösteren 1 ay sonra ödersin diyen yok.

Varsa Ankara"da bulunup parasını alamayan arkadaslar bir kaç altarnatif yol düşündüm ben . Destek olursanız uygulamaya gecirelim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BiBeR10_ -- 26 Nisan 2016; 20:18:27 >
  • Avukata vercem dedim musteri hizmelerine. Numarasını aradin cikan misiye dedim. Dilekçe mi yazdim param yatmadigi takdirde savciliga nitelikli dolandiriciliktan sikayet edecegim. Acukatlada görüştüm paraniz yatmaz ise dava acariz maddi manevi dava acariz tck. Gore suc oldugunu biliyormusunuz avukat boyle soyledi dedim kesin yatiracaginiz tarihi soyleyin avukatla beraber dinloyoruz dedim. 27 mayis dediler ama 26 sinda gecirdiler. Boyle bir deneyin. Bende ise yaradi umarim sizdede yarar. Insallah kurtarirsiniz. Deneyin derim.

• Ağır konuştum konuştum hep ötelediler, en son 2-3 msjımda çok kibar bir şekilde konuştum yardımcı oldular bana da...

• quote:

Orijinalden alıntı: karanlik

Evet arkadaşlar,
    size bir başarı hikayesi yazıyorum şimdi !

5 Nisan'da bu olaylardan habersiz bir arkadaşımın isteği ile sanalpazar.com dan bir ürün açtım ve arkadaşım kredi kartına taksitle ürünü aldı ve onayladı.
    aradan 3-4 gün geçti ve biraz internete bakındığımda ŞOK oldum.
    1000TL üzerinde idi ürünüm, ve sanalpazar ın batmak üzerine olduğunu ve para transferleri konusunda sıkıntılı olduğunu okudum ve gördüm.

Bu başlığı takip ettim sürekli,
    ne yapabilirim diye düşündüm.

Telefonla ulaşmak geldi aklıma, ama ulaşabilen yoktu :)
    telefonlar kapatılıyordu vs.

önce alışverişten 6-7 gün sonra 11 Nisan'da bir mesaj yazdım, paramın yatırılmasını istediğimi ilettim,

cevap 31dk sonra geldi:

Tamamlanan işlemlere ait para transferlerinin en kısa süre içerisinde gerçekleştirileceğini bilginize sunarız.

Saygılarımızla,
    SanalPazar

13 Nisanda bir daha mesaj attım ve para transferimin hala gerçekleşmediğini ilettim,
    31dk sonra bir daha cevap geldi :)
    Para transferleri; belirli limitler dahilinde ve tüm satıcı üyelerimize eşit ölçüde dağıtılacak şekilde yapılmaya devam etmektedir.

Çok kısa bir süre sonunda işleyişimiz tamamen eski halinde dönecektir. Bu süre içerisinde gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,
    SanalPazar

akabinde cevap attım:

Bu konu ile ilgili sitenizin ana sayfasında herhangi bir uyarı bulunmamakta aksine hızlı bir şekilde ürün satış kısmında hemen tarafıma aktarılacağı belirtilmektedir.
    Böyle bir para transferlerinin limitler dahilinde yapıldığını hiçbir şekilde sitenizde belirtmiş değilsiniz. Bunu bildirmekle yükümlüsünüz.

Yapmış olduğum gönderiye dair para transferimin bu hafta içinde yapılmasını rica ediyorum.
    Aksi takdirde buradaki yazışmaları ve site adresini avukatıma ileteceğim.

Her ihtimale karşı bu yazışmaların ve sitenin ilgili kısımlarının ekran fotoğrafını çektiğimi, gerekli olması halinde avukatıma ileteceğimi bildirmek isterim.

iyi çalışmalar,

onlar da şöyle bir cevap verdi :)

Bankalar nezdinde yaşamış olduğumuz sorun nedeni ile üyelerimiz ödeme işlemleri esnasında bu şekilde bir sorun yaşamaktayız. Yaşanan sorunun giderilmesi adına ilgili departmanımız çalışmalarını tüm hızı ile sürdürmektedir. Gerekli düzenlemelerin gerçekleştirilmesinin ardından para transfer işlemlerine yön verilecektir.

