Şimdi Ara

Sanal Kablosuz Ağ Kurmak (Virtual Wireless Network-Wifi Hotspot) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
205
Cevap
44
Favori
133.125
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tabiki programla yapmak daha basit. bence de programı kullanmak mantıklı olur. çünkü benim anlattığım yöntemde telefonum otomatik ip alamıyor elle ip girmem gerekiyor mesela. connectify de böyle bir sorun yok. açıkçası başlangıçta bende connectifyle denedim ama ben şifresiz ağ kurmaya çalışmıştım ve kabul etmemişti. bu yüzden bu yöntemi anlattım ve kendim de uyguladım. connectify sadece wifi access point /wpa2 şifreleme türünde paylaşımı kabul ediyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lodos denizcisi -- 22 Ağustos 2012; 11:44:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lodos denizcisi

tabiki programla yapmak daha basit. bence de programı kullanmak mantıklı olur. çünkü benim anlattığım yöntemde telefonum otomatik ip alamıyor elle ip girmem gerekiyor mesela. connectify de böyle bir sorun yok. açıkçası başlangıçta bende connectifyle denedim ama ben şifresiz ağ kurmaya çalışmıştım ve kabul etmemişti. bu yüzden bu yöntemi anlattım ve kendim de uyguladım. connectify sadece wifi access point /wpa2 şifreleme türünde paylaşımı kabul ediyor.

evet haklısın wpa2 kabul ediyor..cihazların mutlaka wpa2 destegi vardır..
    yanlız cok başarılı bir program sıkıntısız dagıtıyor..
  • hocam helal olsun valla size... çok teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgun124

hocam helal olsun valla size... çok teşekkürler...

rica ederim...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ozgun124

hocam helal olsun valla size... çok teşekkürler...

rica ederim...

Hocam herşeyi yaptım ilk siteyi açıyor ondan sonra bağlı göstermesine rağmen başka siteleri açmıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cwr -- 24 Ekim 2012; 0:23:42 >
  • quote:

cwr

hocam ne ile bağlandığınızı bilmiyorum ama telefonla bağlantılarda sorun olabiliyor. ya elle ip verin ya da connectify adlı bir program var bu işi gayet iyi yapıyor. Bu kadar uğraşmazsınız. Kullanımı gayet basit.

Link ==>> Connectify
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: yüxexes_ksk

http://www.connectify.me/download/?refid=

o kdr zahmetli ugrasmadan kurun şifrenizi belirleyin ve internetinizi laptop'unuzdan dagıtın arkadaslar..

İYİ KULLANIMLAR..

HEM ALIR HEM DAGATIR KARDEŞ DENE GÖR KONUYU CEVAPLAMAYA KAPATMISSIN NEDEN ACABA?

haklısın kardeşim connectify yapıyor bu işi o da sanal wifi üzerinden dağıtıyor. konuyu cevaplamaya kapatmadım ayrıca

hocam bu connectify nin prosunu nasıl yükleyeceğiz ya. 3g modemimi dağıtmak istiyorum 15gb limiti var. ama bu programda pro istiyor 3g de.

• quote:

hugo__mboy

hocam linki pm attım oradan inidirin full sürümdür. yalnız güncelleme yapmayın.

kolay gelsin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lodos denizcisi -- 20 Kasım 2012; 13:11:47 >
  • güzel makale için tşklr : takip...
  • ben ethernet kartı ile aldığım interneti laptop wirelesstan paylaşıma açıyorum fakat telefonum görmüyor. bi kaç telefon denedim sonuç yine aynı. neden olabilir bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olsun lütfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: klasikk

güzel makale için tşklr : takip...

rica ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ulukan

ben ethernet kartı ile aldığım interneti laptop wirelesstan paylaşıma açıyorum fakat telefonum görmüyor. bi kaç telefon denedim sonuç yine aynı. neden olabilir bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olsun lütfen

hocam öncelikle bunu connectify ile mi yapıyorsunuz yoksa diğer yöntemle mi? bir de sadece telefonlar mı görmüyor yoksa laptoplar da mı? normal de her iki yöntem ile de oluşturulan ağlar gözükür ama bağlanmama problemi olabilir bunun için elle ip vermeniz gerekebilir.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ulukan

ben ethernet kartı ile aldığım interneti laptop wirelesstan paylaşıma açıyorum fakat telefonum görmüyor. bi kaç telefon denedim sonuç yine aynı. neden olabilir bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olsun lütfen

hocam öncelikle bunu connectify ile mi yapıyorsunuz yoksa diğer yöntemle mi? bir de sadece telefonlar mı görmüyor yoksa laptoplar da mı? normal de her iki yöntem ile de oluşturulan ağlar gözükür ama bağlanmama problemi olabilir bunun için elle ip vermeniz gerekebilir.

win 7'de denetim masasından ağ paylaşım merkezinden yapıyorum. sadece telefon değil başka pc de görmüyor hocam. ip verme işlemini nasıl gerçekleştiricem. yardımlarınız için teşekkür ederim

• quote:

ulukan

hocam diğer pc lerde görmüyorsa siz ağ yayını yapmayı başaramamışsınızdır. anladığım kadarıyla programsız olarak ağ yayını yapıyorsunuz. bence hiç uğraşmayın connectify programını kurun onunla halledin.
  • Arkadaşlar bu işi XP'de nasıl yaparız yardımcı olabilirmisiniz
  • Hocam ellerine sağlık çok güzel paylaşım olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: warhead

Hocam ellerine sağlık çok güzel paylaşım olmuş.

Rica ederim işine yaramasına sevindim
  • connectify programına alternatif varmı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ACİDBURN45

connectify programına alternatif varmı?

benim bildiğim yok.
  • elle ip verme işlemi tam olarak nasıl yapılıyor kurulumu programsız yaptım telefon bir görüyor bağlanıyor bi bağlanmıyor ne yapmam gerekir iphone4 kullnıyorum
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.