Şimdi Ara

Samsung SM-R323 sanal gerçeklik gözlüğü (Samsung Türkiye Garantili) 49,90 TL (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
1
Favori
10.233
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Telefona atılan herhangi bir videoyu izleyebiliyor musunuz? Yoksa youtube vb. oculusun onay verdiği yerler mi?
  • Aynı fiyata teslim edebilirim. Elimde fazla bir tane var. Yine Amazon dan aldım ben de.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • poqito P kullanıcısına yanıt
    Hocam kusura bakma geç cevap yazabildim. Evet çalıştı. Takar takmaz güncelleme yapmamı istedi. Yaptım. Epey kurcaladım ama kaliteli içerik bulmak biraz zaman alacak gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: sp@wn

Hocam kusura bakma geç cevap yazabildim. Evet çalıştı. Takar takmaz güncelleme yapmamı istedi. Yaptım. Epey kurcaladım ama kaliteli içerik bulmak biraz zaman alacak gibi
    rica etsem aşamaları iletir misin ? ben cihazı takınca "doğru taktığınıza emin olun diyo". type c converter hiç kullanmadım. sadece cihazın ön kısmına telefonu taktım ve ters takma olanağımda yok. hepsi bu değil mi ? takınca böyle diyor. sebebi cihaz mı telefon mu ? telefon firmware hiç kurcalanmadı ve son sürüm. ayrıca oculus app kurdum play store dan ancak yine de görmedi cihazı. takınca bu uyarı geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: adnnoky

Aynı fiyata teslim edebilirim. Elimde fazla bir tane var. Yine Amazon dan aldım ben de.
    pm
    Sizin telefon ne idi?
    Ben telefonu aletin şarj soketine (micro usb) sokar sokmaz tanıdı. Bir sorun yaşamadım. İlk taktığımda içinden çıkan kullanım klavuzunu okuyarak yaptım.

Telefonu doğru yönde taktığınıza emin misiniz?

• kargo ne kadar tutuyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bilgisayarda kullanmak mumkun mu ? Bilen aydinlatirsa sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: sp@wn

Sizin telefon ne idi?
    Ben telefonu aletin şarj soketine (micro usb) sokar sokmaz tanıdı. Bir sorun yaşamadım. İlk taktığımda içinden çıkan kullanım klavuzunu okuyarak yaptım.

Telefonu doğru yönde taktığınıza emin misiniz?
    ters takma olasılığı olan bir port değil zaten değil mi ? şarj aleti gibi tek bir yönde takılabiliyor zaten. kılavuzu okudum ancak bu konuda başarılı olamadım. rica etsem izlediğiniz yolu anlatır mısınız ?

s7 edge ile denedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi poqito -- 11 Mart 2019; 10:37:33 >
  • Bende satın aldım. Ürün gerçekten çok iyiymiş, bayağı merak ediyordum zaten iyi ki almışım. Netlix olayı harika, görüntü her ne kadar çok kaliteli olmasa da bu fiyata tatmin ediyor. Hiç yoktan tecrübe edilmesi gereken bir cihaz. Telefondaki her videoyu izleyebiliyorsunuz. 2d, 3d olması farketmiyor, oculusun video oynatıcısı mevcut bu program ile hepsini açabiliyorsunuz. Kumandasını ayrıca satın alabiliyor muyuz? Bazı uygulamalar kumanda istiyorda.
  • Galeride ne varsa izleyebiliyorum bir kısıtlama yok

• Selamlar ben bunu sony experia x ile kullanabilir miyim? 5inç kendisi
  • Samsung C5 pro ile kullanan var mı?
  • Arkadaşlar bu gözlüğü iPhone (8 Plus)'la kullanmanın bir yolu var mıdır?
    Yoksa kullanıp önerdiğiniz iPhone uyumlu başka bir gözlük var mı?
    Hocam Vr'ın üst kapağını açtım, telefonu sokete oturttum. Diğer tarafını oradaki mandalla da sabitledim. Bu şekilde çalıştırdım. Sizin cihazda bir sorun olabilir mi? Veya telefon rootlu mu?

Aklıma gelenler bu. Yine olmaz ise bir Samsung mağazasına veya servise gidip görevliden yardım alabilirsin.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.