Bu süre içerisinde göstereceğiniz anlayış için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,
    SanalPazar

ben tekrar bir cevap yazdım :)
    ayın hala 13'ü (:

Her mesajımdan sonra otomatik olarak ortalama 31 dakika sonra daha önce hazırladığınız mesajlarınızı gönderiyorsunuz.
    tekrar etmekte fayda görüyorum,
    sitenizin herhangi bir yerinde böyle bir uyarı olmadığı gibi aksine para transferinin sorunsuzca yapıldığına dair bilgilendirmeleriniz mevcut.
    Bu duyuruyu yapmakla yükümlüsünüz. Fakat ortada böyle bir problem varken bu problem yokmuşçasına insanları mağdur ediyorsunuz.

Satmış olduğum ürünüme ait paramın bu hafta içinde banka hesabıma gönderilmesini önemle rica ediyorum.

aksi takdirde buradaki yapmış olduğunuz "otomatik" bilgilendirme mesajlarınızı avukatıma iletip, yasal takip başlatacağım.

tekrar bir cevap verdiler :)

Sizi anlıyoruz, bu nedenle ilgili departmanımız sorunun çözümü için çalışmalarına devam etmekte olup, bu sorunun çözümü ile birlikte işlemlerinize derhal yön verilecektir.

Saygılarımızla,
    SanalPazar

tekrar cevap yazdım :)

Satışını yaptığım ve parasının sizde beklediği ürünüm ile alakalı, tarafınızdan ödemenin ne zaman iletileceği bilgisini almam gerekiyor.
    Buna göre ben de aksiyon alacağım.

geri dönüşünüzü bekliyorum.

iyi çalışmalar.

gelen yanıt:
    Tarafınıza konu hakkında net bir süre verebilmemiz maalesef mümkün değildir. Ancak önceki mesajımızda da belirttiğimiz üzere, ilgili departmanımız sorunun çözümü için çalışmalarına devam etmekte olup, bu sorunun çözümü ile birlikte işlemlerinize derhal yön verilecektir.

Saygılarımızla,
    SanalPazar

13 Nisan'daki son mesajım:

Ocak ayından beri insanları aynı bahanelerle oyaladığınızı internet ortamında bugün gördüm maalesef.

ve bu konu 4 aydır böyle olmasına rağmen web sitenizde hiçbir uyarı bulunmamakta.
    insanları bir sorun yokmuşçasına alışveriş yaptırıp mağdur etmektesiniz.

Sorunun kısa sürede çözülmeyeceği aşikar,
    kendimle ilgili tutarın pazartesi gününe kadar yatırılmaması durumunda durumu avukatıma bildireceğimi tekrar bildiririm.

iyi çalışmalar,

sonraaa bekledik, 18 nisan ı
    ne para geldi ne pul :)

18 nisan öğleden sonra bir mesaj yazdım:
    Tutarı gün boyunca hesabımda göremedim.
    alışverişimi tamamlayalı 10 gün oldu.

cevap gelmedi,
    20 nisanda bir cevap daha yazdım

Paramın yakın zamanda yatırılıp yatırılmayacağını öğrenmek istiyorum ?

yine cevap gelmedi ve siz kaşındınız diyerekten başladım telefonla ulaşma joker hakkımı kullanmaya :)

evet beyler, hazır mısınız, an itibari ile HIZLIAL.COM ve SANALPAZAR.COM un şirket dahilisinin büyük bir çoğunluğunu paylaşacağım, herkes alacağının peşine düşebilsin diye, başka hiçbir amacım yoktur...

