Şimdi Ara

Samsung SM-R323 sanal gerçeklik gözlüğü (Samsung Türkiye Garantili) 49,90 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
1
Favori
10.233
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://www.amazon.com.tr/Samsung-SM-R323-Gear-VR/dp/B01M7QIO47/

Samsung SM-R323 sanal gerçeklik gözlüğü (Samsung Türkiye Garantili) 49,90 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alibrk -- 11 Mart 2019; 21:31:54 >

• Macera
  • Amazonda kargo ücreti var mı

• Bunu lg g4 telefonumla kullanabilirmiyim?
  • ise yariyor mu bunlar? Yoksa kaldirip kenarami atiliyor :)
  • Sanırım Redmi Note 6 Pro ile kullanamam Samsung kullananlar için sıcak diyelim..
  • S9 a uyumlu değil sanırım bilgisi olan var mı?
  • İphone’a olsaydı alırdım
  • Son edit: Bunlar 6 inç altı her telefonla uyumlular ama Gyroscope sensörlerini kullanmak için telefonun ya uyumlu Samsunglar yada Rootlu Gear VR programı kurulabilen cihaz olması lazım

https://www.youtube.com/watch?v=JuFwMHDWWoE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rensjem -- 10 Mart 2019; 23:43:8 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: butters01

S9 a uyumlu değil sanırım bilgisi olan var mı?
    Gear VR (SM-R323) uyumlu modeller :

S7/ S7 edge/ Note 5/ S6/ S6 edge/ S6 edge +

Gözlük içerisindeki yuva bu telefonlara özel geliştirildiğinden ve bir bağlantı noktası içerdiğinden başka marka telefonların kullanımı mümkün değil. Elbette tüm telefonları destekleyen ancak özelliklerden biraz daha yoksun üçüncü parti seçenekler de yok değil. LG4 e uyum sağlama videosu:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tornado34 -- 3 Mart 2019; 23:48:51 >

• 2016 da denemiştim çok güzeldi, piyasadaki o çin mallarına göre çok çok iyiydi ve 200 liraydı. uyumlu telefonum olsa kesinlikle alırıdm
  • Linkteki ürünün aynısını mı kullandınız? Telefonum 6.2 inç.

Sanal gerçeklik oyunları ve videolarında kullanabilir miyim? Yoksa sadece fotoğrafları mı 3D gösteriyor?
  • dji drone ile kullanan var mı bunu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: biyikliadam

ise yariyor mu bunlar? Yoksa kaldirip kenarami atiliyor :)
    kaldırıp kenara atılıyor
  • Xiaomi Mi5 telefonuma almıştım telefonum type c usb oldugu için kullanamadım. Dönüştürücü var ama telefon cok büyük geldi. Uygun telefonu da bulunca hevesim geçti. Kısaca 1 haftalık ömrü var paranızı daha kıymetli şeylere harcayın derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: biyikliadam

ise yariyor mu bunlar? Yoksa kaldirip kenarami atiliyor :)
    Telefonsuz olanı, yani gerçeği bile bir süre sonra kaldırıp kenara atılıyor.
  • noname0056 kullanıcısına yanıt
    Uyumlu modeller: Galaxy S7, Galaxy S7 edge, Galaxy Note 5, Galaxy S6, Galaxy S6 edge and Galaxy S6 edge+
  • Alasım geliyor ama bilemedim.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.