Şimdi Ara

A101 sipariş iptal rezaleti

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
140
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum geçen ay
  • Cevaplayan Üyeler 4
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 9 gün 10 saat 11 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • MalamadreX (1 mesaj) doramason (1 mesaj) Cloud Nine (1 mesaj) surfer (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (3 mesaj) (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    274 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    A101 marketlerin internet sayfasından Michelin marka hava kompresörü satın aldım. Ancak eski adreslerimden biri seçiliymiş ve bende nasılsa sipariş kargolanmadı diye sipariş iptal talebi bulunup aynı ürünü tekrar satın aldım. Her şey bundan sonra başladı. İptal talebinde bulunduğum ürün iptal edilmedi. Ürünü kargo da teslim almayıp iade etmem gerektiği söylendi. Ürünü ablam teslim almayıp geri gönderdi. 2 Nisandan beri ne hikmetse kargo onlara ulaşmamış. Hem iptal etmedikleri ürünü kargoladılar hem de hiç teslim almadığım ürünün iadesini bekliyorum. Bir daha alışveriş yapar mıyım tabi ki asla. Sizlere de tavsiyem bu iş bilmeyen mağazadan sakın alışveriş yapmayın... Bu arada siparişim hala hazırlanıyor aşamasında 😅

Destek olursanız belki sesimi duyururum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MalamadreX -- 9 Nisan 2021; 9:46:6 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

|
    |

• Yarbay
    9552 Mesaj

4 hafta olmuş ne oldu sonuç?

|
    |
  • Çavuş
    40 Mesaj

bende benzer bir durumdayım, keşke önce araştırıp sonra alsaydım. ne şipariş iptal ediliyor be ürün postalanıyor.

nana katalog diye dolandırıcı bir firma vardı ona benziyor A101'in uygulamaları.

aman uzak durun A101'e bulaşmayın. ben bir daha marketine bile gitmeyeceğim.

|
    |
  • Yarbay
    3020 Mesaj
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Instagram takipçi satın al
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
Radyo Dinle
Webtures SEO;SEO Nedir?
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,221
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.