Şimdi Ara

SanalMarketim(Eternal) Sipariş İptali

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
885
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dün sanal marketimden rtx 3060 ti gainward marka ürünü 7954 tl ye aldım, bugün arayıp ellerinde stok olmadığını söylediler, ve siparişimi iptal ettiler, iadem henüz yapılmadı, akakçe den kontrol ettiğimde 300-400 tl gibi bir fiyat artışı yapıp aynı kartı tekrar satıyorlar,kendi sitelerinde de satış işlemi var, bilin istedim.

Ekran kartı ve güncel yazdım buraya salladı konuyu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brightlord -- 28 Ocak 2023; 14:22:44 >

• Ekran kartı forumuna taşıdım. Firmalarla yaşanan sorunlar forumuna yansıttım.

İyi günler.

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Birkaç yüz TL'nin hesabını yapan firmadan adam olmaz. Zaten azalarak bitti bu site eskiden çok popülerdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kampec -- 31 Ocak 2023; 22:17:31 >
  • İadeyi 4-5 gün sonra hesabıma geçirdiler.

• Zamanında kasaya neon ışık takınca parlayan dfi anakartlar vardı.Bu adamlardan tüp neon ışık almıştım ve içindeki filamenti kopuk gelmişti.Heriflere video çekip yolladım bir dahaki siparişinizde yenisini yollarız diye arsızca cevap yazmışlardı.

Asla tavsiye etmeyeceğim bir firmadır kendileri.

• benimde zamanında ekran kartım bozulmuştu. faturamı kaybettim diye kdv yi kesip vermişlerdi iadesini. fatura kopyası sanki ellerinde yokmuş gibi.... gözlüklü bir tip vardı sahibi sanırım paragöz herif... birde seyrek saçlı bir çalışan vardı iyiydi yardımcı oluyordu ama sonradan baya bozdu firma. kocatepedeki yeri kapandı felan..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.