tek tek çevire çevire deneme yanılma yapa yapa ulaşılmış dahili numaralardır ve insanlarla konuşarak ağızlarından kerpetenle laf alarak aldığım bilgilerdir...
    0216 528 10 77 - bu hattan hem sanalpazar.com a hem de hızlıal.com.tr ye ulaşıyorsunuz aslında, bir dahili çeviriyorsunuz, hızlıal.com.tr den birileri çıkıyor, başka bir dahiliden gold bilgisayar çıkıyor, bi yerden teknik servis çıkıyor vs.
    Nasıl buldun tutturdun demeyin biraz kastım, oldu... :)
    hepsini tek tek not ettim dahilileri, çay ocağından teknik servise kadar ama ben size direk işimi gördüğüm dahilileri iletiyorum. Elimde aslında 30 civarında dahili var çay ocağından teknik servise kadar ama en başta dediğim gibi dağıtacaktım fakat çok bilgi kirliliği ve amaçtan sapılmasın diye direk önemli 2 departmanı gönderiyorum...

Dahililer:
    1087 - Gold Bilgisayar Hukuk Departmanı...
    6705 - Sanalpazar müşteri hizmetleri... isim Serkan Bey, ben telefonla ulaşamadım kendisine mail attım, mail adresini aradığım diğer dahililerden buldum...
    bir de Muhammed Bey var hizlial.com.tr nin finans sorumlusu aynı zamanda sanalpazar a da bakıyormuş galiba. ona da mail attım. Onun da mail adresini tüm dahilileri denerken denk geldiğim yardımcı olan bir abimizden aldım sağolsun. onun dahilisini de aldım ayrıca not ettim :)

mail adreslerine mail attım 22 Nisan da ve aynı günün akşamı sanalpazardan mesaj geldi,
    ödemeniz 25 Nisanda aktarılacaktır diye ve bugün aktarıldı gerçekten...

mail adreslerini açıktan yazıyım mı yazmıyım mı bilemedim, bu yüzden özelden iletişim kuran arkadaşlara gönderebilirim...
    sonuca ulaşanlar bir kıyak yapar heralde :)))

herkesin kendini kurtarabilmesi ümidi ile...

arkadaşın verdiği mail adresine mail attım dedim işsizim (normalde de işsizim)falan filan yardımcı olun dedim. dün mail attım bugün sanalpazardan mesaj gelmiş ödemeniz 10 mayısta yapılacak diye.8 nisan onay tarihi. 1 ay sonra ödeme yapacaklar. en azından tarih alabildik.bu arada arakadaşa teşekkür ederim.

• Benim de SanalPazar'da 4000TL'den fazla param var. İhtiyaçtan dolayı telefonumu,bilgisayarımı sattım. Bunlar paramı yollamadığı için kiramı bile ödeyemedim. Onlarca kez mesaj attım, sürekli otomatik yanıt geliyor. Param olsa beklemem direk dava açarım. Özür diliyorlar bir de utanmadan! Pardon çıkalı ayılar çoğaldı..

Kendimi geçtim, zor da olsa o kira parasını bulurum, ancak bu siteden ürün satıp ekmek parasını kazanan onlarca insan var. Öyle şeyler demek istiyorum ki, bu SanalPazar'a...
  • özel mesajlara cevap verdim arkadaşlar...
  • Arkadaslar ben de urunumu 1 ay once sattim ilk 2 hafta avukat mahkeme cart curt dedim tinlamadilar :) sonra baktin herkese gun vermisler konustum dedim benden oncekilere gun vermissiniz hep ama bana vermiyorsunuz bir iki mesaj daha attim boyle 2 gun once 9 mayisa gun verdiler ama odemelerim cok gecikmisti ne yapsam diye dusundum en son dun nazik bir sekilde durumu anlattim yardim edin dedim :)) 30 dk sonra baktim "para transferi hk." diye bir mesaj gondermisler mesajda gun icinde yatacaktir yaziyordu 20 dk sonra da yatti ve kurtuldum en sonunda size tavsiyem sert mesaj yazmayin faydasi olmuyor bir de bu yolu deneyin

• 
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.