Şimdi Ara

Samsung SM-R323 sanal gerçeklik gözlüğü (Samsung Türkiye Garantili) 49,90 TL (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
1
Favori
10.234
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kutuda olması gereken USB C adaptörü eksik ise göndermeyin diye mesaj attım.
    Siparişimi iptal etmişler.
    Satıcı Gözlüğü ayrı adaptörü ayrı mı satıyor acaba???
    Teslim alan arkadaşlar bilgi verirse güzel olur.
  • DÖnüştürücü yolluyor S8 lerle beraber gelen ufak bir parça. MicroUsb kablolarla şarj edebilelim diye yollanan ufak parça.
    Benim S9 Plus gözlüğe sığmıyor aparatı takınca. Evde S7 var onun için almıştım zaten ama Tip C yi görünce sevindim belki S9 PLus a da uyar diye.

Benim asıl merak ettiğim R325 modelinin type-c adaptörü çıkarılıp buna takılabiliyormu acaba ? veya tam tersi. Pinleri aynımıdır ?
  • Emektar S7 edge cihazım ile kullanmak üzere verdim siparişi.

En kötü oğluma yeni bir oyuncak olur
  • WrathChild kullanıcısına yanıt
    Bunun süperdir hocam uluslararası bir ürün sonuçta.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ferther kullanıcısına yanıt
    5.2 inç c5 pro dönüştürücü ile sığıyorsa alırım hocam bilgin var mı?

• cihaz geldi ama note fe ye nasıl kuracağımı anlamadım. Dönüştürü ile kutuya sığmıyor. Zaten kullanım klavuzunda dönüştürücü sadece şarj için gerekli demiş. Cihaz telefonla bağlantıyı nasıl sağlayacak büyük dumur oldum.
  • esayil E kullanıcısına yanıt
    dropshiping
    Gayet mantıklı.
  • fos çıktı bu vr işleri.
  • ONUR_345241 kullanıcısına yanıt
    Bende hem 323 hem kumandalı model var, type-c ve micro usb aparatlar birbirine uyuyor. Hatta 325 in kumandası, 323 ile de çalışıyor.

• A7 2015 e uyarmı acaba

• Kullananlar memnun mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: sp@wn

Emektar S7 edge cihazım ile kullanmak üzere verdim siparişi.

En kötü oğluma yeni bir oyuncak olur
    çalıştırabildiniz mi ? app kurdunuz mu ? bende hata verdide.
  • Cihaz geldi s7 edge ile sorunsuz kullandım. İçinden bir type c dönüştürücü çıktı ancak onun şarj için olduğu yazıyor. Bunun dışaında bir sorun yaşamadım. Ürün samsung etiketli kapalı kutuda geldi. Her şey sorunsuz gözüküyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Legendary!

Cihaz geldi s7 edge ile sorunsuz kullandım. İçinden bir type c dönüştürücü çıktı ancak onun şarj için olduğu yazıyor. Bunun dışaında bir sorun yaşamadım. Ürün samsung etiketli kapalı kutuda geldi. Her şey sorunsuz gözüküyor.
    kutudan çıkan fotodaki beyaz adaptör mü, yoksa siyah olan usb c de çıkıyor mu?
    Samsung SM-R323 sanal gerçeklik gözlüğü (Samsung Türkiye Garantili) 49,90 TL

• ferther kullanıcısına yanıt
    Koyduğunuz fotoğraf açılmadı ancak beyaz renkli bir dönüştürücü.

• Legendary! L kullanıcısına yanıt
    Üründen memnun kaldınız mı?
  • apollonx kullanıcısına yanıt
    40 tl verilen bir ürün için deneyimi gayet tatmin edici. Uzun süreli kullanmak biraz yorucu olsada keyifli bir şey.

• Uyumlu modeller için birebir telefonunuz uyumlu değilse tercih etmeyin.
  • note 4 listede yok ama, uyum sağlar mı ki.
  • Arkadaşlar ben note 5 de kullanıyorum bu gözlüğü, sağ tarafta touchpad var yönetim kolaylığı sağlıyor, sol üstte type c port var ama bu şarj için.

Benim astigmatımdan dolayı mı ne tam netlik alamıyorum genellikle video izliyorum zaten. Karşınızda gelecekten devasa bir sinema perdesi var gibi çok keyifli oluyor. Ben kapalı kutu 2.el aldım uyguna. Velhasıl o keyfe değer ilandaki rakam

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.